החלפת העכבר הישן, מחפש עכבר יחודי. - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת העכבר הישן, מחפש עכבר יחודי.

ha

Recommended Posts

גם לי יש את ה-G400 והניסיון שלי עם התוכנה החדשה - Gaming Software - הוא מאוד חיובי, לדעתי זו תוכנה מצויינת ומאוד ידידותית. בהחלט שיפור על פני ה-Setpoint המסובכת. אבל כמו שאומרים, על טעם וריח אין להתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע. התוכנה כל כך לא אינטואטיבית שעדיין לא הצלחתי לבצע דברים בסיסיים (למשל, הגדרת פרופיל לאפליקצייה שאמור להיות דבר טריויאלי) וזאת בזמן שישנו סטנדרט (דה פאקטו) של תוכנות דומות. הלו, שמעתם פעם על תפריטים והיררכיות?

בקיצור, נראה לי כי אצטרך להשקיע לא מעט זמן כדי לקנפג את העכבר בצורה נורמלית... כבר אמרתי כי לעולם לא ארכוש מוצר נוסף שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה לא ידעתי, אבל בכל מקרה הכפתור הימני חסר רגש וקשה להרגיש מתי הוא נלחץ.

הופיעה לי פתאום תופעה מוזרה (אחרי יומיים של עבודה!) מפעם לפעם ה Gaming Software מזהיר כי העכבר מכובה ולפעמים העכבר משתגע, תזוזה שלו מקצה לקצה בקושי מזיזה את הסמן ופתאום הרגישות קופצת למקסימום לפני שהוא חוזר למצב הרגיל. תקלה בעכבר? בכל מקרה העכבר נטען כל יום במשך 12 שעות לפחות דרך כבל ה שלו כך שזו לא אמורה להיות בעיית חלשה.

עדיין לא הצלחתי לבצע הגדרת פרופיל לאפליקצייה. לייתר דיוק, הגדרתי את הפרופיל לאפליקצייה.אך כאשר היא פעילה הוא אינו מתפקד ולחיצה על מקש החלפת הפרופילים לא מבצעת דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה לא ידעתי, אבל בכל מקרה הכפתור הימני חסר רגש וקשה להרגיש מתי הוא נלחץ.

אין קשר, ברגע שאתה לוחץ על הלחצן הימני ומסתכל דרך כוונת כדי לירות באויב כלשהו, הלחיצה משתחררת וחוזרת לפרקים מה שגורם לך לפספס אותו ולהתעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת קטנה על ה G700. לא, אל תרכשו אותו.

ביתר פירוט:

-לוג'יטק.ממשיכים בכתיבת התוכנה בצורה הגרועה ביותר האפשרית.

-בעכבר כזה יקר ויוקרתי לא מסופק דיסק עם מדריך למשתמש (ולסקרנים, לא קיים בכלל מדריך כזה באתר הרישמי ובכלל).

-כבל ה USB/הטענה עבה מאוד ומאוד מקשה על הפעלת העכבר.

-לאחר יומיים (לא מגזים!) של שימוש רגיל לחלוטין בעכבר הסוללה הנטענת שלו מתרוקנת.

יש עוד מספר בעיות אבל נראה לי כי הבנתם את הכוונה.

אוקצור, לוג'יטק יכולים לשכוח ממני. אני לא הולך שוב לשלם מחיר מופקע על מוצר מחורבן עם תכנון צולע ותיעוד/תמיכה לא קיימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף ל-HA. ברשותי G700 של לוג'יטק ויש לו בעיות בלחצן השמאלי (עוד יותר גרוע מבעיות בלחצן הימני...) והוא זולל בטריות (אם כי לי אישית זה לא כ"כ מפריע, אני טוען אותו כשהוא לא בשימוש).

מעבר לכך הוא כן מאוד נוח, מגיב טוב וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

logitech m705 עכבר מצוין שעם 2 בטריות AA רגילות עובד מעל שנתיים בלי להחליף בטריות...

אולי הg700 עכבר בעייתי , אבל בקשר לקטע של הבטריות זה בעיה נסבלת , במיוחד בגלל שמדובר בבטריה מובנת נטענת ושאפשר לעבוד עם העכבר בצורה חוטית.

פשוט תטעין את העכבר בלילה וזה אמור להחזיק כל היום.

אני חושב אם לקנות את g700s , ובשבילי חוטי זה לא אופציה , כי אני שונא חוטים וכי אני על מסך 40 אינץ ולא על שולחן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכבר כתבתי, שיחפשו אותי...

עכבר שעולה כמעט 400 שקלים צריך להיות ממש מצויין כדי שיהיה טעם להשקיע בו סכום שכזה. לשימוש רגיל (ולא משחקים) הענתיקה שלי (דגם ישן של A4TECH בשם BW-5 עם כבל USB) מתנהגת טוב יותר. אני חושב פשוט להשליך את הלוג'יטק העלוב הזה לאשפה ולעבוד בנתיים עם הענתיקה שלי עד שאמצא משהו יותר נורמלי.

בעייה (ןחצי) חדשות.

-לאחר סיוע שקיבלתי בפורום של לוג'יטק (אין מדריך משתמש...) בנוגע לסוללה שיניתי את מצב העכבר מ"מהיר" (ברירת מחדל) ל"חסכוני", אורך החיים של הסוללה השתפר פי שתיים! כיום היא מחזיקה לי יומיים שלמים ולא רק יום אחד. יש! מדהים אותי שבכל ממשק המשתמש המעוצב והמצועצע שלהם (והלא נוח/אינטואטיבי/יציב) ישנו אייקון אך הם לא טורחים להציג את מצבה. נו, לוג'יטק, אין ממש מה לצפות.

-מפעם לפעם כל הגדרות העכבר נעלמות ובהפעלה של LGS מופיע כי הוא כבוי או מופיעים שני עכברים שהראשון הוא כבוי (והוא ברירת מחדל). לחיצה על העכבר הכבוי מדליקה אותו...

-הכי משגע. ניסיתי לראות אתמול סרט עם ה ZP כאשר ישנו פרופיל שהכנתי לשיפור הממשק בזמן צפייה (פרופיל שעבד ללא בעיות) ולפתע הגלגלת השתגעה וסיבוב שלה (להקפיץ קדימה/אחורה) גרם לסרט לעצור בכל פעם. רק הפסקת הפרוסס (ולא סתם סגירה של ה LGS) איפשרה לי להמשיך לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...