מבקש את דעת התותחים כאן לגבי מפרט שהורכב לי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש את דעת התותחים כאן לגבי מפרט שהורכב לי

popop

Recommended Posts

[TABLE=width: 793]

[TR]

[TD]ASUS HASWELL MAXIMUS VI GENE//LGA 1150 Z87 –C//LGA 1150

[/TD]

[TD]לוח אם

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]INTEL CORE HASWEWLL I7-4770K 8M LGA1150 box

Haswell 4 gen

[/TD]

[TD]מעבד

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Kingston 3x4gb ddr3 1600mhz

[TABLE=width: 98%]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[TD]זיכרון פנימי

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]gb 7200RPM SATA 6gb 3tb

[TABLE=width: 98%]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[TD]H.D

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Asus GFORCE GTX 770 DC20C 2G-D5 2GB DIRECT CUII

[/TD]

[TD]כרטיס מסך

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]GHZ 10/100/1000

[/TD]

[TD]כרטיס רשת

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Intel® High Definition Audio

[/TD]

[TD]כרטיס קול

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] RW x24

[/TD]

[TD]DVD

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] מארז טרמלטק מיועד לגיימרים +ספק כוח טרמלטק 650 ווט –

[/TD]

[TD]מארז

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה התקציב המקסימאלי? 6000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עריכת תכני HD בתוכנות פרימייר וAVID, עריכת תמונות בפוטושופ ומשחקים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).פרימייר, AVID, פוטושופ-תדיר

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. כל המשחקים החדשים והכבדים אססין קריד 4, באטמן ארקהאם אוריג'ינס, באטלפילד 4 וכו'

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). גודל מסך 22 אינץ' של MAG hd ready. לא יכול להגדיר רזולוצייה ספציפית מפני שאני עם כרטיס מסך מובנה במחשב הנוכחי ואני לא יודע עם אילו רזולציות נוספות הכרטיס מסך החדש יוכל להתמודד.

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בינוניות-גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי

? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים-. אין צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

אין צורך ברמקולים ובמסך במקלדת ובעכבר..

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 6

6. האם מתוכנן

אוברקלוק

(

OC

)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא צריך לכלול , יש צורך להרכיב את המחשב ללא התקנת .

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. עפולה

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). תמיכה בUSB 3, כרטיס מסך טוב מבית נבידיה-ג'יפורס, הארדיסק גדול-לפחות 4 TB.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מעבד יקר מאוד, שעבור 95% מהמשתמשים לא יראה ייתרון נראה לעין לעומת I5 זול בהרבה - מה גם שגרסת הK מיועדת לOC אבל לא כללת קירור שיאפשר זאת (מה גם שכל סדרת הסוול אינם בדיוק אוברקלוקרים מצטיינים).

2. לוח אם מיותר עבור לא 95%, אלא 99.99% מהמשתמשים - בוודאי שעבורך, אם לשפוט לפי שאר המפרט. לוח בחצי מהמחיר יעשה את אותה העבודה.

3. הספקים של טרמלטק אינם בדיוק שיא האיכות.

4. לתוכנות שאתה עובד איתן יש מה לעשות עם 12GB זכרון?

5. הם החלק שמתיישן הכי מהר במחשבים. תחשוב לבד האם כדאי לך להשקיע בו כ"כ הרבה, במקום לקנות עכשיו משהו הגיוני יותר תקציבית ולשדרג בעוד שנתיים.

בנוסף להכל, גם לא ציינת את המחירים בהם החלקים השונים מוצעים לך, כך שאי אפשר לשפוט האם הציעו לך עסקה הגיונית (ביחס לחלקים הלא משתלמים בעליל שבחרת) או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4. לפי מה שהבנתי פריימיר וAVID דורשות מחשב די חזק..אני מניח שזה יותר קשור למעבד אבל גם ראם לא יזיק.

לא נתנו לי מחירים לכל פריט..רק מחיר שנראה לי יחסית גבוה להכל: 6980 ש''ח

יש אפשרות ממכם לבניית מפרט בהתאם לסטיקי שפרסמתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאט לאט, אם לא עונים לך אתה יכול להקפיץ כל 24 שעות ככה שתאזר בסלבנות בבקשה.

את המפרט שנתנו לך בהחלט ניתן להוזיל, הם דחפו לך חומרה יקרה ולא משתלמת, אתה בכיף יכול לקבל את אותם הביצועים באלפי שקלים פחות. 7 אלף בשביל מפרט כזה שהם יקנו מעצמם.

השאלה היא האם העריכה שאתה בתוכנות שציינת היא כבדה מאוד ו/או לפרנסה. במידה ולא, בהחלט ניתן לבנות מפרט המבוסס מעבד i5 ולא i7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה שלך בעייתית, שכן הלימודים עורכים 3-4 שנים, ועד אז ככל הנראה המחשב יחשב כדי מיושן.

השאלה האם אתה מעדיף לחסוך כאן ולרכוש בבסיסו של דבר מחשב ללימודים עצמם (ואם אכן תעבוד בצורה כבדה, הרינדור/עיבוד ימשך זמן מעט רב יותר, אם כי לא בהרבה שכן ההפרש בין המעבדים הוא לא בשמיים), או לשלם אקסטרה עבור תוספת ביצועים כזו או אחרת. אם אתה שואל אותי, הייתי בוחר באופציה הראשונה, אך איני נביא ואיני יודע מה שיקולך, לכן בחירה שלך. עפ"י בחירה זו, נבנה מפרט רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התשובה המהירה!

הייתי שמח לראות בדיוק מה ההבדל בין שני המפרטים הן מבחינת רכיבים והן מבחינת מחיר...סה''כ זה לא שאני קונה מחשב חדש כל חודש ומצד שני יש משהו בדברייך ולכן הייתי רוצה לראות את הפרש המחירים כדי לבדוק אם ההשקעה כדאית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל היחיד הוא רק במעבד, ההפרש עומד על סביב ה-600 ש"ח. אומנם מבחינת סה"כ התקציב שלך מדובר על תוספת כספית של 10%, אך מבחינת עלות המעבד אתה משלם יותר מפי 1.5 עבור תוספת ביצועים שהיא לא ממש ברורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להלן מפרט אפשרי לדוגמא, שים לב להערות בתחתית.

מעבד:

Intel Quad-Core i5 3470 3.2Ghz 6MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪903

קירור למעבד:

Intel Original LGA1155-1150 ליבת נחושת - עד 95W

כמות: 1 - מחיר: ₪44

לוח אם:

MSI H77MA-G43 Sata3/Usb3 VGA/DVI

כמות: 1 - מחיר: ₪388

מארז:

באנדל - LanCool K56NB + FSP RAIDER 650W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪625

זיכרון:

Crucial 16gb 2X8GB DDR3 1600Mhz - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪645

כרטיס מסך:

Gigabyte Geforce GTX760 Windforce X3 2GB RETAIL - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪1285

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 3TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪641

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 120GB 2.5" SSD 840 Series - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪470

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪108

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪5109

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 5007 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/68acdjuf

הערות:

- כרטיס המסך טוב לגיימינג ומתאים לדרישות שלך - הרצה של משחקים מודרניים על הגדרות גבוהות. אם אתה רוצה להריץ משחקים כבדים (קרייסיס, באטלפילד וכדומה) על הגדרות מקסימליות או נושקות למקסימליות, יהיה צורך להוסיף כמה מאות שקלים והחליף את כרטיס המסך לדגם הזה.

- כונן קשיח בנפח 4TB עולה באיזור ה-300 ש"ח יותר (כלומר בשביל טרה נוסף אתה צריך לשלם פה 300 ש"ח, שזה מגוחך). לכן, בנוסף לכונן ה-3TB שהכנתי לך, שמתי גם כונן SSD בנפח 120GB למערכת ההפעלה ותוכנות נבחרות שתתקין עליו - הוא יאיץ לך בצורה משמעותית את המערכת מבחינת מהירות קריאה/כתיבה וגישה.

- שמתי לך מארז וספק איכותיים. ניתן לקחת את הבאנדל הזה שזול יותר שגם כן משתלם, או זה שעולה מחיר דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי לפני בערך שבוע שאינטל הוציאו ממש עכשיו מעבדי IVY משהו כזה?..הם כבר הגיעו לחנויות בישראל?

שאלה לגבי הכרטיסי מסך: הבנתי שההבדל בין השניים היא תוספת של בערך 20 FPS. השאלה שלי היא האם יש איזשהם פיצ'רים נוספים שיש ל770 של760 אין? (כמו מודל שיידר גבוה יותר או תמיכה בדיירקטס גבוה יותר?)

אהבתי את המראה של המארז הזה שהצעת: http://www.tms.co.il/product/11900 אבל שמתי לב שהספק חלש יותר אצלו..אם אבחר במארז ה''חלש'' יותר אתה חושב שייגרמו בעיות יחד עם שאר הרכיבים שבמחשב?..הספק יצליח להחזיק מעמד?

ושוב תודה על המענה המהיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...