מארז חדש עד 600 שקל. - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז חדש עד 600 שקל.

Tamirp96

Recommended Posts

הכרטיס מסך הזה הופך 230W לחום נקי, ובסך הכול בתוך המחשב נפלטים 350W. זה מחשב דיי כבד

ולכן - תבחר מארז שיש לו כניסת אוויר טובה מול הכונים הקשיחים וכלוב מאוורר יותר ממה שיש ב lancool, וכמה מאווררים שמוציאים מאחור ולמעלה, לא כולל המאוורר של הספק (הספק יכול לתפקד כמאוורר שמוציא במחשבים שמתחממים פחות, אבל לא מספיק בשביל המחשב כאן)

או שתשיג את כל זה על ידיי מוד למארז הקיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמעו נראה לי שאתם מגזימים , מערכות חזקות מסתדרות טוב עם FRACTAL R4 עם ה2 מאווררים המקוריים שלו , כשהמאוורר שמכניס אוויר הוא חצי חסום, ואין לו חורים פתוחים לשאוב/להוציא מהם אוויר, בכל המקומות הנוספים למאווררים יש דברים שחוסמים אותם בשביל השקט של המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כרגע אופציה להוסיף מאוורר , אז אני כנראה מחליף מארז יום ראשון, עד אז עדיף לי לשחק עם דלת אחד פתוחה?

ולאיזה מארז כדאי לי להחליף? לא אכפת לי מרעש , העיקר שיקרר.

אני הולך לבצע בדיקה עם דלת פתוח + מזגן פועל בבית, אני משחק BF3 על אולטרה + פילטרים, אני יעדכן פה את התוצאות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה בלי מזגן, הוא התכוון תמונה של פנים המארז.

בקשר ל-R4 אל תשווה מארז עם מאווררי 140 מילימטר ל-120, הכלובים של ה-R4 פחות חסומים, הספק ב-R4 יושב למטה.

אוקיי אני יכבה תמזגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתה צריך להשלים עם המצב, חבל להוציא סתם כסף.

אני גם עם 4570 ו-GTX 570, רק עם חמש מאווררים 120, וגם מקבל 85 מעלות לכרטיס ולמעבד.

אוקיי, את זה גם שמעתי כבר, אבל המחשב אצלי רק 3 ימים, והמעלות טיפסו מבהתחלה זה היה 60 מעלת מעבד, יום למחרת 82

אז הנחתי שמשהו פה לא בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתה צריך להשלים עם המצב, חבל להוציא סתם כסף.

אני גם עם 4570 ו-GTX 570, רק עם חמש מאווררים 120, וגם מקבל 85 מעלות לכרטיס ולמעבד.

הכרטיס אמור גג לאיזור ה-75 מעלות, המעבד לא אמור להגיע לטמפרטורות שהוא ציין .

אולי טמפרטורת העבודה של הכרטיסים שלך אמורה להיות גבוהה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, את זה גם שמעתי כבר, אבל המחשב אצלי רק 3 ימים, והמעלות טיפסו מבהתחלה זה היה 60 מעלת מעבד, יום למחרת 82

אז הנחתי שמשהו פה לא בסדר.

המחשב אצלי 24 שעות, עם איכותי של נוקטואה ומשחה תרמית מעולה. אין מה לעשות, זאת חומרה חמה כמו שאמרו כאן.

הכרטיס אמור גג לאיזור ה-75 מעלות, המעבד לא אמור להגיע לטמפרטורות שהוא ציין .

אולי טמפרטורת העבודה של הכרטיסים שלך אמורה להיות גבוהה יותר?

טמפ' עליונה ל-770 אאל"ט סביב ה-100 המעלות, למה צריך להיות גג 75? מבירור קצר באינטרנט, אני רואה הרבה שמגיעים ל-85-90.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר של נוידיה רשום טמפ׳ מקסימלית 98 מעלות, בדר"כ ממליצים כ15-20 אחוז מתחת ז״א 80-85 מעלות בתאוריה אפשר להגיע למקסימום, אם זה היה מחשב שלי הייתי מנסה להיות בטווח הזה במאמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שעם מארז מאוורר יותר הוא יוריד את הכרטיס ב-5 מעלות, אבל המעבד פשוט ככה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

בכל מקרה, לא הייתי מוציא כסף על ההפרש הזה, במיוחד לא 600 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...