יש למישהו ידע/נסיון בקשר ליבלות ברגליים? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש למישהו ידע/נסיון בקשר ליבלות ברגליים?

אישי555

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ספרד היא אימפריה של סוכריות גומי.

באמת? לא ראיתי אבל יש שם (המווווון) סנגריה.

ואני די מסכים על האוכל, בהתחלה אהבתי את הלחם שלהם (מרגיש כמו פלסטלינה) אבל הוא נמאס מהר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

נאט: ראשית יש לך בדיקות לא מזהירות באופן כללי. אני טוחן כולסטרול ויש לי כולסטרול נמוך משלך..

הכולסטרול היה כנראה קשור לערכים החריגים עם הכבד, כי התוצאות ירדו הרבה והתנרמלו עכשיו.

רק הכולסטרול HDL קצת נמוך (33) ומתחת לטווח הנורמה. לא ביגי...

בכל ההיסטוריה הרפואית שלי יש לי רק 4 בדיקות דם להשוואה חח. אולי כדאי באמת להתחיל לעקוב בבדיקה שנתית.

" רמות גבוהות מאוד של ALT (יותר מפי עשר מהרמה הנורמאלית הגבוהה ביותר) בדרך כלל מופיעות בעקבות דלקת כבד חריפה ולעיתים בשל זיהום מווירוס. "

לך יש פי-20 (!) ... אתה בטוח שעדיין יש לך כבד?

רק שתדע שכשהגעתי למיון אחרי ההפניה מהרופא המשפחה, קיבלתי את הרושם שמבחינתם זה היה מאוד גבולי כעילה מספקת עבור הפנייה למיון.

הערכים אף עשו קפיצה גדולה ביום למחרת עבור GOT, GPT וה-LDH אף הכפיל את עצמו (בביה"ח כבר דקרו אותי כל יום), כך שיש עוד לאן לשאוף... :ugly21:

זה קצת מצחיק אותי עכשיו שכשאני עושה חיפוש ברשת לתוצאות של בדיקות דם, ורואה הרבה אנשים שמודאגים מאוד עקב עליה זעומה ביותר בתוצאותיהם, אפילו כשזה רק בפיפס אחד קטן/גדול מהנורמה.

נותן פרספקטיבה...

יש לי עדיין הרבה חיצים כתומים בבדיקות דם, אבל הערכים מתייצבים לאט לאט (לוקח זמן).

גם תמיד חשבתי שכאבי הגב שיש לי נגרמים מישיבה ממושכת מול המחשב, וחיפשתי אלף ואחד פתרונות, אבל מתברר שגם אבן במרה יכולה לגרום לכך. חיים ולומדים...

מה שטוב, לפחות הורדתי 11KG בחודש האחרון חח.

תהיו בריאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...