מארז חדש עד 600 שקל. - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז חדש עד 600 שקל.

Tamirp96

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקירור סטנדרטי .

אז הטמפ' דיי בסדר, לקירור המקורי יש סינק (חלק המתכת) קטן מאוד ומאוורר שבקושי זז, כשמשלבים את זה עם המשחה הנוראית שיש בין הליבה ל IHS מקבלים תוצאות כמו שאתה רואה.

בגדול כל עוד אתה לא ב OC (ואתה לא..) הקירור הזה בסדר, כן, 80 מעלות זה בסדר, אפילו 90 וקצת זה עדיין בסדר... לא מעט ניידים עם אותה בדיוק מגיעים לזה.

אם מדאיג אותך הטמפ' קנה למעבד, משהו פשוט באיזור ה 130-140 שקל כבר יהיה שיפור גדול (אבל לא בהכרח נחוץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הטמפ' דיי בסדר, לקירור המקורי יש סינק (חלק המתכת) קטן מאוד ומאוורר שבקושי זז, כשמשלבים את זה עם המשחה הנוראית שיש בין הליבה ל IHS מקבלים תוצאות כמו שאתה רואה.

בגדול כל עוד אתה לא ב OC (ואתה לא..) הקירור הזה בסדר, כן, 80 מעלות זה בסדר, אפילו 90 וקצת זה עדיין בסדר... לא מעט ניידים עם אותה בדיוק מגיעים לזה.

אם מדאיג אותך הטמפ' קנה למעבד, משהו פשוט באיזור ה 130-140 שקל כבר יהיה שיפור גדול (אבל לא בהכרח נחוץ)

אם אני קונה את אחד המארזים שנתת לי, ב 200 שקל כי יש לי זיכוי על שלי שעלה 400 שקל, עדיף מקירור למעבד?

ואיזה מהם יותר מקרר? כמה יש שמוציאים בכל אחד וכמה מכניסים (אם אתה יודע)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להיות גאון גדול כדי לעשות Google על המארז הקיים שלו ולראות שהמארז בעל יכולת אוורור גרועה:

http://reviews.magiccomputers.ro/lianli-k7b-2/

מארז מסריח עם שני מאווררים מכניסים ואחד מוציא בגב המארז, כרגע מי שנפגע הכי הרבה הוא ספק הכח, הצעתי לפתוח פתח בגג המארז.

מעבר לכך אם הבחור רוצה לקנות מארז חדש אני חושב שזה עדיף.

קישור לדיון של הבחור כדי שיהיה יותר קל:

http://hwzone.co.il/community/threads/533066-מחשב-מתחמם-מהר

חוץ מהמארז שדניס הציע אני יכול להציע גם את המארז המאוורר שלי:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=819349

אם מדאיג אותך הטמפ' קנה קירור למעבד, משהו פשוט באיזור ה 130-140 שקל כבר יהיה שיפור גדול (אבל לא בהכרח נחוץ)

הטמפרטורות לא בסדר למעבד לא ב-OC, אל תשווה לנייח, הבעיה טמונה בסירקולציה במארז שלו, שום מארז עם מאוורר אחד 120 שמוציא

וכזאת חומרה לא יתמודד עם החום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקישור שהבאת רשום שיש לו זרימת אוויר כמעט אידיאלית, אי אפשר לדעת איך זרימת האוויר מלהסתכל, אוויר זה יותר טריקי ממים, שינסה עם מארז פתוח ויצלם תמונה הספק לא נפגע במערך כזה הוא גם מוציא אוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אידיאלית עם מאוורר אחד שמוציא? לא נראה לי..

כל יצרן יכול לרשום דעה חיובית על המוצרים שלו מפה ועד אילת, בפועל זה לא נראה כך.

הספק לא אמור לעזור בהוצאת האוויר החם, בתכלס האידיאלי שהוא יושב בתחתית המארז, אחרת אם הוא מושך אוויר חם הנצילות שלו יורדת, המאוורר לעובד קשה יותר, אורך החיים שלו מתקצר.

ועוד משהו, ספק לא עובד כמו מאוורר שמושך וזורק אוויר החוצה, יש בו פלסטיק שקוף שסוגר כחצי מנתיב האוויר כדי לנתב את האוויר דרך צלעות הקירור והרכיבים בספק, אם אתה חושב שהוא יעיל בהוצאה כמו מאוורר אתה טועה.

שינסה עם מארז פתוח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מאווררים שמכניסים אוויר לא לוקחים אותו מבחוץ ישר פנימה, זה עובר דרך גריל דיי צפוף ומשם פילטר אם יש וHDD שחוסמים חלק...

בפועל האחורי כמעט לבדו יהיה מספיר כדי לאזן את שני הקידמיים, עם קצת סיוע מהספר זה מאוזן למדיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף שניים שמוציאים ונפטרים מהאוויר החם ואחד שמכניס, שוב אומר שהספק שלו כרגע מסכן והוא מקצר לו את החיים.

אם זה באמת היה מאוזן למדי כמו שאתה אומר, אזי הטמפרטורות היו רגילות, בפועל זה לא מה שקורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שהמארז הקיים מגביל את זרימת האוויר וצובר חום במארז.

אבל גם עם מארז בעל זרימה טובה יותר, הטמפרטורות לא בהכרח ירדו משמעותית.

הייתי מציע קודם כל לבדוק טמפרטורות עם דלת מארז צידית פתוחה, ומאוורר חדר צמוד למחשב.

ולהשוות את התוצאות לקודמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לבדוק אם הבעיה במארז ככה-

תריץ בדיקת מאמץ למעבד, אם אחרי 2 דקות המקסימום בליבה החמה ביותר הוא לדוגמא 70, ואחרי רבע שעה הוא 85, יש כאן התחממות משמעותית של האוויר במארז.

אם הטמפ' לא עולה כל כך חוץ מה2-3 דקות הראשונות המארז בסדר.

בכל אופן מקסימום תוסיף מאוורררים...

ואגב יכול להיות שהמעבד ישאר עדיין בטמפ' תקינה במארז גרוע, אבל הכרטיס מסך לא יתחמם אלא יוריד כל הזמן בביצועים כדי לשמור על טמפ' מירבית שהגדירו לו... אז שווה לבדוק את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הקטע שהוא לא יכול להוסיף מאווררים, תראו את המארז בגוגל.

אפילו בלי מאוורר חדר צמוד הכרטיס וקירור המעבד ימשכו אוויר טרי, לפחות 10 מעלות פחות אני מאמין שהוא יראה, לפחות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...