dok להפעלת כמה הפצות (של כלים ומערכות הפעלה) שונות - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dok להפעלת כמה הפצות (של כלים ומערכות הפעלה) שונות

eido300

Recommended Posts

משם ניסיתי להוריד את זה ולא הצלחתי...

אני לא ממש מבין מה הבעיה, או בגלל שניסיתי להוריד את זה מרשת ציבורית ומרשת של פלאפון, או בגלל שאני מוריד את זה מהparted magic.

כך או כך אני לא מצליח להוריד. שוב, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע אם העלו את זה עדיין אך יש תוכנה מצויינת בשם grub4dos, תבדוק מדריכים איך להשתמש בה.

אתה יכול פשוט לזרוק כמה ISO שם ושתעלה את הDOK מהבוט זה יתן לך תפריט לבחור איזה ISO.

לי לדוגמא יש DOK עם Hiren's BootCD 10.6 ועוד גרסא חדישה יותר, התקנת Win7, התקנת ועוד כמה כלים שימושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה yaniv עכשיו באמת הורדתי אותה אני מעלה דרכה את ה hiren's bootcd בתקווה שזה יעזור לי לפתור את הבעיה שלי, בכל מקרה זאת נראה לי התוכנה הכי פשוטה שראיתי שעונה למה שביקשתי.

תודה רבה לכולם.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אתה יכול להשתמש בHIREN'S BOOT CD ולומר לו לעשות BOOT מהמחיצה המתאימה. אתה יכול לתקן את זה דרך הEASYBCD אח"כ.

הורדתי את הדיסק, באיזה כלי שללו להשתמש?

אגב המחשב כותב לי: file:\windows\system32\winload.exe

status: 0xc000000f

info: the selected entry could not be loaded because the application is missing or corrupt.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהשגיאה הבנתי שכל הבעיה היא שהקובץ שמעלה את המערכת לא עולה, זה נכון? א"כ יש אפשרות דרך אחד הכלים פשוט להפעיל את הקובץ הזה ואחרי שהמערכת עלתה להגדיר מחדש את מה שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך עושים את זה? אם אני יפעיל את הparted magic ודרכו יפעיל ידנית את הקובץ (בתקווה שהוא יעבוד הרי זה לינקוס) זה יהיה בסדר?

ואחד מהכלים שהבאת לי זה mini xpדרכו אפשר לעשות משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את זה והוא כתב לי remove disk or other media

press any key to restart

נלחצתי והוצאתי את הdok

עברתי על כל האפשרויות שלו ואחת מהם באמת הצליחה, המחשב עלה עכשיו אני אנסה לסדר את זה דרך הeasybcd

מצטער שאני משגע אותך אבל אני לא מצליח להבין איך להוסיף את המערכת בחזרה תוכל לעזור לי בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי עכשיו נראה איך זה ילך, שניה אני יפעיל מחדש.

לא הלך, הוא מתעקש שאני יפעיל את הrepair מהדיסק, אבל אין דיסק כמו שכתבתי זה (windows 7 starter) הגיע מותקן עם המחשב והrepair פועל לבד כל פעם שאני לא מכבה את המחשב כמו שצריך

יש אפשרות להפעיל את הrepair דרך המחשב עצמו?

ושוב פעם תודה על כל העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...