האם כדאי לי להזמין מפרט דרך amazon? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לי להזמין מפרט דרך amazon?

Gigiben

Recommended Posts

לא כל אלקטרוניקה אלא חלקי מחשב. על מסכים מעל 24" יש מכס, על סלולאריים יש וכולי.

אחלה תודה שגיבית את מה שחשבתי ...

אז המחיר הוא - סכום החבילה (כולל משלוחה) כפול מע"מ - רק לחלקי מחשב

נשמע טוב ... קניה הבאה שלי תהיה אונליין אפשר לחסוך מאות שקלים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
כן, זה יעלה לך כסף כל העניין הזה, לא סתם אנשים קונים בארץ, זה לא שהמחירים הרבה יותר גבוהים, גם ככה עם מיסים זה מתקרב.

ממליץ לך לחשוב פעמיים...

דבר ראשון אני מדבר בהנחה ... לא יצא לי להתנסות לרכוב חלקים מחו"ל

אני מאמין שרוב הסיכויים שאם תקנה ממקור אמיר כמו אמזון או אתה תקבל מוצר תקין ... וגם אם יש בעיה כלשהיא שהמוצר מגיע תקול תמיד אפשר לתעד את ה UNBOX ולהראות הוכחות שמשהו לא תקין ... גם אם משהו לא בסדר משלוח בחזרה לא עולה כל כך יקר (גג 100 ש"ח )

נכון זה התעסקות וקצת כאב ראש אבל החיסכון פה מובהק לחלוטין ... דעה שלי עדיף לקחת את ה"סיכון" תקנו אותי אם אני טועה

Gigiban הכוונה שלי היא לא לקנות מערכת שלמה כמו שאמרו מקודם ... אלא חלקים ספצייפים כמו מעבד כרטיס מסך זיכרונות ... ספק לוח אמ ומארז עדיף לקנות בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני מדבר בהנחה ... לא יצא לי להתנסות לרכוב חלקים מחו"ל

אני מאמין שרוב הסיכויים שאם תקנה ממקור אמיר כמו אמזון או אתה תקבל מוצר תקין ... וגם אם יש בעיה כלשהיא שהמוצר מגיע תקול תמיד אפשר לתעד את ה UNBOX ולהראות הוכחות שמשהו לא תקין ... גם אם משהו לא בסדר משלוח בחזרה לא עולה כל כך יקר (גג 100 ש"ח )

נכון זה התעסקות וקצת כאב ראש אבל החיסכון פה מובהק לחלוטין ... דעה שלי עדיף לקחת את ה"סיכון" תקנו אותי אם אני טועה

ץ

הסיכויים לא תלויים באיפה קנית. מוצרים חדשים לפעמים מגיעים מקולקלים במידה זו או אחרת.

ורוב הסיכויים שבתקופת האחריות של המחשב תצטרך להחליף חלק אחד או יותר.

עלות המשלוח תלויה במשקל וגודלו של החלק המקולקל. יכול בקלות לעבור בהרבה את ה 100 שח. ושאלה נוספת, מי משלם את המשלוח חזרה לישראל? אתה בטוח שהם ולא אתה?

מע"מ גם עלולים לדרוש ממך שוב על אותו חלק שהוחלף כפי שכבר ציינו. מכס אין על חלקי מחשב רגילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר מקור אמין?

במקרה ומחליפים לך את הרכיב (במסגרת האחריות) תחויב בתשלום מעמ נוסף.

זה יכול לעלות לך ביוקר...

מע"מ נוסף ?

אני קיבלתי מוצר פעם ושלמתי עליו מכס ומע"מ ... כשהוא התקלקל שלחתי אותו בחזרה למוכר בצירוף הטופס של המכס ששלמתי ... עשיתי את זה 3 פעמיים ולא ביקשו ממני שקל נוסף ... ( מכס\מע"מ )

גם המוכר שילם על עצמו את המשלוח חזרה כי זאת פאשלה שלו או של הספק שהוא קנה ממנו ... אני לא צריך לספוג את כל הבירוקטיה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מניח שבשביל לקנות עם ראש שקט עדיף גבר בארץ? למרות שלדעתי את המעבד ואת הראם אזמין מחו"ל כי חרם על הכסף (מדובר פה על 200 שקל אם אני לא טועה וצריך להתאמץ מאוד בשביל לשבור מעבד וראם כשהם ארוזים)

אולי כדאי לי עוד משהו להזמין מחו"ל? למשל או משהו בסגנון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסק קשיח זה הפריט האחרון שאתה צריך לחשוב להזמין מחו"ל.

מעבד וזכרון הם הפריטים היחידים לדעתי. הם כמעט לא מתקלקלים, למרות שגם בהם יש סיכוי קטן שיגיע פגום.

SSD מחו"ל זה מצוין, לפחות כמו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...