|עודכן|28.10.13| קנייה קבוצתית יוצאת לדרך- Samsung 840 - עמוד 15 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|עודכן|28.10.13| קנייה קבוצתית יוצאת לדרך- Samsung 840

efee123

מה הדגם המועדף במידה והמחירים אכן רלוונטיים?  

185 הצבעות

1. 1. מה הדגם המועדף במידה והמחירים אכן רלוונטיים?

• Samsung 840 Series MZ-7TD250BW 250GB SSD
      32
    • Samsung 840 EVO Series MZ-7TE250BW 250GB SSD
      211
    • Samsung 840 Pro Series MZ-7PD256BW 256GB SSD SATA III
      37

Recommended Posts

מישהו פה יכול להביא סקירה רצינית שמראה מה ההבדלים בין הכוננים בשימוש אמיתי?

יש לי הרגשה שהכונן הפשוט יתן את התמורה הטובה ביותר לכסף ושאלה היקרים יותר לא יבואו לידי ביטוי עבור מרבית המשתמשים.

לא כל מספר בבדיקות יבשות מתורגם ישירות לביצועים בחיי היום-יום.

אולי כדאי דיון נפרד על זה.

היה נחמד אם היה אפשר להשיג את הדגם הבסיסי ב-500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 688
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

First, make sure the 840 Pro is 256 GB not 250 GB. The pro uses a different type of NAND. The Pro uses MLC which is older but faster. The regular 840 and the Evo use TLC which is newer and cheaper to produce. Also, the Pro's MLC NAND is supposed to last much longer. The 2nd article estimates that MLC's expected lifespan is 60 years vs 19 years for TLC. If you do not plan on using the SSD for more than a decade, this is trivial. Depending on how close the prices are, the Pro is the way to go. If the Evo 840 is significantly cheaper, it is not bad at all, I own a regular 250 GB 840 and it is very fast. If you can find a regular 830 get that, it also uses MLC. The difference between the Evo and regular is that the Evo only uses 2 "bits per cell" while the regular uses 3 bpc. This makes the Evo faster.

http://www.anandtech.com/show/7173/samsung-ssd-840-evo-review-120gb-250gb-500gb-750gb-1tb-models-tested

http://www.ubergizmo.com/2013/05/samsung-840-pro-review-256gb/

- - - תגובה אוחדה: - - -

לשאלתך מה ההבדל , פרסמתי לעיל דעה של מישהו, אני אישית עדיין לא קניתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסקירות הללו, כמו סקירות של מעבדים, או כל ציוד טכנולוגי לא מספקות מידע בקשר לחווית השימוש האמיתית.

אני יודע לקרוא מספרים ורואה (וגם מבין) שיש הבדלים בין שלושת הדגמים.

מה שאני שואל - ואני גם מניח שאני יודע את התשובה אבל בכל זאת מחפש לה צידוק - אם שווה לשים אי אילו שקלים נוספים לדגמים היותר יקרים.

ברור שמספרית בסקירות הם מנצחים. אבל האם לי כמשתמש במחשב זה יעשה הבדל בחויה היום יומית.

זה מה שאמר הבחור שציטטת אותו : "

I own a regular 250 GB 840 and it is very fast"

אני באופן אישי חושב שכמעט כל מודרני מהוה קפיצת מדרגה יחסית לכל HDD, אבל לגבי ההבדלים בין ה- השונים (שוב לגבי חווית המשתמש) אני לא ממש בטוח.

אגב יש לי את ה Vertex 3 - 120GB ואם אחליף זה בעיקר בגלל הנפח ואולי אתקזז עם חבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל במחיר בין ה840 הישן ל840 EVO כמעט ואינו קיים בחו"ל.

בקניה קבוצתית שהרווח בכל מקרה מינימלי, לא בטוח שיש בכלל טעם להתייחס ל840 הרגיל כאופציה לחיסכון.

ההפרש במחיר בין הEVO ל840 הרגיל לא יהיה 120 שקל, כשההפרש במחיר בחו"ל הוא(תקנו אותי אם אני טועה) בסביבות שליש מכך.

בשביל 5%-7% הבדל במחיר עדיף כבר לקחת כונן מהיר יותר מדור חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

אני מעוניין לקנות את Samsung 840 EVO Series MZ-7TE250BW 250GB SSD

אבל אני אף פעם לא קניתי בקניה קבוצתית . אפשר קצת הסברים איך זה עובד?

1) מאיזה חנות קונים את המוצר?

2) איך אני משלם?

3) איך אני מקבל את המוצר? באיזה דרך?

4) מי נותן לי אראיות שאני אשלם ואני לא אקבל את המוצר?

5) תוך כמה זמן מקבלים את המוצר?

ומתי הקניה נסגרת? עד מתי אפשר להחליט האם אני קונה או לא?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להבין משהו לגבי יתרון של ביצועים כאשר מדובר על יקר לעומת יותר זול.

אני מאז שקניתי אינטל 330 שלי, חוויתי בביצועים של שמעיים ומאז שכחתי מה זה איטיות וצואר בקבוק. היום יש לכם מעבדים חזקים וכרטיסי גראפים מעולים. תוסיפו לזה לא יקר ותהנו ממשהו שתמיד חלמתם - מחשב הכי מהיר ללא איטיות.

למה ללכת על הכי יקר שמוצע פה-PRO אם אפשר לרכוש יותר זול מטווח שמוצע פה? מה אני מפספס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי יש אנשים שאוהבים לנסוע במכוניות מרוץ או שטח 4X4.

בDRAG RACING של יותר מכמה גיגה בודדים הPRO מנצח את הEVO בגדול.

בתנאי שטח קשים עם עומס מולטיטסקינג הPRO יכול לסחוב יותר משקל.

למשתמש הביתי שנוסע בעיקר בכבישים עירוניים ברוב הזמן לא יהיה הבדל מורגש(אם בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...