מחשב גיימינג חזק מאוד - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג חזק מאוד

shlomiokev

Recommended Posts

לא מבין איך אפשר ללכת כל כך עם הראש בקיר?

הדבר הכי מצחיק שהוא לא מבין בכלל מה יתן לו , שלל אותו במיידי והלך על הסדרה הירוקה LOL.

בסופו של דבר זה לא משנה מה תגידו או איך נייעץ, זה סוג האנשים שישבו מול נציג המכירות ויגידו לו: אמרו ל

ש-i5 עדיף למשחקים, לא עדיף לקחת i7 ? הנציג(שמבין רק בלמכור) יגיד לו שמע i7 זה הטופ ו16GB יעיף את המחשב.

הבחור במעמד הקנייה לא יזכור אתכם ולא משנה כמעט מה תגידו, זה הקייס במקרה הזה ספציפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי,

לגבי ההבדל של המעבד במשחקים, אמנם היו להם רק 2 משחקים שם, אבל באופן עקרוני יש להם כמה טבלות שבהם מופיעים גם I5 וגם I7:

http://www.anandtech.com/show/7003/the-haswell-review-intel-core-i74770k-i54560k-tested/6

אני מניח שעם עוד חפירה ניתן למצוא טבלאות אחרות שמופיעים בהם 2 סוגי המעבד.

אם אתה רוצה להבין את השפעות הSSD, חפש סרטוני השוואה ביתיים של אנשים ביוטוב. אני עשיתי כך ונראה לי שקלטתי פחות או יותר...

לא יודע אם אקנה, אבל לפחות קיבלתי מושג.

בעניין הזירונות, יש פה פורום מעבדים ולוחות אם- יש שם בנעוץ FAQ על זיכרונות.

לגבי המארז, אני לא מכיר את מה שהבאת, אבל נראה לי שעדיף תשאל את עצמך אילו תכונות אתה מחפש. אם זה רק מראה אז יש לך מבחר עצום עד לנקודת המחיר של 500 ש"ח. ואתה ממש לא חייב רק באייבורי, כל חנות מרכיבה לך את המחשב (בייחוד בסכומים הללו).

מה לבי העיצוב הזה, לא מדבר אליך?:

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=8369

אם זה שקט וקירור, אז אולי תבחן גם מערך מאווררים מתאים...

2 הסנט שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה, ברור שהבחור לא רוצה עזרה, שיקנה דברים שהוא לא צריך ויבזבז מלא כסף ועוד שלוש שנים אולי הוא ילמד את הלקח.

וכל הקטע עם הSSD פשוט מצחיק אותי אישית המון, תהנו מהיהירות שלו וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להבין את השפעות הSSD, חפש סרטוני השוואה ביתיים של אנשים ביוטוב. אני עשיתי כך ונראה לי שקלטתי פחות או יותר...

לא יודע אם אקנה, אבל לפחות קיבלתי מושג.

לא רואה סיבה בכזה תקציב לא ללכת על , גם בחצי מהסכום הייתי כולל .

אם אתם נהנים להמתין עד שתעלה מערכת ההפעלה, תוכנות ודרייברים יטענו ורק אחרי זה המחשב מוכן לעבודה אז שיבושם לכם.

שלא נדבר על טעינת שלבים במשחקים, מהירות כתיבה/קריאה, טעינת תוכנות וכל השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל סכום הייתי מנסה לשים , במקרה קניתי למחשב של אחותי HD5750 מהמציאון של KSP (ב130 ש"ח ..אחלה מחיר ) להחליף את ה6200 "TURBO" שהיה שם .. פירטמתי את המחשב וכמובן שאין שם , ההבדל היא כל כך עצום שגם בפתיחת תוכנות פשוטות אתה מוצא את עצמך יושב ומחכה מול המסך לעומת המחשב שלי שהכל בו Instant on .. לא יודע איך אפשר לחיות בלי היום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעייה מבין את כולם ותודה רבה לכל העוזרים..

רק דבר אחד עדיין בבקשה לא קיבלתי תשובה ״מפרט מחשב (ולא משנה כרגע הכסף״)

עד 8500 שח כולל שיכנעתם אותי והבנתי אבל בבקשה תכתבו לי כבר מפרט כי כל אחד רק יודע להגיד כמה המרט גרוע ..

אשמח לשמוע הצעות על מפרט מתאים אחר עד 8500 שיטיס הכל בלי למצמץ.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, מפרט מהאנשים פה אתה לא תקבל. הקטע שלהם פה זה לחסוך ולחסוך עד השקל האחרון, הם לא מבינים שיש אנשים שרוצים מקסימום ביצועים, בלי להתפשר על הגדרות ולקבל חווית משחק חלקה לגמרי.

הנה מפרט שאני מאמין שירצה אותך:

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 4770 Haswell 3.4Ghz 8MB L3 Cache s1150 - Tray 1

מאוורר למעבד: Scythe Katana 4 CPU Cooler 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte GA-H87-D3H LGA1150, Intel H87, DDR3 1600 1

זכרונות: זיכרון למחשב Corsair 2x4GB DDR3 1600Mhz Vengeance Blue LP Edition CL9-9-9-24 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte GTX780 OC 3GB GDDR5 DX11 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Seagate 1TB Barracuda Sata III ST1000DM003 1

כונני SSD: כונן קשיח Samsung 840 Series MZ-7TD120BW 120GB SSD SATA III 1

צורבי DVD: צורב LG DVD±RW GH24NS x24 Black SATA OEM 1

ספקי כוח: ספק כח Corsair TX 650W V2 Active PFC 14cm Fan 1

מארזים: מארז גיימרים Antec Eleven Hundred The Advanced Gaming Authority ללא ספק כוח 1

מאווררים וגופי קירור: מאורר למארז Scythe GlideStream 12cm Fan 1200RPM 2

מחיר החבילה: 8320 שקל

עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר

שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

או שאתה יכול לקנות מחנות בשם TMS ואותו מפרט בערך יצא לך זול בכמה מאות שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AcidPhase , ידידי היקר , צא מהסרט שאתה חיי בו, אנשים פה לא אומרים לו לחסוך עד השקל האחרון ,אחרת כולם היו ממליצים i3 ען HD7770 .. אני יכול להביא לך לא מעט קישורים שמוכיחים שאין שום הבדל במשחקים בין i7 לבין i5 מדור זהה , גם ממשחקים שכביכול תומכים בHT , הביצועים זהים בהפרשים של פחות מFPS אחד לרוב ... אנשים פה כן מנסים להמליץ דברים על עלות תועלת גבוהה יותר, זאת לא דעה שGTX780 כרטיס מאוד לא משתלם , הפרש הביצועים המזערי עם הGTX770 פשוט לא שווה 1000 שקל ,בשום מצב ..

אז את הi7 שלך תדחוף למקום אחר ,במערכות גיימינג אין למעבדים האלו מקום .. וGTX780 אולי היה יכול להיות עוד בחירה הגיונית למסך של 2560X1600 ,לא למסך 1080p שגם GTX760 יסתדר איתו בכל משחק .

הנה דוג' מעולה לכמה המפרט שלך מיותר ..

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5 4670 3.4Ghz (3.8Ghz Turbo) LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1081

קירור למעבד:

Scythe JAPAN GRAND KAMA CROSS

כמות: 1 - מחיר: ₪165

לוח אם:

Gigabyte GA-H87-D3H for 1150

כמות: 1 - מחיר: ₪575

מארז:

Fractal Design Define R4 Black Pearl

כמות: 1 - מחיר: ₪543

ספק כוח:

SeaSonic X-560 560W Active PFC (Modular) BULK

כמות: 1 - מחיר: ₪487

זיכרון:

Samsung 4GB DDR3 1600 1.35V

כמות: 1 - מחיר: ₪183

כרטיס מסך:

Gigabyte Geforce GTX770 WINDFORCE X3 OC 2GB RETAIL - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪1949

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪453

קשיח למחשב שולחני:

Samsung SSD 128G Sata3 840 PRO Series

כמות: 1 - מחיר: ₪660

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪107

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪6203

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 6079 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/mv3w74kh

יש לך פה ספק מהסדרה המתקדמת של Seasonic מדורג GOLD כמובן ולא Bronze , הSSD בגרסת הPRO , ולא הגרסה הרגילה עם ביצועים יותר גרועים מהM4 בן השלוש שיש לי במחשב , מארז מעולה ,וקירור איכותי ,דיסק קשיח בנפח כפול .. וכל זה ב2K פחות מהמפרט שלך ..וההפרש בביצועים ?

perfrel_1920.gif

ואני אתייחס גם להi7/5 , אז הנה שתי באנצ'מרקים מCrysis 3, המשחק שTomsharware טוען שתומך בHT ..

The i7-3770K only enjoys a 100 MHz-higher clock rate than the i5-3570K. Its real advantage is an extra 2 MB of L3 cache and Intel's Hyper-Threading feature. Neither of those extras have a big impact on gaming, but there is a small number of titles (like Crysis 3) that take advantage of extra resources, translating to a performance increase.

http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-cpu-review-overclock,3106-4.html.

אז הנה הבאנצ'ים

crysis3_cpu_human_1024.png

crysis3_cpu_evil_1024.png

8% הפרש ביצועים לכרטיס מסך , 0% הפרש ביצועים עם הi5 , בקיצור המפרט שלך פשוט מדהים , הפרש ביצועים אפסי אבל תוספת של 2000 שקל עם רכיבים נחותים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם אוהבים להגזים ואו. אז שמתי GTX 780 וישר אתם קופצים שזה מפרט מבוזבז. המחיר של הכרטיס קצת מוגזם נכון, אבל מה לעשות שזה הכרטיס היחיד שהוא יותר חזק מה770 ועדיין יש לו מחיר שפוי. וה780 ממש לא חזק יותר רק ב8% מה770 חחח מה זה התרשים המפגר הזה? 780 חזק יותר ב15%, ויש לו גם יכולות OC מטורפות אז זה יכול להיות גם הרבה יותר מזה. וזה ממש לא "עובדה" שה780 כרטיס לא משתלם, זה הכל יחסי. לך ה15% יותר האלה לא נראה שווה, אבל למישהו אחר כמו לי זה כן. חוץ מזה פותח האשכול אמר שהוא רוצה לשחק כל משחק על ההגדרות הכי הכי גבוהות עם MSAA עד הסוף, ו-770 פשוט לא מספיק בשביל זה. ועכשיו בנוגע לi7, אני כבר הוכחתי שBF3 נהנה מהיתרון ה-HT, ונכון שבינתיים חוץ מ-BF3 בקושי יש משחקים שתומכים בזה, אבל בעתיד הקרוב רוב הסיכויים שהרבה משחקים כן יתחילו לתמוך בזה, במיוחד בגלל הקונסולות החדשות. וראית את הרזולוציה שהשתמשו בתרשים שהבאת על Crysis 3? וגם זה בסינגל פלייר, במולטי זה סיפור אחר תאמין לי. אם זה נכנס לו לתקציב אני לא רואה סיבה למה לא ללכת על זה, חוץ מזה שהוא בעצמו רוצה את זה ולא נראלי אפשר לשכנע אותו אחרת. תבין שיש אנשים שלא רוצים לחסוך, יש להם את הכסף והם רוצים לנצל אותו עד הסוף.

ובנוגע למפרט המדהים שלך:

1. בTMS יוצא זול יותר בלא מעט מKSP.

2. שמת רק 4gb ראם.

3. כבר הסברתי למה שווה לקנות GTX 780 ו-i7, וזה ממש לא "

8% הפרש ביצועים לכרטיס מסך , 0% הפרש ביצועים עם הi5 " כמו שאתה אומר.

4. איך הגעת לזה שאני הבאתי רכיבים "נחותים יותר"??? חחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי לחסוך יותר מדי, בלי לבזבז את כל התקציב, מעבד חזק ביותר לגיימינג,לוח אם לא זול(לא חסכתי), 8GB זיכרון שזה די והותר לגיימינג, כונן SSD, דיסק קשיח 2 טרה, מארז וספק שקטים במיוחד, קירור מעבד יעיל ושקט, כרטיס מסך חזק מאוד שיתמודד עם כל המשחקים החדשים על רזולוציית המסך שלך:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5 4670 3.4Ghz (3.8Ghz Turbo) LGA1150 BOX

כמות: 1 - מחיר: ₪1099

קירור למעבד:

לוח אם:

Gigabyte GA-H87-HD3 for 1150

כמות: 1 - מחיר: ₪523

מארז:

באנדל - Fractal Design Define R4 + FSP RAIDER 650W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪825

זיכרון:

Crucial 8GB DDR3 1600Mhz 1.5V CL11 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪295

כרטיס מסך:

Gigabyte Geforce GTX770 WINDFORCE X3 OC 2GB RETAIL - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪1949

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 120GB 2.5" SSD 840 Series - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪470

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪453

כונן אופטי:

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

סה"כ: ₪5886

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 5769 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/23f6w8ve

AcidPhase

תמשיך לקנות מ-KSP, הנה אותו מפרט כמו שהרכבת ב-1000 ש"ח פחות:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i7 4770 3.5Ghz (3.9Ghz Turbo) LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1481

קירור למעבד:

לוח אם:

Gigabyte GA-H87-D3H for 1150

כמות: 1 - מחיר: ₪575

מארז:

באנדל - Fractal Design Define R4 + FSP RAIDER 650W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪825

קירור למארז:

Scythe 120mm Blue LED

כמות: 2 - מחיר: ₪47

זיכרון:

Crucial 8GB DDR3 1600Mhz 1.5V CL11 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪295

כרטיס מסך:

Gigabyte Geforce GTX780 3GB OC WINDFORCE 3 RET AIL - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪3199

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 120GB 2.5" SSD 840 Series - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪470

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 1TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪328

כונן אופטי:

הרכבה:

סה"כ: ₪7539

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 7389 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/ruqvaflt

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם אוהבים להגזים ואו. אז שמתי GTX 780 וישר אתם קופצים שזה מפרט מבוזבז. המחיר של הכרטיס קצת מוגזם נכון, אבל מה לעשות שזה הכרטיס היחיד שהוא יותר חזק מה770 ועדיין יש לו מחיר שפוי. וה780 ממש לא חזק יותר רק ב8% מה770 חחח מה זה התרשים המפגר הזה? 780 חזק יותר ב15%, ויש לו גם יכולות OC מטורפות אז זה יכול להיות גם הרבה יותר מזה. וזה ממש לא "עובדה" שה780 כרטיס לא משתלם, זה הכל יחסי. לך ה15% יותר האלה לא נראה שווה, אבל למישהו אחר כמו לי זה כן. חוץ מזה פותח האשכול אמר שהוא רוצה לשחק כל משחק על ההגדרות הכי הכי גבוהות עם MSAA עד הסוף, ו-770 פשוט לא מספיק בשביל זה. ועכשיו בנוגע לi7, אני כבר הוכחתי שBF3 נהנה מהיתרון ה-HT, ונכון שבינתיים חוץ מ-BF3 בקושי יש משחקים שתומכים בזה, אבל בעתיד הקרוב רוב הסיכויים שהרבה משחקים כן יתחילו לתמוך בזה, במיוחד בגלל הקונסולות החדשות. וראית את הרזולוציה שהשתמשו בתרשים שהבאת על Crysis 3? וגם זה בסינגל פלייר, במולטי זה סיפור אחר תאמין לי. אם זה נכנס לו לתקציב אני לא רואה סיבה למה לא ללכת על זה, חוץ מזה שהוא בעצמו רוצה את זה ולא נראלי אפשר לשכנע אותו אחרת. תבין שיש אנשים שלא רוצים לחסוך, יש להם את הכסף והם רוצים לנצל אותו עד הסוף.

ובנוגע למפרט המדהים שלך:

1. בTMS יוצא זול יותר בלא מעט מKSP.

2. שמת רק 4gb ראם.

3. כבר הסברתי למה שווה לקנות GTX 780 ו-i7, וזה ממש לא "

8% הפרש ביצועים לכרטיס מסך , 0% הפרש ביצועים עם הi5 " כמו שאתה אומר.

4. איך הגעת לזה שאני הבאתי רכיבים "נחותים יותר"??? חחחחחח

שמתי 4GB ,בטעות ,התכוונתי לשים 2 כאלו ושכחתי .

ב. התרשים "המפגר" הזה נלקח מאחד האתרים הכי פופולריים בעולם ,TPU , הם סיקרו בדיוק את הכרטיס של ,וזה 8% בגלל שהוא כבר בOC , עוד דבר ,פותח התראד לא דיבר על OC בכלל ,ככה או ככה לא נראה לי שהוא מבין מספיק בחומרה בשביל לנצל פיצ'ר כזה , ובכל זאת זה דיי מעניין מה שאתה אומר לגבי הOC ,כי לרוב בכרטיסי High End יש פחות מרווח לOC לעומת כרטיסים זולים ..

עוד דבר ,התרשים של BF3 לא אומר כלום .

איך הגעתי ? אתה אומר לי שX560 של Seasonic ספק Gold פחות טוב מהTX650 שהבאת ? לדעתי הTX נחשב נחות .. ואני חושב שהR4 גם מארז איכותי יותר..

ואתה באמת חיי בסרט אם אתה חושב ש8% בביצועים זה מה שיעשה את ההבדל בין להריץ משחקים בהגדרות הכי גבוהות לבין לא .. זה עובדה שהכרטיס לא משתלם בכלל , אתה משלם 50% יותר על הכרטיס מ2000 שקל לGTX770 ל3200 לGTX780 בשביל 8% בביצועים ,איזה בן אדם שפוי יעשה את זה? במיוחד כשזה לא באמת יעשה הבדל של שמיים וארץ כמו שאתה מנסה להראות.. מילא אם היה לו מסך ברזולוציה גבוהה, וכן 2560X1600/1440 זה הבדל עצום לעומת 1080p , ב1080p ה770 יריץ כל מה שתזרוק עליו .. אז צא מהסרט שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לך מחיר החבילה: 8320 שקל

ב-TMS יצא מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 7389 ₪

תוריד את ההפרש של הקירור מעבד ששמתי שיותר יקר ב-35 ש"ח, אנחנו כמעט 1000 ש"ח

עכשיו ברצינות המפרט הראשון שהצעתי הוא די והותר, שישמור את הכסף למחשב הבא או לאיזו חופשה קצרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי 4GB ,בטעות ,התכוונתי לשים 2 כאלו ושכחתי .

ב. התרשים "המפגר" הזה נלקח מאחד האתרים הכי פופולריים בעולם ,TPU , הם סיקרו בדיוק את הכרטיס של ,וזה 8% בגלל שהוא כבר בOC , עוד דבר ,פותח התראד לא דיבר על OC בכלל ,ככה או ככה לא נראה לי שהוא מבין מספיק בחומרה בשביל לנצל פיצ'ר כזה , ובכל זאת זה דיי מעניין מה שאתה אומר לגבי הOC ,כי לרוב בכרטיסי High End יש פחות מרווח לOC לעומת כרטיסים זולים ..

עוד דבר ,התרשים של BF3 לא אומר כלום .

איך הגעתי ? אתה אומר לי שX560 של Seasonic ספק Gold פחות טוב מהTX650 שהבאת ? לדעתי הTX נחשב נחות .. ואני חושב שהR4 גם מארז איכותי יותר..

ואתה באמת חיי בסרט אם אתה חושב ש8% בביצועים זה מה שיעשה את ההבדל בין להריץ משחקים בהגדרות הכי גבוהות לבין לא .. זה עובדה שהכרטיס לא משתלם בכלל , אתה משלם 50% יותר על הכרטיס מ2000 שקל לGTX770 ל3200 לGTX780 בשביל 8% בביצועים ,איזה בן אדם שפוי יעשה את זה? במיוחד כשזה לא באמת יעשה הבדל של שמיים וארץ כמו שאתה מנסה להראות.. מילא אם היה לו מסך ברזולוציה גבוהה, וכן 2560X1600/1440 זה הבדל עצום לעומת 1080p , ב1080p ה770 יריץ כל מה שתזרוק עליו .. אז צא מהסרט שלך..

כל ה20 תרשימים האחרים שראיתי מראים הבדל של 15% וחלק גם יותר. עזוב את הגרסאות עם הOC. ופותח התראד כן אמר שהוא יעשה OC.

וה"לרוב" שלך לא תקף פה כי ה780 חיית OC.

והתרשים של BF3 כן אומר משהו, והבאתי עוד תרשים אם לא ראית שמראה הבדל של 11FPS. חוץ מזה תחשוב על העתיד!!

אז יופי הבאת ספק קצת יותר טוב (שלא ממש ישנה שום דבר), זה אומר שהמפרט שלי נחות יותר? והAntec 1100 יותר טוב בהרבה מהR4 מבחינת .

שוב, זה לא 8%, זה 15% ויכול גם להיות 30+ עם OC.

וה770 לא יריץ כל מה שתזרוק עליו, הוא לא יריץ Crysis 3 או Metro LL/2033 או FC3 עם MSAA. ומשחקים נהיים רק יותר ויותר כבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...