dok להפעלת כמה הפצות (של כלים ומערכות הפעלה) שונות - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dok להפעלת כמה הפצות (של כלים ומערכות הפעלה) שונות

eido300

Recommended Posts

אני לא יודע אם זה המקום לשאול, אבל לא מצאתי אף מקום מתאים אז אני אשאל כאן אם זה שייך למקום אחר אשמח אם תעבירו את זה לשם (או שתענו פה)

יש כמה מערכות הפעלה שאני רוצה שיהיו לי זמינות (כאלה שאפשר להפעיל מdok),

האם אפשר לשים כמה מערכות הפעלה על dok אחד ולבחור כל פעם איזה מהם אני רוצה שתפעל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה רבה על התשובה, צודק טעות שלי זה לא מערכת אלא מעין מאגר כלים להתמודדות עם בעיות של קשיחים.

בכל אופן האם אפשר להתקין כמה כאלה על dok אחד ולבחור איזה מהם יפתח?

והאם אפשר להתקין אותם על קשיח חיצוני? או בכלל להתקין על כרטיס זיכרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה אפשרי להתקין ולא בעייה...

אני הכנתי DOK די רציני שמכיל HBCD UBCD ועוד הרבה תוספות שלי, בקיצור כל התכונות שאני רק צריך.

ניתן לבצע בוט כמעט לכל דבר באמצעות isolinux/syslinux וגם GRUB.

יש עליו גם parted magic, אחלה הפצה...

אני ממליץ לך להתחיל מלהוריד UBCD ולשים אותו בDOK בעזרת הסקריפט שמצורף...

בחבילה הזו לבד יש כבר הרבה דברים טובים, והיא נקודת פתיחה טובה שעוזרת לך המון במקום להתחיל הכל מאפס

מכאן מה שאתה צריך לעשות זה לערוך את התפריטים, חפש את קבצי הLST, הם די פשוטים לעריכה...

תלמד קצת סינטקס של isolinux

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה.

אם הבנתי נכון, אתה ממליץ לי להוריד את ubcd לערוך אותו ולהוסיף לו את שאר הכלים שאני רוצה? בעצם ליצור גירסה חדשה של זה?

הבנתי שאת isolinux/syslinux/grub מתקינים על המחשב והם מאפשרים בחירה בין מערכות הפעלה, אני צריך כזאת תוכנה שתהיה מותקנת על הdok ובכל מחשב שאני ארצה לפתוח את זה הוא יתן לי אפשרויות בחירה.

אפשר לשים את זה על קשיח חיצוני ולהשתמש בו גם בתור קשיח לאחסון/העברת קבצים וגם בתור התקן שפאשר לפתוח ממנו כלים/הפצות/מערכות?

ומMicrSD אפשר לעשות את זה?

מצטער על כל השלות ותודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה לעשות את מה שאתה מבקש. הכלי הכי נוח לשליטה על תפריט והעלאת הבוט הוא EASYBCD. במקרים שבהם אתה לא צריך שמירה של המידע (לדוגמא PARTED MAGIC שהיא רק כלי שבה אתה משתמש) אתה יכול פשוט לעשות בוט ישירות מהISO ולא חייב ליצור לו מחיצה משלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

אבל את easybcd מתיקינים על המחשב וקובעים לו מה עדיף להריץ מראש וכו' אני צריך תוכנה שתחלק לי את הdok ותאפשר לי להפעיל מערכת לפי בחירה, ככה שאני אוכל להפעיל איזה מערכת/כלי/הפצה שאני רוצה מכל מחשב שיהיה לי בסביבה ואני לא אצטרך להסתובב עם עשרים dokים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה.

אם הבנתי נכון, אתה ממליץ לי להוריד את ubcd לערוך אותו ולהוסיף לו את שאר הכלים שאני רוצה? בעצם ליצור גירסה חדשה של זה?

הבנתי שאת isolinux/syslinux/grub מתקינים על המחשב והם מאפשרים בחירה בין מערכות הפעלה, אני צריך כזאת תוכנה שתהיה מותקנת על הdok ובכל מחשב שאני ארצה לפתוח את זה הוא יתן לי אפשרויות בחירה.

אפשר לשים את זה על קשיח חיצוני ולהשתמש בו גם בתור קשיח לאחסון/העברת קבצים וגם בתור התקן שפאשר לפתוח ממנו כלים/הפצות/מערכות?

ומMicrSD אפשר לעשות את זה?

מצטער על כל השלות ותודה רבה

יחד עם UBCD מגיע סקריפט שמתקין את isolinux על כל כונן USB, גם .

תתחיל מלהוריד UBCD, תריץ את הסקריפט כדי לעשות BOOTABLE , תראה איך זה עובד, מה יש שם ומה חסר.

תלמד על תפריט הCUSTOM, יש הסבר באתר, ניתן להריץ מהתפריט ISO אבל עבור ISO גדולים זו לא הדרך.

בעזרת עריכת קבצי הLST תוכל להוסיף דברים.

הדיסק שלך צריך להיות FAT32.

האמת שזה לא הפתרון המושלם עבור מערכות הפעלה בלבד, יהיה לך בלאגן בדיסק כי הכל צריך להיות בתיקיית ROOT.

תבדוק תראה איך זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להוריד את הeasybcd ומסתבר שהוא כבר לא חינמי אלא עולה איזה 30$, אז אני מעדיף למצוא פתרון אחר... בכל מקרה תודה רבה על התגובה.

חינמי לחלוטין לשימוש אישי:

http://neosmart.net/Download/Register/1

אתה אפילו לא צריך להרשם. פשוט תלחץ DOWNLOAD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...