קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - עמוד 9 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C

matan007

איזה רמקול תרצו?  

20 הצבעות

1. 1. איזה רמקול תרצו?

Recommended Posts

• תגובות 498
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הי, אני חדש בכל העסק הזה אז אני אשמח אם תוגלו להבהיר לי כמה דברים: איך זה הולך, מי קונה, איך מקבלים, איך משלמים, כל הפרטים הטכניים בבקשה.

אם מישהו יכול לספר לי קצת על הרמקולים, ו-(את זה אף אחד לא הסביר לי אף-פעם כמו שצריך) מה זה אומר שאין סאב וופר???

כבר עכשיו אפשר להכניס אותי לרשימה, אני מעוניין לקנות SOLO6C.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופן ביצוע הרכישה:

מתבצעת דרך האתר של tms או דרך הטלפון או בסניפים (נתניה וירושלים). בכל דרך שתבחרו לקנות, יש לציין שאתם קונים מהקבוצתית של hwzone ואת שם היוזר שלכם באתר, בקניה באתר לציין בהערות.

ניתן גם לשלם במזומן לשליח שיגיע אליכם (משלוח חינם) או עד 3 תשלומים שווים.

יש להזמין עד ליום שישי הזה וביום ראשון/שני תקבלו טלפון לאישור קניה וחיוב. שימו לב המחיר באתר לא רלוונטי, אתם תשלמו מה שסוכם פה וציינו זאת ליתר ביטחון בשיחת חיוב.

שתקבלו את המוצר, שימו לב שאתם פותחים בזהירות ולא מועכים את האלמנטים..לא יודעים איך, תתקשרו לחנות.

יאלה חברים תתחדשו ובהמשך שתפו ביקורותה באתר...קיבלנו מחיר באמת פצצה יחסית לשוק!!

לכל המסתבכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי ששאל, הרמקולים הללו באים עם מגבר פנימי (ושלט), כל מה שצריך זה לחבר אותם לכרטיס הקול (חיבור 3.5ממ סטנדרטי).

יש מקום לכל מי שרוצה להצטרף.

הוראות כיצד לבצע את הרכישה -

אופן ביצוע הרכישה:

מתבצעת דרך האתר של tms או דרך הטלפון או בסניפים (נתניה וירושלים). בכל דרך שתבחרו לקנות, יש לציין שאתם קונים מהקבוצתית של hwzone ואת שם היוזר שלכם באתר, בקניה באתר לציין בהערות.

ניתן גם לשלם במזומן לשליח שיגיע אליכם (משלוח חינם) או עד 3 תשלומים שווים.

יש להזמין עד ליום שישי הזה וביום ראשון/שני תקבלו טלפון לאישור קניה וחיוב. שימו לב המחיר באתר לא רלוונטי, אתם תשלמו מה שסוכם פה וציינו זאת ליתר ביטחון בשיחת חיוב.

שתקבלו את המוצר, שימו לב שאתם פותחים בזהירות ולא מועכים את האלמנטים..לא יודעים איך, תתקשרו לחנות.

יאלה חברים תתחדשו ובהמשך שתפו ביקורותה באתר...קיבלנו מחיר באמת פצצה יחסית לשוק!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל השואלים לגבי הגברה או ציוד נלווה

לרמקולים יש מגבר פנימי. כלומר אין צורך לחבר לרסיבר או מגבר חיצוני

פשוט מחברים עם כבל PL3.5 לכרטיס קול (כן, אפשר להשתמש במובנה) הכבל כלול בחבילה

הרכישה מתבצעת עצמאית מול החנות TMS עם משלוח חינם

עריכה:לא שמתי לב שענו לפני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...