עריכה- בעיה עם אופיס למק - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עריכה- בעיה עם אופיס למק

stojakovic

Recommended Posts

אהלן,

קניתי מקבוק פרו חדש ולפי מה שרשום באתר של איי דיגיטל אני זכאי לשדרוג המערכת הפעלה 30 יום חינם.

הבעיה היא שאין לי מושג איך לעשות את זה... כשאני בא לשדרג דרך האפ סטור הוא רושם לי את המחיר והכל וזה לא ממש נראה שזה בחינם.

בנוסף התקשרתי לאיי דיגיטל- שם הם אומרים שההתנהלות בנושא הזה היא מול אפל ישירות והם לא יודעים ואם אני צריך עזרה שאני אפנה לתמיכה של אפל. אז לפני שאני מתחיל לעשות שיחות בינלאומיות רציתי לשאול פה.

יש למישהו מושג?

תודה!

עריכה:

אני עם 10.7.3 ורוצה לשדרג ל10.8.4 אם אני לא טועה..

אבל זה כבר לא רלוונטי כי אחרי שיחה ארוכהההה עם השירות של אפל ועוד אחת יותר ארוכה עם איי דיגיטל, מסתבר שאיי דיגיטל

מסרו מידע מוטעה ולא נכון ולכן כל האי הבנה הזו. בכל מקרה הם אמורים לחזור אליי ביום ראשון.

אבל אם כבר פתחתי דיון אז לעניין נוסף-

התקנתי מייקרוסופט 11 למק. הפלא ופלא כמובן שאין תמיכה לעברית.

כלומר אפשר לכתוב בעברית אבל אין יישור לשמאל.

ככה נראה שכותבים מה כל <--

האם יש למישהו מושג איך לסדר את זה? (אם יש דרך בכלל..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 10.7.3 ורוצה לשדרג ל10.8.4 אם אני לא טועה..

אבל זה כבר לא רלוונטי כי אחרי שיחה ארוכהההה עם השירות של אפל ועוד אחת יותר ארוכה עם איי דיגיטל, מסתבר שאיי דיגיטל

מסרו מידע מוטעה ולא נכון ולכן כל האי הבנה הזו. בכל מקרה הם אמורים לחזור אליי ביום ראשון.

אבל אם כבר פתחתי דיון אז לעניין נוסף-

התקנתי מייקרוסופט 11 למק. הפלא ופלא כמובן שאין תמיכה לעברית.

כלומר אפשר לכתוב בעברית אבל אין יישור לשמאל.

ככה נראה שכותבים מה כל <--

האם יש למישהו מושג איך לסדר את זה? (אם יש דרך בכלל..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נאלצתי להידרדר למחשב וירטואלי עם בעברית בתוכו. לפי מה שהבנתי האופיס של המק לא מתאים לעברית בכלל, אז אני חושב שלא תהיה לך ברירה.

בכל מקרה הסר דאגה מלבך, שום אי-נוחות לא גורעת מהזכות להשתמש במוצר של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"קונה ב-10,000 ש"ח, לא מסוגל לכתוב במסמך בעברית" :rolleyes:

הצטרפת כבר לקבוצת "משתמשי עילאיים ומתנשאים" בפייסבוק? :lol:

חחח כמה שזה נכון..

האמת היא שאני מנסה לסדר את המחשב בשביל אבא שלי הוא לא שלי בכלל,

אבל הדגש פה על מנסה.

כי כמה שOS X כביכול יותר פשוט לצערי הוא עדיין לא מהווה תחליף ראוי לPC בשביל המשתמש הישראלי.

אין לו פה תמיכה בשיט ואיי דיגיטל לצערי לא משקפים את טיב השירות שאפל ידועה בה...

ניירומית', איך אני עושה את העניין הזה עם מחשב וירטואלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קומבינות שיגרמו לעברית לעבוד חלקית כמו שצריך.

נסה לפתוח מסמך שנכתב בוורד של וינדוז. אתה תראה שלפתע אתה יכול לכתוב מימין לשמאל, גם אם תמחק את כל התוכן. יש כאלו שפשוט יצרו template מאותו מסמך, וכך זה עובד להם.

אבל תכלס, מי צריך את השטויות הללו. לא עדיף שתומכת בהכל ללא צורך בקובינות? כן, גם VirtualBox זה קומבינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל תכלס, מי צריך את השטויות הללו. לא עדיף מערכת הפעלה שתומכת בהכל ללא צורך בקובינות? כן, גם VirtualBox זה קומבינה.

אני מסכים איתך לגמרי!

אבל הבעיה היא לא במערכת הפעלה אלא בתוכנה של מייקרוסופט.. כנראה שהקהל משתמשי העברית במק זניח מספיק כדי שמיקרוסופט לא ישקיעו בזה..

מסבב שאלות קצר שעשיתי בין משתמשי מק גיליתי שכמעט כולם שומרים צמוד גם איזה לכל מקרה שיהיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...