עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזב"ל ויוטיוב

shelley duncan

Recommended Posts

שדרגתי השבוע את המהירות ל30 מגה (מ15 גם מבבז"ל), מההתרשמות הראשונה אני שם לב אל תופעה שלילית, סרטונים ביוטיוב שאין להם הרבה כניסות בקושי זזים. האם עדיין קיימת בבז"ל את הבעיה הישנה בהזרמת מיוטיוב? חשבתי שזה נחלת העבר מאז שפרסו את הכבל.

הנתב שקיבלתי הוא Dlink 6740u h1

הנה ה tracert

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שדרגתי השבוע את המהירות ל30 מגה (מ15 גם מבבז"ל), מההתרשמות הראשונה אני שם לב אל תופעה שלילית, סרטונים ביוטיוב שאין להם הרבה כניסות בקושי זזים. האם עדיין קיימת בבז"ל את הבעיה הישנה בהזרמת מיוטיוב? חשבתי שזה נחלת העבר מאז שפרסו את הכבל.

הנה ה tracert

אם תגיד את הנתב בתור מודם זה לא יקרה. או אם יש לך אפשרות להשתמש בנתב אחר. או שתגדיר בDLINK Fulon nat

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

נשמח לקבל פרטי התקשרות בכדי לבחון את נושא האיטיות ולפתור את הבעיה.

אנא שלח שם מלא ומס' טלפון להתקשרות ל: online@bezeqint.net ונחזור אליך בהקדם.

בברכה,

לוטם,שירות לקוחות ברשת - בינלאומי

הנה ה tracert

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1. אני חושב שצריך קבוצה גדולה של אנשים שתעשה רעש ותרעיד קצת את ספקיות האינטרנט. דרושה בארץ מהפיכת מהירות. אנשים שקטים מדי וזה קצת מטריד אותי.

-בעלים של 100 מגה... 100 על 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1. אני חושב שצריך קבוצה גדולה של אנשים שתעשה רעש ותרעיד קצת את ספקיות האינטרנט. דרושה בארץ מהפיכת מהירות. אנשים שקטים מדי וזה קצת מטריד אותי.

-בעלים של 100 מגה... 100 על 2.

:xyxthumbs: אני איתך!

שנתחיל לעשות רעש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על 15 מגה עם בזב"ל.

וכל סרט ביוטיוב- לא משנה באיזו איכות - נתקע לי!

הוא טוען בערך רבע או שלישי מהסרט ואז נתקע כאשר אני מגיע לנקודת זמן הזו. ורק אם אני לוחץ PAUSE ואז PLAY הוא ממשיך לטעון.

מה לבדוק?

אני על MTU 1448

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה לבדוק... 014 עושים טראפיק שייפינג רצחני על כדי לחסוך בתעבורה, זה לא תקלה זה נורמלי.

זו אחת הסיבות שעברתי מ014 לפאסט, המצב ממש נורא לדעתי ב014, אצלי זה רוב השימוש באינטרנט ולא יכולתי לסבול את המצב ב014, בפאסט לעומת זאת אני מאוד מרוצה.

מוזר שאתם שמים לב לזה רק עכשיו, זה ככה כבר המון זמן, הרבה מעל לשנה, בזמנו זה שיגע אותי לאללה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם, סרטונים מ- youtube היו יורדים בקישור אחד, מההתחלה ועד הסוף. היום, youtube מחלקים כל סרטון לכמה חלקים ואתה מקבל אותם במקביל, בכמה קישורים. אם יורד לך חלק ונתקע, כנראה שאחד מהסגמנטים לא ירד. כשאתה עוצר ומתחיל מחדש, הדפדפן מבקש שוב את אותו סגמנט.

למה? לא יודע, אבל שווה לבדוק. אם אתה משתמש בפיירפוקס, תתקין את ההרחבה firebug (מהאתר הרשמי שלה - https://getfirebug.com - ולא מדף ההרחבות של פיירפוקס, הגרסה שם לא מעודכנת ועושה בעיות ב- FF 20), תפעיל את טאב ה- Net שלה ואז תנסה להעלות סרטון. בטאב הזה תוכל לראות כל בקשת GET שהדפדפן שולח, מה גודל הקובץ שקיבלת בעקבותיה וכמה זמן לקח לו לרדת.

יש כלים דומים גם לכרום ול- IE.

בנוסף, אם אתה משתמש בתוכנות P2P, הן פותחות המון קישורים ויכול להיות שהנתב שלך לא עומד בעומס ולא מצליח לפתוח מספיק קישורים עבור (לא סביר אבל אפשרי). כדאי לצורך הבדיקה לסגור את התוכנות האלו ולהמתין מספר דקות לפני שאתה מנסה לצפות בסרטון כדי לבדוק האם זה פותר את הבעיה. אם כן, תקטין את מספר הקישורים שאתה נותן לתוכנות האלו לפתוח או שתבדוק איך להגדיל את המגבלה בנתב (בד"כ שידרוג firmware).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא שמתי לב עד עכשיו מכיוון שב15 מגה היה לי גיימר...

בכו"א, היום חשתי בשיפור משמעותית בעניין, למעט מקרה אחד שכשהזזתי את הסרטון הלאה זה פשוט נתקע והפסיק לטעון.

יש עוד קטע שקצת מעצבן, והוא שלמרות כשהסרטון מתנגן כשורה לוקח כשלוש שניות בתחילת הסרט עד שהטעינה והנגינה מתחיל (אותו דבר כשאני מזיז את הסרטון לנקודה באמצע) אך אולי זה נורמלי

מה עם ה trace route האם זה תקין?

פעם, סרטונים מ- youtube היו יורדים בקישור אחד, מההתחלה ועד הסוף. היום, youtube מחלקים כל סרטון לכמה חלקים ואתה מקבל אותם במקביל, בכמה קישורים. אם יורד לך חלק ונתקע, כנראה שאחד מהסגמנטים לא ירד. כשאתה עוצר ומתחיל מחדש, הדפדפן מבקש שוב את אותו סגמנט.

למה? לא יודע, אבל שווה לבדוק. אם אתה משתמש בפיירפוקס, תתקין את ההרחבה firebug (מהאתר הרשמי שלה - https://getfirebug.com - ולא מדף ההרחבות של פיירפוקס, הגרסה שם לא מעודכנת ועושה בעיות ב- FF 20), תפעיל את טאב ה- Net שלה ואז תנסה להעלות סרטון. בטאב הזה תוכל לראות כל בקשת GET שהדפדפן שולח, מה גודל הקובץ שקיבלת בעקבותיה וכמה זמן לקח לו לרדת.

יש כלים דומים גם לכרום ול- IE.

בנוסף, אם אתה משתמש בתוכנות P2P, הן פותחות המון קישורים ויכול להיות שהנתב שלך לא עומד בעומס ולא מצליח לפתוח מספיק קישורים עבור (לא סביר אבל אפשרי). כדאי לצורך הבדיקה לסגור את התוכנות האלו ולהמתין מספר דקות לפני שאתה מנסה לצפות בסרטון כדי לבדוק האם זה פותר את הבעיה. אם כן, תקטין את מספר הקישורים שאתה נותן לתוכנות האלו לפתוח או שתבדוק איך להגדיל את המגבלה בנתב (בד"כ שידרוג firmware).

תודה

אם תגיד את הנתב בתור מודם זה לא יקרה. או אם יש לך אפשרות להשתמש בנתב אחר. או שתגדיר בDLINK Fulon nat

אני מחובר עם כבל ולא גולש אלחוטית במחשב.

מהן ההגדרות המומלצות לה dlink הזה? כוונתך לבטל את ה nat הרגיל ולהפעיל את ה fullcone nat? ומה עם הפיירוול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדרך כלל יש לי מספיק טאבים פתוחים של במקביל עד שהפלאש עצמו קורס לי.

אני צופה ביוטוב חלק בכל שעות היום (נטוויז'ן), גם כשתוכנות ההורדה עובדות במלוא הקיטור.

לא מבין את ההתלהבות מבזב"ל, ואת המוכנות לכאורה לשלם יותר עבור "טיב" - שיוכיחו את עצמם קודם.

אם הם לא מקבלים תשלום של 20 ש"ח בחודש - תנתקו. גם ככה נשמע שהשירות מקרטע, והייתי מתנתק גם אם הם היו לוקחים פחות מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר עם כבל ולא גולש אלחוטית במחשב.

מהן ההגדרות המומלצות לה dlink הזה? כוונתך לבטל את ה nat הרגיל ולהפעיל את ה fullcone nat? ומה עם הפיירוול?

אז זהו שהFULLCONE NAT הזה בעצם אמור להגדיר את הNAT כמו שצריך, ואת הFIREWALL אתה יכול לבטל הוא לא יתרום לך בקושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...