dok להפעלת כמה הפצות (של כלים ומערכות הפעלה) שונות - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dok להפעלת כמה הפצות (של כלים ומערכות הפעלה) שונות

eido300

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תיקיית root : לא יודע מה המערכות הפעלה שאתה מנסה להפעיל אבל עד כמה שידוע לי אין בעיה כזאת אם התיקיה, אם יש לך למשל כמה מערכות וכמה "אימג'ים" (דברים כמו memtest86 שהם קובץ יחיד) בדרך כלל לא צרי יותר מלשםי כל במחיצה משלו (ומבחינתו המחיצה שלו היא ה rootכך שאין התנגשות), ומחיצת ext2 נוספת בשביל כל האימג'ים (שלא ממש אכפת להם ממחיצות בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי אני אלך על הubcd, הם כבר עשו בשבילי את רוב העבודה וכאן הם מסבירים איך להוסיף עוד מערכות/כלים/הפצות, זה נראה י די פשוט ננסה את זה, אם אני אסתבך יותר מידי אני אעבור לeasycbd. תודה רבה לכל העונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את הubcd (לפי ההוראות שבסקריפט המצורף) והמחשב מתעלם ממנה (אני כותב לו באופן ידני להעלות את זה והמחשב מעלה את המערכת הרגילה), זה כבר קרה בשני מחשבים, מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל uefi יכולה להיות בעיה לעלות משהוא שמיועד לעלות על רגיל. תנסה להעביר את ה uefi למצב legacy boot

חוצמזה בכמה uefiים יש secure boot ואם הפיצ'ר הזה מופעל הוא פשוט לא יאפשר הפעלה של משהוא שאינו וינדוס (בצורה שהוא מוגדר ברוב המחשבים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני צריך עזרה דחוף כי ממש הסתבכתי!!

השתמשתי בתוכנה easybcd וכנראה בטעות מחקתי את הווינדוס מהאיתחול, אח"כ הוספתי את זה אבל כנראה לא כמו שצריך, עכשיו הווינדוס לא עולה לי, ניסיתי להעלות אותו ידנית ע"י בחירתו בביוס והוא כותב שחסר איזה שהו קובץ, מה לעשות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי דיסק התקנה זה מחשב 10" שמגיע עם מותקן.

ניסיתי להפעיל את זה עם האפשרות של השיחזור שמגיע עם המחשב אבל זה לא פועל...

מה לעשות?

וזה 7 starter

אני כרגע מעלה את זה דרך הparted magic

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני לא מצליח בשום צורה להוריד את זה (הוא מתחיל להוריד ועוצר אחרי מקסימום 23 מגה), ואני לא מכיר שום דרך אחרת לעשות את זה, אז כנראה אני אחכה עם זה עד שאני אחזור הבייתה ושם אני יוריד את זה דרך מחשב אחר...

תודה בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...