כרטיס מסך-איך להוציא איכות מקסימלית - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך-איך להוציא איכות מקסימלית

dark_elf

Recommended Posts

איזה מסך מחשב יש לך (דגם מדוייק)? יש אי התאמה בין המסך מחשב שלך למסך , הטלוויזיה שלך לא תומכת רזולוציה יותר גבוהה מ1366X768 לכן לא הייתי ממליץ לשים1920X1080 (ולא נראה לי שאפשר לשים-אם כן זה יהיה מאוד מעוות),מה שקורה פה זה שהטלוויזיה היא הגורם הבעייתי (אחרי שמצאנו שלא היה לך דרייבר לכרטיס מסך ;) ) כיוון שהיא כופה רזולוצייה מסויימת על המסך מחשב (במידה ותרצה לצפות באותו תוכן בשניהם-שכפול).

לי יש את המקרה ההפוך,המסך מחשב שלי יחסית מיושן וגם כופה רזולוציה יחסית נמוכה כמו שלך,לכן אני מבטל אותו דרך הדרייבר על מנת לנצל את כל הפוטנציאל של המסך שלי ולהגיע לרזולוציית 1920X1080....בכל מקרה תן לי את הדגם של המסך מחשב שלך על מנת שאהיה יותר חכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gimel אני מבין מה אתה אומר. אבל הבעיה היא שאני לא יודע איך ומשחקים מגיבים לרזולוציה כזו.

למשל בWINDOWS לשים רזולוציה של 760 אז כל הסמלים יהיו גדולים מאוד.

מנגד ב1080 יהיו קטנים.

וממה שידוע לי זה שבמשחקים האיכות עולה ככל שהרזולוציה ששמים גבוהה יותר.

לכן אני לא בטוח ש760 באמת תניב את האיכות המירבית...

בדקתי את 1080 עם התאמה למסך מלא(כעת זה גם אפשרי ללא זום של הטלוויזיה ויחד עם (JUST SCAN) ואולי זה פסיכולוגי אבל זה נראה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GIMEL צודק ,שוב הטלוויזיה שלך לא מיועדת לרזולוציה הזאת, היא יודעת לפענח אותות 1080P אבל זה לא 1080P אמיתי כמו בטלוויזיה שזה הייעוד שלה ,מה שהטלוויזיה שלך עושה זה בעצם לוקחת אות 1080P וממירה אותו ל720P ,אתה רואה סמלים יותר קטנים ויותר נעימים לעין אולי בגלל כל הפילטרים של זום למיניהם שמתאימים לך את גודל הצפייה לפאנל של המסך, בסופו של דבר זה בחירה שלך,העדפה שלך..אם אתה רואה יותר טוב לטענתך תהנה, אם לא תחזיר ל1366X768 ....מקווה שעזרנו לך והכל נפתר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזרתם לי מאוד, תודה.

OZA רק עכשיו ראיתי את ההודעה הלפני אחרונה שלך...

המסך מחשב הוא SUMSUNG SYNCMASTER 2253BW

הרזולוציה שלו 1050X1680.

אז הרזולוציות לא מתאימות אבל עם זה אני מסתדר.

במקרה הכי גרוע עובר לתצוגה רצוי וזהו(לא שכפול)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...