מחשב חדש לגיימינג, 6.5K - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש לגיימינג, 6.5K

David Ell

Recommended Posts

כיום ה7970 עדיין יקר ונותן פחות תמורה ביחס לביצועים לעומת ה-GTX760, אל תשכח שזה כרטיס מהדור הקודם.

אוקי הבנתי, אז GTX 760 יספיק לי לשלוש שנים לפחות (כמובן שאני אתפשר על הגדרות בהמשך)?

וספק שיחזיק 760SLI יחזיק גם 770SLI?

יש לי עכשיו 750W של סיסוניק, נראה לי.. במידה ובאמת יש לי אותו הוא יחזיק 770?

אה כן, יכול להיות שאני אלך על 770 בסופו של דבר.. 20% ביצועים יותר לא באים ברגל והפרש של 700 ש"ח לפי דעתי שווה את זה וככה אני יכול להיות בראש שקט לגמרי שהמחשב יחזיק לי עד הצבא.

ובכלל, אתה מציע לי לשמור רכיבים מהמחשב הקיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תלוי איזה "סיסוניק 750W" יש לך. יש להם בערך 6 דגמים, שההפרש בין הדגם הזול ביותר ליקר ביותר הוא 600 ש"ח.

אם זה דגם מסדרה טובה (M12II, G, X) אז כן, אמור להחזיק.

אבל למה 770SLI? אין לך תקציב לזה, ותכנון עתידי זה טיפשי קצת.

כל כרטיס מסך יכול להספיק לשלוש שנים, השאלה כמה חדה תהיה ההתפשרות בהגדרות לאורך הזמן הזה.

יש אנשים עם GTX260 ולא מעוניינים עדיין להחליפו, כי הם מסופקים.

כרגע במחשב (לפחות מה שאני רואה מהמפרט בצד) אין לך משהו שווה שמירה, תמכור או תעביר למישהו אחר במשפחה.

יש לך את האפשרות לקנות לוח 1155 טוב תומך , אבל לדעתי זה סתם חבל ואתה מחזיק את עצמך מלהשתדרג, ולוחות 1155 טובים תמצא כנראה יד2 במחירים סבירים, ואז להישאר עם המעבד שלך. אבל למה? הוא לא ניתן לאוברקלוק, וייתכן שבעתיד (אך לא סביר) יהווה מכשול מגביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה "סיסוניק 750W" יש לך. יש להם בערך 6 דגמים, שההפרש בין הדגם הזול ביותר ליקר ביותר הוא 600 ש"ח.

אם זה דגם מסדרה טובה (M12II, G, X) אז כן, אמור להחזיק.

אבל למה 770SLI? אין לך תקציב לזה, ותכנון עתידי זה טיפשי קצת.

כל כרטיס מסך יכול להספיק לשלוש שנים, השאלה כמה חדה תהיה ההתפשרות בהגדרות לאורך הזמן הזה.

יש אנשים עם GTX260 ולא מעוניינים עדיין להחליפו, כי הם מסופקים.

כרגע במחשב (לפחות מה שאני רואה מהמפרט בצד) אין לך משהו שווה שמירה, תמכור או תעביר למישהו אחר במשפחה.

יש לך את האפשרות לקנות לוח 1155 טוב תומך , אבל לדעתי זה סתם חבל ואתה מחזיק את עצמך מלהשתדרג, ולוחות 1155 טובים תמצא כנראה יד2 במחירים סבירים, ואז להישאר עם המעבד שלך. אבל למה? הוא לא ניתן לאוברקלוק, וייתכן שבעתיד (אך לא סביר) יהווה מכשול מגביל.

זה הספק עד כמה שאני זוכר: Seasonic SS-750AT 750W Active PFC 4X PCI-E 62A/12V Single Rail הציעו לי אותו פעם ב-FXP.

אני דווקא חשבתי פשוט להחליף כרטיס, אותה מערכת רק 770 במקום 760 ובעתיד במקום לקנות 760 לקנות 770 נוסף וזהו, לא שינוי כזה רחוק וככה בטוח אני אצליח על הגדרות גבוהות-בינוניות עד הצבא.

ומהמחשב שלי לא כדאי נגיד לשמור מארז, דיסק קשיח, ראם (להוסיף פשוט עוד 4), או אפילו לוח אם?

יש לי: P67X-UD3-B3, הוא לא יחזיק את המערכת?

חשבתי לקנות מחשב חדש, אבל עכשיו אני מבין שאני יכול פשוט רק לקנות כרטיס, מעבד, וספק.

למרות שאני עדיין די נעול על 760, פשוט אני חושב אולי הכי בטוח זה 770 אבל זה בגדר רעיון, כי כרגע אני עם 560TI ואני על ההגדרות הכי נמוכות עם 30-60 FPS ב-BF3 וזה משגע שכל שנייה יש דרופ ותקיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר בסדר, לא הייתי בטוח אם להגיד "כן" בביטחון, שכן זה לא M12 או סדרה X שאפשר לחתום שהם יעבדו.

אם אני לא בטוח אני לא אגיד.

62A על 12V זה מרשים (744W למסילה הזאת!)

בקיצור, יש לו OK לקנות מפרט (בעצם, יש לו מארז + ספק, מה עוד צריך לקנות? ובמערכת כזאת, מארז וספק יכולים להגיע ל-1000 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שלך יחזיק 3 כאלו תהיה רגוע..כן יואב אני רציני :)

אוקי תודה xD

בסדר בסדר, לא הייתי בטוח אם להגיד "כן" בביטחון, שכן זה לא M12 או סדרה X שאפשר לחתום שהם יעבדו.

אם אני לא בטוח אני לא אגיד.

62A על 12V זה מרשים (744W למסילה הזאת!)

בקיצור, יש לו OK לקנות מפרט (בעצם, יש לו מארז + ספק, מה עוד צריך לקנות? ובמערכת כזאת, מארז וספק יכולים להגיע ל-1000 ש"ח)

מארז ספק, ועוד שאלה אולי אחסוך כמה מאות שקלים:

הלוח אם שלי לא תומך בשידרוג? ויש לי גם 4GB כרגע אני יכול להוסיף עוד 4 GB פשוט? זה יחסוך לי איזה 150 שקל הזיכרון הזה חח

לוח אם: P67X-UD3-B3

וזיכרון לא בדיוק יודע איזה חברה ושאר הדברים, איך אני בודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הוא מספיק טוב.

אבל הייתי מחפש איזה 2500K ביד2 או כאן בטריידזון, הם עושים 4.6 גה"צ כמו כלום, המעבד שלך כרגע אולי יגביל אותך בעתיד.

ברור, הדבר הבא אחרי כרטיסי מסך זה מעבד, אבל נראה לי שכדאי קצת לדחות את הקנייה: http://hwzone.co.il/hardware/news/141914

5% ויותר זול? יותר משתלם לפי הכתבה, לא? כדאי לחכות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...