תקלה מוזרה בצפיית וידאו - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה מוזרה בצפיית וידאו

sprinter

Recommended Posts

הי,

תשתית - 5 מגה

ספק- בינלאומי

מחשב - ווינ7

כרטיס רשת אלחוט- TP-LINK TL-WN722N

הכל עובד חלק, הורדות מהאינטרנט בקצב מצויין, speedtest עובר מצוין והגלישה די מהירה אבל יש לי בעיה מוזרה רק בצפייה של .

באתרים כמו ודומיהם הסרטונים לא מצליחים להיטען ונתקעים אחרי כמה שניות, אפילו סרטונים של 2 דקות...

מה שכבר ניסיתי:

1. יש לי והתחברתי איתו לרשת האלחוטית שלי והכל עובד מצויין, סרטונים רצים מהר מאוד. ככה שזה לא מהראוטר.

2. במחשב הנייח שלי התקנתי תכרטיס האלחוטי מחדש(תדריברים)

3. איפוס ל TCP-IP

4. איפוסי דפדפנים

5. שיחה עם ספק+תשתית אומרים שאין בעיה.

עזרתכם בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך ככל הנראה תוכנות שרצות ברקע וגוזלות חלק מרוחב הפס. תפעיל את המחשב ב-SAFE MODE ותבדוק אם התקיעות חוזרות. אם לא, תאלץ לחפש איזה תוכנה חונקת לך את הפס הרחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

באחריות שזאת לא בעיה ברוחב פס. גם כי בדקתי וגם כי שאני עובד איתו באותה הרשת מריץ אם אני רוצה סרטונים בכייף!!

ניסיתי גם להסיר ולהתקין מחדש את הפלש-פלייר בדפדפנים וזה לא עוזר. ניסיתי להשתמש בדפדפנים אחרים ולא עוזר, ניסיתי אפילו אופרה...

מוזר ממש. זה מחשב חדש עם נתונים חזקים במיוחד . אובד עצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

idanmal מה קשור? הוא רושם לך שהוא ניסה במחשב אחר באותה הרשת וזה עובד מצויין.

אני בבזק ובזק בינלאומי ואין לי בעיה כזאת אז תפסיק לדבר שטויות. זה משהו שיכול לנבוע בציוד ב 99 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח אולי תחכים קצת, אחד מני שרשורים רבים בנושא פה בפורום:

http://hwzone.co.il/community/threads/524219-בזב-ל-ויוטיוב?highlight=%D7%99%D7%95%D7%98%D7%99%D7%95%D7%91

יש עוד המון שרשורים בנושא,יש מחשבים שסובלים מהעניין ויש שלא, ברוב המקרים הבעיה בשילוב בזק+בזק בינלאומי.

הכל עובד חלק, הורדות מהאינטרנט בקצב מצויין, speedtest עובר מצוין והגלישה די מהירה אבל יש לי בעיה מוזרה רק בצפייה של .

באתרים כמו ודומיהם הסרטונים לא מצליחים להיטען ונתקעים אחרי כמה שניות, אפילו סרטונים של 2 דקות...

עזרתכם בבקשה.

נסה להתחבר עם הנייח לרשת אלחוטית כלשהי בעזרת דונגל WIFI לצורך בדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי spinter,

לא ידוע לנו על כל בעיה בטעינת סרטוני וידיאו ללקוחות בינלאומי.

בכל אופן נשמח לקבל פרטים ולבדוק בכל זאת את הבעיה נקודתית. לצורך כך, אנא שלח פרטי התקשרות ל:online@bezeqint.net ונציג ייצור איתך קשר בהקדם.

בברכה,

מתן, בינלאומי - שירות לקוחות ברשת

הי,

תשתית - 5 מגה

ספק- בינלאומי

מחשב - ווינ7

כרטיס רשת אלחוט- TP-LINK TL-WN722N

מה שכבר ניסיתי:

1. יש לי והתחברתי איתו לרשת האלחוטית שלי והכל עובד מצויין, סרטונים רצים מהר מאוד. ככה שזה לא מהראוטר.

2. במחשב הנייח שלי התקנתי תכרטיס האלחוטי מחדש(תדריברים)

3. איפוס ל TCP-IP

4. איפוסי דפדפנים

5. שיחה עם ספק+תשתית אומרים שאין בעיה.

עזרתכם בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתן זו לא פעם ראשונה שיש פה שרשורים שנפתחים בעקבות בעיות טעינת סרטונים ביוטיוב, כבר יצא לי לראות כמה שרשורים שבזק בינלאומי קשורה בהם.

אני מאוד מרוצה מהשרות שלכם אך הבעיה הזו ספציפת קורה אצלכם המון וכבר מעצבנת, אני לקוח אצלכם כבר שנים כרגע עם 40 מגה+חבילת לפינגים נמוכים.

אשמח אם תיצרו גם איתי קשר כדי לבדוק את הבעיה...תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי idanmal,

נשמח לבדוק את הנושא. לצורך כך אנא שלח פרטי התקשרות ושעות חזרה נוחות ל:online@bezeqint.net ונציג ייצור איתך קשר בהקדם.

בברכה,

מתן, בינלאומי - שירות לקוחות ברשת

מתן זו לא פעם ראשונה שיש פה שרשורים שנפתחים בעקבות בעיות טעינת סרטונים ביוטיוב, כבר יצא לי לראות כמה שרשורים שבזק בינלאומי קשורה בהם.

אני מאוד מרוצה מהשרות שלכם אך הבעיה הזו ספציפת קורה אצלכם המון וכבר מעצבנת, אני לקוח אצלכם כבר שנים כרגע עם 40 מגה+חבילת לפינגים נמוכים.

אשמח אם תיצרו גם איתי קשר כדי לבדוק את הבעיה...תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם בעיה שסרטונים נתקעים וגם אני בבזק.. וזה לא רק במחשב שלי, זה בכל המחשבים שלי בבית... בנוסף הפינגים לאירופה ולשרתי משחק הפכו גבוההים ובלתי נסבלתים בבזק. אחרי שנים שאני אצלם השירות התדרדר לרמה בלתי נסבלת. אני עובר ספק. אין להם שום פתרון הולם חוץ מלומר לך לעשות ריסט למודם ושהבעיה היא אצלך בראוטר או שקר כזה או אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...