סמסונג החלה לנעול את המכשירים שלה לפי אזורים - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמסונג החלה לנעול את המכשירים שלה לפי אזורים

LazyCat

Recommended Posts

הלקוחות האלה צריכים להפסיק להתבכיין כמו ביצ'ס ולהבין שאין שום סיבה הגיונית לסוללה נשלפת, ושמכשירים עם 32 ג'יגה זה מעל ומעבר. כאילו מי ישמע איזה כרטיס SD הם כבר מכניסים לשם במקום זה... לכל היותר הם יכולים להתבכיין על המחיר, אבל לא על הטכנולוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההצהרה שכתבת עכשיו מגובה בעובדות? או שזאת סתם תחושת בטן אישית שלך?

אני עוד לא שמעתי על מכשירים נטולי סוללה נשלפת (ועולים לי "כמה" בראש..) שמתים על ימין ועל שמאל ממים. כמו כן לא שמעתי על יותר מדיי מכשירים בעלי סוללה נשפלת שחדרו עליהם מים - אך הם המשיכו לעבוד כאילו כלום.

כמובן שאני מדבר על מגמות ולא על מקרה ספציפי כזה או אחר. יוצאים מהכלל תמיד יש.

המצחיק הוא שאני דווקא מכיר מישהו עם 4 (ששייך לקטגוריית "נטולי נשלפת" כמובן) שנפל למים (לאסלה!) ואחרי ייבוש קל דווקא המשיך לעבוד כרגיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שמים כשלעצמם לא מסוכנים במיוחד, הקצר מסוכן יותר ואת זה אפשר לנסות למנוע ע"י ניתוק מהיר של הסוללה.

אבל, אליה וקוץ בה - מכשירים עם נשלפת קצת פחות חסינים לחדירת מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה רק המזל שלי אבל בחיים לא היה לי ובחיים גם לא ראיתי אצל אנשים שאני מכיר - מכשיר עם תקולה.

לכל היותר נתקלתי בסוללות "עייפות", במכשירים בני 3+ שנים.. לגיטימי ובמילא לקראת סוף תקופת חייו של המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב, ההסבר הזה אולי נחמד ברמה התיאורתית. בפועל זה מרגיש לי כמו קישקוש מוחלט.

איך לעזאזל אתה יכול לקחת מכשיר שנפל למים ולהוציא ממנו את הסוללה (כלומר, לפתוח לו את המכסה ואז להוציא את הסוללה) וכל זה כביכול לפני שחדרו אליו מים?

זה אפילו לא הגיוני לוגית, אלא אם יש לך מכונת זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה רק המזל שלי אבל בחיים לא היה לי ובחיים גם לא ראיתי אצל אנשים שאני מכיר - מכשיר עם סוללה תקולה.

לכל היותר נתקלתי בסוללות "עייפות", במכשירים בני 3+ שנים.. לגיטימי ובמילא לקראת סוף תקופת חייו של המכשיר.

די מספיק.

אני מבין שלך אין צורך בבטריה נוספת ואתה מחליף טלפון כל שנתיים.

לא כולם כאלה.

יש את מי שיוצא למסעות בטבע, יש את מי ששוכח לטעון ורוצה שתהיה לו בטריה חלופית למקרה הצורך.

כבר נתקלתי במצב בו היה לקראת סוף הבטריה באמצע חיפושי דירה, ולא היה מטען אליו ברכב השני, וכל מיני מצבים בהם בטריה נוספת היתה עוזרת מאוד.

אני לדוגמה עם SGS1 כבר 4 שנים, ואני לא רואה סיבה שהוא לא ימשיך לעבוד עוד הרבה שנים.

אם לא אצלי אז אצל מישהו אחר, או אולי כקו עסקי נוסף.

לגבי כרטיס הרחבה זה סופר ULTRA שימושי לאנשים מסוימים.

נכון זה קצת פחות חשוב כשיש לך 32GB במכשיר ולא 4-8GB.

אבל גם כשיש לך 32GB פנימי, האפשרות להכניס כרטיס שקיים כבר ברשותך(או זמין לרכישה בזול) ולהוסיף למכשיר שמשמש למוזיקה ואולי גם סרטים עוד כמה ספריות הוא שימושי סופר ULTRA שימושי.

מה לעשות שיש הרבה אנשים שאוהבים מבחר סרטים ומוזיקה אצלם במכשיר...

או אוהבים לעשות בו שימוש לאחסון מידע שימושי זמין מעבר למה שהDOK מספק.

כל חברה שלא מאפשרת חריץ כרטיס היא מניאקית בת זומא.

וכל חברה שלא מאפשרת החלפת בטריה מחוץ למעבדות שלהם היא סופר ULTRA בת זומא.

זה לא מה שהלקוחות רוצים.

זה לא משהו שמייקר את מחיר המוצר או קשה לתכנון.

אלו מגבלות סינטטיות שהיצרנים מחליטים בכוונה תחילה ובכוונת זדון למנוע מהלקוחות כדי לעצב את יחסי הלקוח מכשיר יצרן ספק תוכן נותן שירות מעבדה, כך שאלו ירוויחו יותר על הלקוח המטומטם.

אז במקום להעליב ולפגוע בלקוחות שרוצים את מה שמגיע להם וטוב בשבילם, תתחיל להעליב ולפגוע במנוולים שמונעים את זה מהלקוחות הסופיים כדי למכור אותם לזנות ללקוחות האמצע שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלקוחות האלה צריכים להפסיק להתבכיין כמו ביצ'ס ולהבין שאין שום סיבה הגיונית לסוללה נשלפת, ושמכשירים עם 32 ג'יגה זיכרון זה מעל ומעבר.

אני כן חושב שסוללה נשלפת זה יתרון. צריך להסתכל על הסיבה שבגללה החברה מבטלת את היתרון הזה ובונה מכשיר עם סוללה קבועה. אם אתה מקבל בתמורה מכשיר דק ובעל רמת הרכבה מאוד גבוהה - מילא. (כי אלו קשים יותר לביצוע עם סוללה נשלפת).

אני כמעט ולא מכיר אנשים שיתחילו להתעסק עם בטריה חלופית... אבל אני כן מכיר אנשים שהיה להם אייפון שבו הבטריה היתה ממש גמורה - מה שהפך את המכשיר לכמעט ולא שמיש. זה בזמן שבעלי המכשיר לאו דווקא רצו להפסיק להשתמש בו.

לגבי הזכרון, אפשר להתווכח עד אין סוף האם 32GB זכרון זה מספיק או לא. (ובוודאות יש אנשים שגם אם יכלו להסתפק בזה - פשוט היו יכולים גם להנות מהמכשיר יותר אם היה להם גם 48 או 64). אבל זה לא העיקר. העיקר הוא שכאשר מכשיר נמכר בתצורה כזו - ללא אפשרות להוסיף כרטיס זכרון, אתה בהכרח נעשק.

הרי אם תבחר את הגירסה עם המעט זכרון - לך תדע אם זה יספיק. אם תבחר גירסה עם הרבה, אתה אוטומטית צריך לשלם הרבה. הרי היצרניות גובות פרמיה מטורפת על כך שהזכרון מוטמע במכשיר. לקנות כרטיס microSD של 64GB עולה בערך כמו תוספת של 16GB לגירסת מכשיר סלולרי. כל זה כאשר ליצר מכשיר בלי אפשרות לזכרון חיצוני זה זול יותר - ועם זאת, תמיד זה ככה דווקא במכשירים היקרים ביותר. זה מרגיז וכצרכן נבון, צריך להמנע ממכשירים כאלה.

http://www.techradar.com/news/mobile-computing/tablets/steve-wozniak-the-new-ipads-just-aren-t-for-me-1192737

Talking about the iPad Air he noted: "Yes it's thinner but I wanted storage. I don't have broadband at home, so I carry all my personal media in the iPad. So I was hoping has a 256GB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב, ההסבר הזה אולי נחמד ברמה התיאורתית. בפועל זה מרגיש לי כמו קישקוש מוחלט.

איך לעזאזל אתה יכול לקחת מכשיר שנפל למים ולהוציא ממנו את הסוללה (כלומר, לפתוח לו את המכסה ואז להוציא את הסוללה) וכל זה כביכול לפני שחדרו אליו מים?

זה אפילו לא הגיוני לוגית, אלא אם יש לך מכונת זמן.

לא לפני שחדרו אליו מים - לפני שנוצר קצר ברכיב רגיש. תתפלא אבל ניצלו לי כמה מכשירים אלקטרוניים ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכצרכן נבון, צריך להמנע ממכשירים כאלה.

אתה מתכוון כצרכן שאוהב לעשות פרנציפים.... להיות "נבון" זה להסתכל על המכשירים בשוק כמכלול ולראות מה הכי חשוב לך. אין מכשיר מושלם, בכולם יש פשרות, נקודות חזקות ונקודות חלשות.

צרכן נבון בוחר את המכשיר המתאים ביותר עבורו בצורה אובייקטיבית. צרכן שאוהב לעשות פרנציפים "נמנע ממכשירים בלי חריץ זיכרון" גם אם לדוגמה כיום יש לו מכשיר עם חריץ לכרטיס אבל הוא בפועל בקושי משתמש אפילו ב-8 ג'יגה.... העיקר לעשות פרנציפים.

ברור שתמיד עדיף שיהיה כרטיס , מה רע? זה תמיד טוב שיש את האופציה. גם אם בפועל לא משתמשים בה, עדיין חיסרון זה לא.. אז מה רע.

הבעיה היא שבמציאות אין דבר כזה מכשיר מושלם.

תן לי מכשיר ועם 32 ג'יגה (כ-24 זמינים בפועל אאל"ט, אם מסתכלים על ה-G2 כדוגמה) שיהיה מבחינתי מושלם מכל הבחינות חוץ מאשר חריץ לכרטיס - ואני מבטיח לך שזה לא יהיה דיל ברייקר מבחינתי.

להציג את זה כאילו צריך לעשות חרם על מכשירים בלי כרטיס זיכרון ובלי נשלפת - זאת הגזמה פרועה ומטופשת.

זכותו של כל אדם לקבוע לעצמו דיל ברייקרס, אבל להפיץ מסע צלב פרופוגנדי כזה ולהטעות את שאר הגולשים בפורום כאילו שמדובר באיזושהי עובדה ש"צרכן נבון צריך להימנע מכשירים כאלה" - זה לא משהו שאני מוכן להתעלם ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר. לא אמרתי שצריך לעשות על מכשירים כאלה חרם צרכנים. ברור שלאבא שלי, לדוגמה, כמה GB בודדים פנויים לאחר מערכת ההעפלה, זה די והותר .

אין מכשיר מושלם, זה נכון. אבל אצלי יכולת הרחבת הוא פרמטר בעל משקל יחסית גבוה. אנשים נוטים, לפי מה שאני רואה, להעניק משקל גבוה להרבה פרמטרים אחרים חשובים הרבה פחות בפועל, מסיבות מעוותות כאלה או אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...