אין לזה ממש נושא, אני צריך עזרה... - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין לזה ממש נושא, אני צריך עזרה...

BlackTalon

Recommended Posts

אהלן

זוכרים שאז שאלתי אותכם על המפרט למחשב שעמדתי להזמין? אז הזמנתי אותו, ומאותו רגע התחילו להיות לי איתו בעיות!

המוכר, ראה ילד, והוא החליט שאפשר קצת לסבן אותי ולהרויח קצת יותר פה וקצת שם, אז הוא הביא לי מסך אחר ויותר זול ממה שהזמנתי בצורה משמעותית, אותו דבר הוא עשה גם עם ה-cd-rom, וגם עם הספק, ולא הביא גם דבר אחד שהזמנתי אולי במחשבה שאני ישכח ואז הוא ירויח עליי עוד קצת...

אותו מוכר, בהתחלה אמר לי לא לקחת מעבד של , בגלל שאני לא תותח במחשבים, וצריך נורא להבין בשביל לקחת מעבד כזה, ושיש משחקים שלא עולים עם . הוא גם אמר שהביצועים עם mx400 ועם gts הם אותו דבר בידיוק.

אותו מוכר אהבל, הגדיר על הלוח את המעבד כ-1000 ולא כ-1500 כמו שהוא באמת, וגם שרף את הספק והלוח כשניסה להרכיב את ה 2 gts 32m.

בשתי מילים מוכר כורדי!!!

אני חטפתי עליו קריזה (מן הסתם >:( ), ואמרתי כוס עעמק! אני מבטל הכל! אני לא קונה אצל אחד כזה!!

כל זה כמובן אחרי שהעברנו אצלו ת'ויזה....אבל עדיין היה אפשר לבטל, אז ביטלתי!!

עכשיו, אני רוצה ללכת להזמין מחשב בחנות יותר גדולה ורצינית שיודעים בה להרכיב מחשב! אבל, נראה לי שאני יקח מעבד של אינטל, אפילו ש- יותר זולים ויתנו יותר ביצועים, מהסיבה הפשוטה שהרבה חנויות איפה שאני גר לא נוגעים ב-, ובגלל שאני יודע שאני יחסוך לעצמי בעיות בעתיד...

אז אני לא יודע בידיוק מה אני רוצה, איזה לוח למשל...ובזה אני צריך את עזרתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מזה טואלטין???

זהו בדיוק!

זה מעבד של (פעם קראו לו "פנטיום 3 משופר"), שהם הוציאו אחרי שהם הוציאו את הפנטיום 4..

זה המעבד היחיד שמסוגל להתחרות ב- ...

מה שגם אומר עוד משהו... שהוא מנצח את הפנטיום 4 כמעט בכל מצב!

זאת הסיבה שאינטל דואגים להחביא אותו עמוק עמוק במפעלים שלהם... שלא יפגע חס וחלילה במכירות של הפנטיום 4 שלהם..

מטומטים.. ::)

אגב, אם אתה שואל את עצמך למה הם לא זורקים את הפנטיום 4 ומתחילים למכור את הטואלטין, התשובה פשוטה...

הטואלטין לא מגיע למהירויות השעון שהפנטיום 4 מסוגל להגיע עליהן...

ואז הולך להם כל היתרון השיווקי (והדבילי ולחלוטין לא מוצדק\אמיתי\נכון) על ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לטואלטין הזה, מה יגידו לי אם אני יבקש כזה דבר

בטח יגידו לך שווינדוס בעברית לא פועל עליו ;D

עזוב אותך מאינטל, תקנה מחשב של .

אין שום סיבה שבעולם שתצטרך לפנות שוב לאותה חנות שממנה קנית את המחשב (בהנחה שזאת חנות נורמלית) כי משהו יתקלקל לך.

חנויות טובות סוחרות רק בסחורה טובה וסחורה טובה לא מתקלקלת.

תזמין מחשב מבוסס בראש שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שאני יכול לקנות ולהיות בראש שקט...זה בדיוק הענין...

ותראה כמה חנויות לא נוגעות בAMD, אמרו לי בכמה חנויות שהם לא מתעסקים עם בגלל שיש להם עם זה הרבה בעיות...והנה, למשל בחנות שהזמנתי בהתחלה ת'מחשב, תראה כמה בעיות היו...החלטתי שאני לא רוצה בעיות אז אמרתי אני יקח כבר מעבד של . אני יודע שיצא קצת יותר יקר ושהוא יתן פחות ביצועים אבל לפחות אני יוכל להיות איתו בראש שקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה "בעיות" היו? שהמוכר ניסה לעבוד עליך? למה אתה מאשים בזה את המעבדים של AMD?!

ואני בכלל לא חושב שתוכל להשיג את הטואלטין...

תוכל להשיג את הסלרון 1.2GHz (מבוסס טואלטין) אבל זה קצת מגוחך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם כ"כ הרבה חנויות לא מתעסקות בכלל עם , ואם מוכר בחנות מסתבך עם המחשב שהוא מרכיב ללקוח שלו בגלל שהמחשב מבוסס , וזה עושה לא מלא בעיות...ואחרי זה אתה שומע מהטכנאי שלו שהם לא מתעסקים יותר גם הם עם ...

אז....הסקתי מזה ת'מסקנות שלי, ואני לא רוצה בעיות אז אני לא יקנה AMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם כ"כ הרבה חנויות לא מתעסקות בכלל עם , ואם מוכר בחנות מסתבך עם המחשב שהוא מרכיב ללקוח שלו בגלל שהמחשב מבוסס , וזה עושה לא מלא בעיות...ואחרי זה אתה שומע מהטכנאי שלו שהם לא מתעסקים יותר גם הם עם ...

תסביר לי רגע משהו...

יש שני מעבדי Socket (כלומר, חתיכת לוח עם "רגליים") שצריך להכניס ללוח אם.

על אחד, כתוב INTEL.

על השני, כתוב .

למה בשם כל הערנבים נראה לך שזה יותר "מסובך" להרכיב את זה שכתוב עליו AMD ?

למוכר אין כוח להתחיל להתקשר ליבואנים של AMD, אנשים שהוא כנראה בחיים לא דיבר איתם, ולכן פשוט מתוך עצלנות ורצון להישאר ב"שיגרת-האינטל" שלו, הוא מבלבל לך את השכל כדי שתקנה מעבד נחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא!

מתוך עצלנות וטימטום!

כמעט כל ה"חנויות המקומיות" בארץ בכלל לא יודעות מה זה . מקסימום - שמעו מתישהו את השם, לא בטוחים באיזה הקשר..

זה אומר משהו על AMD? לא!

זה אומר הרבה על ההבנה של מוכרי המחשבים בארץ? בהחלט כן!

בטח באותה חנות גם ממליצים לך המלצות משונות אחרות, כמו: "כרטיס מסך קריאטיב עם 32MB זיכרון", "מארז מהודר", וכו'.. נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...