asus GTX660 (non-ti non-oc) SLI vs GTX770 (non-oc) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

asus GTX660 (non-ti non-oc) SLI vs GTX770 (non-oc)

Moty_p

Recommended Posts

שלום לכם, קניתי לפני חצי שנה את הכרטיס המסך של GTX660 מהדגם הפשוט יותר לא TI וללא OC

ואני לא מרוצה ממנו כל כך, אני מקבל בבדיקות (על ההגדרות הכי גבוהות יש לציין) 20FPS מסך יחיד

מה יותר עדיף וכדאי לעשות: לקנות 770 יחיד או לקנות עוד 660 ולעשות SLI?

באיזה מערך אני אקבל ביצועים יותר טובים ב CUDA?

חשוב לציין שלוח האם שלי הוא בעל סלוט אחד של PCIE 3 X16 והסלוט השני הוא PCIE 3 X8 שזה מוריד טיפה

ספק כוח של קורוסייר GS 800W

מצרף מסך:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא אומר לי כלום, לצערי. משחק מסויים יאפשר לך להנות מתמונה חלקה בעוד שאחר הרבה פחות. GTX660 עדיין צריך לספק ביצועים מכובדים ברוב המשחקים היום תחת הגדרות סאב-גבוהות. שימוש מיותר בפילטרים והגדרות יוריד לך מחוויית המשחק, ללא ספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תוודא שהדרייברים שלך מעודכנים ומותקנים כראוי.

2. תאפס את הדרייברים למצב ברירת מחדל

3. תשים לב לאופציות של המשחקים הבעייתיים, ותבטל AA במידת הצורך.

4. תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביצועים די דומים בין 660 ל770, בגלל שזה יכול להיות משחקים מסויימים שבהם יהיה חסרון משמעותי בביצועים, והבדלים יותר משמעותיים בין גרסאות שונות (יכול להיות קטעים כמו שתצטרך לשחק עם דרייבר ישן בשביל משחק מסויים ולאבד ביצועים בחדשים בגלל), אבל סך הכל הביצועים די דומים אז אין מה להשוות בין להוציא 1000 שקל על 660 חדש או אפילו 750 או משהו כזה על 660 משומש, לבין להוציא 2000 ומשהו על 770

אתה יכול להגיד באיזה משחק בדיוק אתה מקבל 25-30 פריימים ? ועל איזה הגדרות ורזולוציה? ואיזה מעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוודא קודם כל בדרייבר של הכרטיס מסך שלך שלא הכל על הגדרות גבוהות (AA שלא יהיה על 16 - מקסימום תשים 8 ) ואז תיכנס למשחק מסויים ותבדוק אם יש הבדלים ב- FPS .

לי יש כרטיס מסך 7950 עזוב שנייה OC כי לא תמיד אני מפעיל אותו (פשוט כי אין צורך), נניח ושמתי את המשחק על הגדרות הכי גבוהות (שוב, בתוך המשחק, לא חשוב כרגע איזה משחק ) כל עוד בדרייבר של הכרטיס מסך אני שם את ה- AA על X16, ה-FPS צונח משמעותית (30-40 FPS ויש הוכחות) ברגע שאני מוריד את הAA ל- X8, פלאים - 60FPS יציב ומיוצב.

לבדיקתך, נסה זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכרטיס שלי אני לא מרגיש אף הבדל .

בכל אופן מבדיקה חוזרת בדרייבר אני אתקן את עצמי במעט. אני 2שינויים כשאני מרגיש שהמשחק כבד וה-FPS לא 60 יציב:

ANTI-ALIASING MODE אני שם על X12 (במקום 24EQ)

ANISTROPIC FILTERING LEVEL - אני שם על X8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FarCry 3: 30

אני זוכר ב 2013 לא הייתי יכול להפעיל את האפקט של השיער החדש כי אז הייתי מקבל מתחת ל 10!

Red Alert 3: 30 שזה משחק די ישן

Crysis 3: 30

וזה לא שיש לי מגבלה של 30 יש קטעים שאני מקבל גם 60 FPS אם אני מסתכל על קיר ולא עושה כלום לדוגמה אבל לרוב זה נעול על 30

מעבד אי 7 דגם 3770

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RA3 לא נעול ל - 30FPS בכל מקרה ? אני זוכר שהוא עבד אצלי מצויין על GTX 260 הישן.

FC3 רץ אצלי טוב בזמנו עם AAX2 והכל על הכי גבוה + SSAO (ולא HBAO/HDAO) על 40-50FPS בדרך כלל, גם עם GTX 660.

CRYSIS 3 כבד מאד, אז צריך להוריד הגדרות בשביל FPS יותר טוב.

TOMB RAIDER לא ניסיתי, אבל אחרי כל הטלאים ועדכוני הדרייברים הוא כבר אמור לרוץ לא רע בכלל (אבל עם FXAA ולא SSAA שכבד מאד במשחק הזה ויקשה גם על GTX 760)

http://www.tomshardware.com/reviews/geforce-gtx-760-review-gk104,3542-16.html

http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/GTX_760_DirectCU_Mini/22.html

אתה משחק ברזולוציה של 1920X1080 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...