איפה הגיימרים יותר משחקים? במחשב הבייתי או בקנסולות? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה הגיימרים יותר משחקים? במחשב הבייתי או בקנסולות?

rafi k

Recommended Posts

השלטים שלי (PS3) מתחילים לעשות בעיות, ה D PAD לא מגיב כמו שצריך. ב 360 המצב היה יותר גרוע, ה D PAD מההתחלה לא עבד כמו שצריך.

כל המשחקים שקניתי נשארו איתי, אף פעם לא החלפתי משחק/מכרתי יד שניה. ה PS3 משתמש אותי לבלעדיים ומשחקים כמו TEKKEN (משחקים שאני משחק עם אנשים אחרים באותו החדר). THE LAST OF US משחק מדהים אבל הם בקושי הצליחו לשמור על 20FPS וזה נכון גם ל UNCHARTED 3, זה גם חיסרון של הקונסולות. המשחקים משתפרים אבל הביצועים יורדים מתחת למינימום שאמור להיות. ה עוד לא יצא ותראה את KILLZONE, יהיה סביב ה 30FPS (שחקן יחיד, MP יהיה על 60 כמו שצריך), כלומר יכול לרדת גם מתחת ל 30FPS שזה חרא.

כל משחק שאפשר לקנות למחשב ואני רוצה אני מעדיף לקנות למחשב כי זה תמיד יוצא יותר זול וברוב המקרים עובד ונראה יותר טוב גם אם אין לך את החומרה הטובה ביותר בעולם (BF3 נראה במחשב הרבה יותר טוב מאשר בקונסולות, אפילו עם C2Q ו HD6850).

לקונסולות יש יתרונות אבל מחיר זה לא אחד מהם, במיוחד לא בדור החדש שצריך להוסיף גם 60$ לשנה על האפשרות להשתמש ב PSN/XBL. אולי העלות הראשונית במחשב גבוהה יותר אבל אחרי שנה שנתיים המחשב הופך להיות זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...