יש למישהו ידע/נסיון בקשר ליבלות ברגליים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש למישהו ידע/נסיון בקשר ליבלות ברגליים?

אישי555

Recommended Posts

זה מגרד בטירוף ואי אפשר "לא לחשוב על זה". לכן חשבתי על פתרון שינטרל מיד את היבלת שהיא, אם אני לא טועה, נגיף או חיידק.

אז חשבתי לצרוב קלות באמצעות מלחם אלקטרוניקה, או לקחת חוט מתכת (למשל של חשמל) ולחמם אותו ואז לצרוב את היבלת.

מישהו ניסה את זה או לפחות יכול לשפוך אור על הנדון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם בסדר? ראיתם ששאלתי בכותרת אם יש למישהו ידע או נסיון?

רציתי לדעת אם מישהו ניסה בעצמו טיפולים בבית באופן עצמאי (וכן, אחד הטיפולים ביבלת הוא צריבה, ולכן חשבתי שאפשר לעשות בבית). ללכת לרופא אני יודע לבד אבל זה לא יעזור כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיון אין לי, אבל מה שאתה מחפש זה getting rid of warts.

http://www.wikihow.com/Get-Rid-of-Warts

http://voices.yahoo.com/whats-best-home-remedy-wart-removal-618007.html

http://www.instructables.com/id/best-way-to-remove-a-wart-at-home/step2/steps/ (לא בטוח לגבי זה, תשתמש בשיקול דעת. אצלי לפחות מיצי שום נשארים על העור יותר מ15 דקות (כשאני מקלף שום) ללא כוויות- אבל כאמור, שיקול דעת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אפילו לא יכול לאבחן לבד מה יש לך ואתה כבר רוצה לטפל?

לא לחינם קיימים רופאים, על אחת כמה וכמה דרמטולוגים (מומחי עור). הניסיון שלך להיות חכם יכול להביא להחמרה, לזיהומים ולעוד אלף ואחת צרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יבלת!

מכיוון שזה נפוץ קיוויתי שאקבל סיפורים על נסיונות אישיים להתמודדות עם זה. ידוע לי שלא מדובר בייעוץ רפואי.

זה אמור לעבור אחרי מספר ימים, אבל הרופא יכול להוציא אותה בפעולה כירורגית. קיימים טיפולים נוספים וגם ראיתי באתר אחר שאפשר לחשמל את היבלת בבטריה מרובעת, וחשבתי שיש כאן אנשים שעושים טיפולים אישיים שכוללים צריבת היבלת. מדובר בנקודה קטנה ובכף הרגל. לא צריך להיבהל ולרוץ לרופא (ועד שהתור יגיע היבלת תעבור מעצמה).

אבל אם אתם לא רוצים לענות או שעדיין לא התמודדתם עם הסוגיה הזאת, אז זה בסדר מצידי. מבחינתי הנושא הזה סגור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חטפתי פעם שתי יבלות ברגל, לדעתי ממקלחת בחדר .

הלכתי לרופא עור שאמר יש שתי אפשרויות טיפול

אחת למרוח כל יום נוזל והשניה להקפיא עם חנקן

הלכתי על החנקן הנוזלי

יבלת אחת שהיתה קטנה יותר ירדה יחסית מהר אבל השניה היתה גדולה ועשתה לי מלא צרות.

רק בפעם השלישית שהקפיאו אותה היא ירדה.

הרופא אמר שאולי הייתי צריך ללכת על הנוזל, היה עושה לי פחות צרות כי ממש היה קשה לי ללכת.

הבעיה שקשה לקבוע לרופא עור והם קובעים לך תור רק לעוד כמה חודשים ובסוף הייתי צריך להשתחל אליו לחדר כדי שיסיים את הטיפול.

מה שכן עברו ולא נשאר סימן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנקן זה סוג של כוויה או צריבה עמוקה. לכן חשבתי לעשות את אותו דבר 'באמצעים ביתיים' שיש לי כמו מלחם או העברת זרם חשמלי מבטריה.

לטיפול ממושך אני משרה את הרגליים באמבטיה עם סודה לשתיה או חומץ לסרוגין. הבעיה שכשמחפפים ומפסיקים את הטיפול לשבוע-שבועיים החיידקים חוגגים ומתפתחת יבלת. וברגע שהיא קיימת היא מגרדת וכך גדלה במהירות. וזה דומה למה שתיארת שהקטנות מגיבות מהר לטיפול אבל הגדולות מסובכות. לכן רציתי לחסל את החיידקים כבר בהתחלה ע"י צריבה. אני אנסה להשתמש עם מלחם וזהו. פשוט חשבתי שמישהו כאן ניסה בעבר פתרונות כאלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שהיבלת לא חיצונית

מה שאתה רואה מבחוץ זה עור שעוטף אותה

בשביל להגיע לשורשים צריך משהו דרסטי כמו חנקן או נוזל שמסיר שיכבה אחר שיכבה עד שמגיע ליבלת ואסור להפסיק אחרת היא גדלה מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...