Samsung 840 EVO 250GB SSD תוצאות מבחן ביצועים - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung 840 EVO 250GB SSD תוצאות מבחן ביצועים

Sting

Recommended Posts

אפילו אצלי עם 128GB שהתוצאות נטו מגיעים בAS- ל600+, עם FANCYCACHE הגעתי ל1000+ ובהרצות חוזרות עם CACHE גדול יותר גם להרבה יותר מזה.

זה חסר משמעות מבחינת ביצועי הכונן עצמו, ומשפיע רק על ביצועי המערכת בעבודה עם הכונן בפעולות שמושפעות מהCACHE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה שהרגעתם אותי..

רק אשמח להבין איזו הגדרות עלי כן להפעיל על מנת לקבל פעילות שוטפת המהירה ביותר, הצרכים והשימושים שלי במחשב הם בסיסים סרטים משחקים מידי פעם matlab וקצת תכנות.. האם להתעלם לחלוטין מהמדריך באתר פה ולהעזר רק בתוכנה של סמסונג ?

דרך אגב בדקתי גם בביקורת פהhttp://www.tomshardware.com/reviews/samsung-840-evo-review-1tb-ssd,3567-14.html

וגם בקריסטל אני מקבל תוצאות ממש יותר נמוכות מהם האם זה קשור לאותו העניין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי את כל הנתונים כדי לעשות השוואה.

אבל זה שאתה על LAPTOP כבר אמור להוריד את הביצועים אצלך.

LAPTOPS בנויים לחיסכון בחשמל, הבקרים יותר איטיים בדרך כלל, המעבד יותר איטי, הזיכרון יותר איטי, כמות הזיכרון(שעל פיה נקבע הCACHE לRAPID או מה שמו שקיים בתוכנה של EVO) בדרך כלל(אבל לא בהכרח) נמוכה יותר ממחשבי DESKTOP.

כל שכן מול מחשבי HIGH END DESKTOP שמתקרבים לפסגת הביצועים מכל בחינה אפשרית.

חלקם גם נמצאים בOC בינוני/גבוה.

חפש את ההבדלים וסביר להניח שתמצא מספיק כדי להסביר אותם.

בכל מקרה התוצאות שאתה מקבל הם באופן כללי טובות.

באמת שאין סיבה להחזיר את הכונן או לחשוב שהוא איטי.

מעניין שדווקא במהירות הקריאה הרציפה אתה מקבל יותר מהתוצאות שקיבל TOM.

זה רק מוכיח כמה לא עקביות כל התוצאות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על כל ההסברים Art Tatum

יש לי עוד כמה דברים שלא הבנתי ואשמח אם תסבירו לי..

דבר ראשון כאמרת שאין לך נתונים מספקים להשוואה אני מניח שהתכוונת למפרט המחשב שלי אז המעבד הוא Intel® i5-2410M

ויש לי 8gb , הציפסט הוא hm67

המחשב אומנם לא מטורף אבל הוא גם לא גרוע בכלל.. לא תארתי לעצמי שיש הבדל בין הבדיקות בגלל שאר חלקי המחשב, חשבתי שכל הפואנטה של הבדיקות האלה הם נטו הדיסק הקשיח.

דבר נוסף שלא הבנתי הוא ההסבר שלך לגבי PrimoCatch, כאשר אתה מתכוון שאני צריך להקדיש לו 4GB אתה מתכוון לRAM ? והאם זה משהו שכדאי בכלל לעשות מעבר ללקבל תוצאות גבוהות בבדיקות ? ובכלל סליחה על הבורות אבל אשמח אם תפרט למה אתה מתכוון בדיוק כשאתה אומר CATCH ? ( הכוונה לזכרון שהמחשב שומר לו מהram על מנת לבצע פעולות כתיבה וקריאה מהירות ? ולגבי הRapid הקאץ' ששמור בשבילו הוא 2GB מתוך 8GB לפחות זה מה שרשום.

ודבר אחרון והחשוב ביותר ... מה לדעתכם הדברים שאני כן צריך לעשות במחשב על מנת לשמור על אורך חייו של הכונן וגם על מהירותו.

כאשר בררתי באינטרנט הרבה ממליצים לעשות את הדברים שנאמרו במדריך פה באתר.. ומצד שני Or אומר שזה מיותר.

אז אילו מהדברים ברשימה הנ"ל עלי לעשות בהתחשב במה שאתם יודעים על המחשב שלי ?

Trim

ביטול קובץ החלפה

ביטול שירות אינדקס של הכונן

הפעלת מטמון כתיבה

prefetch and superfetch

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

trim אמור לפעול באופן אוטומטי.

ביטול PF לא כדאי לעשות, אבל רצוי להקטין אותו לגודל קבוע(מינימום ומקסימום) של 1 או 2GB.

שירות אינדקס עדיף להשאיר פועל, אין שום יתרון בביטולו.

אותו דבר לגבי PREFETCH/SUPERFETCH.

הפעלת CACHE יש לך בתוכנה של הEVO, אין לך צורך בPRIMOCACHE אלה אם כן יש לך עודף ואתה מעוניין לעשות בו שימוש.

הכוונה בCACHE היא שימוש בזיכרון כדי לזכור פעולות קריאה טריות או כאלו שחוזרות על עצמן בתדירות גבוהה.

בPRIMOCACHE גם אפשר להפעיל WRITE DEFER ולהינות ממהירויות כתיבה מאוד גבוהות על חשבון הגדלת הסיכון לאיבוד נתונים אחרונים במקרה של קריסה או הפסקת חשמל.

אצלי אני מפעיל אותו.

אצלך הייתי ממליץ להישאר עם הRAPID בלבד כמו שהוא.

בכל תוצאת ביצועים שמושפעת חזק מCACHE ביצועי לוח/מעבד/זיכרון משפיעים על הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...