יש למישהו ידע/נסיון בקשר ליבלות ברגליים? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש למישהו ידע/נסיון בקשר ליבלות ברגליים?

אישי555

Recommended Posts

את מדברת שטויות מוחלטות.

1. יבלת לא "חיה מסוכר". מאיפה הבאת את זה בכלל?

2. גם אם כן, אי אפשר להמנע מסוכר בדם. גם כאשר אוכלים פחמימות מורכבות, מתישהו הן יכנסו לדם כ"סוכר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באופן כללי מומלץ להעלים סוכר לבן מהתפריט.

אני משתדל לצרוך סוכר רק בתור ארוחת בוקר (שייק שמכיל כמות קטנה של פרוקטוז) כדי לעורר את הגוף יחד עם חלבון, ויטמינים ומינרלים, לפני אימון יחד עם קריאטין בכדי לתת זריקה של סוכר לדם לשיפור סירקולציה (סירקולציה מוגברת היא אחת הסיבות למה קריאטין נספג יותר טוב עם משקה/מאכל עם אינדקס גליקמי גבוה) וקצת אחרי אימון בכדי שהחלבון ייספג בצורה מלאה ולהחזיר קצת מהגליקוגן שאיבדתי במהלך האימון.

לדעתי במזון התעשייתי של היום יש יותר מדי סוכר, ואין צורך להוסיף עוד (קפה/תה עם סוכר, עוגיות וכו') ואם באמת יש רצון עז למתוק, יש כיום ממתיקים מלאכותיים בטוחים לשימוש, ולא קיים מישהו שבאמת מסוגל להגיע לצריכה שיכולה לסכן אותו (סוכרלוז למשל, כשמדובר 11,450 מנות [כדורים/שקיות], ראו ויקיפדיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במזון התעשייתי של היום יש הרבה חרא אבל הסוכר הוא לא במינון גבוה מדי. מעבר לכך סוכר רגיל או חום לעד יהיו יותר בריאים מאשר ממתיק מלאכותי ולא משנה איך תסתכל על זה.

נאט: ראשית יש לך בדיקות לא מזהירות באופן כללי. אני טוחן כולסטרול ויש לי כולסטרול נמוך משלך..

בנוגע לכבד, נראה לי שהיית על סף התייבשות + איזה מחלה. היית צריך לשתות יותר מים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האבחנה: אבנים בכיס מרה.

חושבים שאבנים ב-CYCTIC DUCT לוחצים על ה-(CBD (common bile duct וגרמו לחסימה, וכתוצאה מכך להפרעות בכבד.

ה-CBD עצמו העבירו בו בלון והוא נראה פתוח.

היה לי צהבת חסימתית (הייתי קצת צהוב מסתבר), אז עשו אנדוסקופיה ושמו STENT בינתיים ב-CBD (בשביל להרחיב), ורוצים להסיר בניתוח את הכיס מרה בהמשך.

שיחררו אותי לחופשה מהאישפוז עד יום ראשון.

מנסה למצוא עכשיו אם אפשר להמיס את האבנים באמצעות תזונה מסויימת, במקום לעבור את הניתוח.

אני על זמן שאול...

http://en.wikipedia.org/wiki/Common_bile_duct

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בואו נראה אם אתם מנחשים באיזה שוק בעולם צילמתי את המחלה הזו שלי? :

מדריד?

מנסה למצוא עכשיו אם אפשר להמיס את האבנים באמצעות תזונה מסויימת, במקום לעבור את הניתוח.

אין אפשרות לאולטראסאונד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...