למה PS4 לא הונדס שהמשחקים יופעלו ע"י FLESH USB גם יותר מהיר וגם נפח אדיר - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה PS4 לא הונדס שהמשחקים יופעלו ע"י FLESH USB גם יותר מהיר וגם נפח אדיר

roybar

Recommended Posts

הPS1 היתה מוצפת פירטיות ,בN64 זה היה נדיר

חלק מהמבוססות CD כמו הסגה CD \סגה סאטורן\3DO ,ועוד ניכשלו

ככה שאני לא חושב שהCD היה הגורם היחיד בהצלחה של הPS1 ,כמובן היה יתרון מול הN64 במחירי המדיות ושטח אכסון

אבל לN64 היה את היתרון שברוב המשחקים לא היה זמן טעינה מורגש ,והמדיה היתה עמידה בהרבה

בדור הזה היו צריכים להחליט ,מדיה זולה יחסית כמו בלו רי ,או משהו דומה (יש גם פורמט סיני מבוסס HD- )

או פחות שטח אכסון לפחות בהתחלה ,או לחלופין מחיר גבוה יותר למשחקים )

החליטו על בלו רי -ואני מצדיק אותם ,לסוני זה גם נותן רווחים מהמכירות סרטים ומדיות ריקות של בלו רי

כי יש כונן בכל PS4

וMS לא רצתה חיסרון כזה מול הPS4 בהרצת סרטים ומדיות יחסית זולות ,ככה שגם הם הלכו לכיוון הזה

נינטנדו לא ברור ,המדיות גדולות ,אבל הWIIU לא מנגנת לא בלו רי ולא ,אני מעריך שזה עניין של תמלוגים , כניראה לא רצתה לשלם תמלוגים לאחרות

חבל רק שלא נתנו אופציה ,לקנות תמיכה בזה דרך עדכון תוכנה בתשלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על זה שהדורות שבאו אחרי ה-PS1 והסאטורן וה-N64 היו שייכים באופן כמעט בלעדי למדיה האופטית (וכמובן עותקים דיגיטליים, אבל זה בא קצת מאוחר). לדעתי הפיראטיות היא אחד הדברים שתרמו להצלחת ה-PS1.

וכן, לפחות אנשים יש צורב בלוריי מאשר צורב CD/DVD. זה הופך את העניין לפחות נגיש, לפחות טיפה.

אגב, אני יודע שלגיימבוי, למרות שעבד עם מדיה שבבית, היו משחקים לא רשמיים בלי סוף, כל מיני מארזי 30 משחקים באחד (שהם בעצם 10 :( ) וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגימבוי וגם הNES שרדו בשוק המון זמן

זה גרם למצב כזה שקלטות פירטיות עם עשרות מישחקים ,היו זולות ליצור עם הזמן

נפח יחסית למחיר ,גודל כל הזמן בתחום הזה

ובעניין קלטות או כרטיסי ,אחד היתרונות זה שאפשר בהרבה מיקרים להוסיף להם חומרה נוספת

מה שמקשה מאוד על פירטיות באותם משחקים

בנידות זה בעיתי יותר בגלל זמן הבטריה ,אבל בניחות זה רק מוסיף מחיר לקלטת ,אבל מאפשר דברים שמקשים על הפירטיות

לSNES לדוגמה היו כמה משחקים עם קלטות מיוחדות שאפשרו גרפיקה טובה יותר

היו משחקי גימבוי עם זיהוי תנועה מובנה

וכו וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למדיה אופטית יותר קשה להוסיף את זה

רצו לישתמש באינטרנט ,לעשות את החסימה

אומנם טכנית אפשר לעשות דיסקים מיוחדים ,שיפעלו רק על קונסולה בודדת גם בלי הרשת

אבל זה מצריך גם כונן מיוחד ,ומסבך את העניינים

בכרטיסים זה הרבה הרבה יותר קל ,אתה יכול להכניס את כל המנגנון לכרטיס ,בלי צורך בכונן מיוחד ,רק תוכנה שתדע לעבוד ולהפעיל את החסימה

יש לך קריאה וכתיבה ,על ההתחלה ,ובאמינות גבוה בהרבה בכתיבה בבלו רי ביתי ,מה גם שצריך מדיות וכונן מיוחדים בבלו רי ,שגם מעלה את המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...