Call Of Duty: Ghosts - כל המידע כאן ! האשכול הרישמי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Ghosts - כל המידע כאן ! האשכול הרישמי

Fadida

Recommended Posts

סך הכל לא התאכזבתי מהגראפיקה, להיפך די הופתעתי (הגדרות max על כרטיס ירוק) מאחר וציפיתי לפחות מהמנוע הזה.

ועדיין לא הגיע הפאץ' עם תוספת האפקטים ל GPU PhysX

http://www.geforce.com/whats-new/articles/call-of-duty-ghosts-definitive-pc-version-available-now

משהו אמר קודם שהגראפיקה במתכונת הנוכחית מזכירה לו את BF3, אם כך זו הצלחה (דור קונסולה נוכחי לא מריץ BF3 באיכות PC).

מה שכן, בקצב רענון גבוה מהירות העכבר משתנה לי (frame skipping או stutter) בתזוזה בהתאם לקפיצות FPS. למרות ביצועים טובים מבחינתי זה כרגע לא שחיק (לא מעוניין להתפשר על קצב רענון). כבר אמתין לתיקון + תוספות פיזיקס...

אגב, מסתבר שזהו המשחק הראשון שמאפשר פילטר TXAA על כרטיסי Fermi. עד כה הוגבל ל-Kepler.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
חחח

נראה לי שהם ניסו לעשות easter egg מושלם אבל הרבה אנשים רואים בזה עבודה מחופפת וניצול של תכנים ממשחקים קודמים.

חח מוזר שאתה לא כל כך מתעצבן . זה מגעיל מצידם...ועוד יש חשש שהם עוקבים במכירות את V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה הדבר היחיד שמוצאים אז אין לי בעיה (אם חברה אחרת הייתה עושה את זה כולם היו אומרים שזה גאוני), אם זה יהיה כמו ב MW3 שאחרי שבוע גילו שחצי מהמשחק זה CTRL C - CTRL V מהמשחקים הקודמים אז זה יהיה מגעיל.

אני לא חושב שהחשש הזה קיים, היה להם את ההזמנות המוקדמות ואז בלימה ברגע שאנשים התחילו לדבר על המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שאין עדיין תמיכה ראויה למשחק ב SLI , מעצבן ,מה צריך לחכות לעדכון דרייברים ? או שאפשר לעשות משהו שיפתור לי את בעיית ההיבהובים של אובייקטים במשחק? אפשר להגדיר משהו ב inspector או שלא יעזור ובכל מקרה צריך לחכות לעדכון מצד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו אכזבה מהמשחק! זו הפעם הראשונה שאני מצטער שקניתי משחק של COD ואני ממש לא נהניתי ממנו. הסינגל פלייר מתחיל עם סיפור עוד יותר מצוץ מהאצבע שאשר המשחק הקודם, וממשיך במשימות לא כיפיות במיוחד. אני יציין שלא סיימתי את המשחק אבל אחרי כמה שלבים כבר לא ממש מתחשק לי להמשיך לשחק. המולטי פלייר לאגי בצורה נוראית ולכל מי שלא אירופאי או אמריקאי כנראה צפויה חוויה נורא מתסכלת מכך שהתמונה מתקבלת בהפרש של כשנייה מה שלא מאפשר לך לפגוע , ממש תחושה שאתה יורה כדורי סרק. כנראה שהשיטה שהם מחפשים לך משחק לא לוקחת בחשבון הבדלי פינג מטאורים, אתה לא פעם מוצא את עצמך משחק עם אמריקאים עם פינג בשמיים. בקיצור חרא של משחק , לא לקנות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד, דווקא המשחק משתפר עם הזמן אבל אנשים הורגים אותי לפני שאני רואה אותם בכלל! אם ב-MW2 הפרוץ הייתי יכול להשתלט על משחקים (עם פינג טוב)אז פה אני מסתובב עם LMG ו-ADS ומנסה לשחק כמו ג'אגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק לאגי לשחקני PC כי בואו נודה בעובדה שהקונסולות שולטות. מיליוני גיימרים בקונסולה לעומת כמה מאות אלפים במחשב, זה מה יש. הכנתי ביקורת בגיימפרו על המשחק, אתם מוזמנים לקרוא:

[h=3]ביקורת משחק – Call of Duty: Ghosts הטוב, הרע והכלב[/h]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"קונסלות שולטות" ? הקונסלות הרסו את משחקי הFPS למחשב(ובכלל משחקים למחשב), הן שולטות כי זה פשוט יותר וזול יותר באירופה וארה"ב

הם הבינו שהם לא מפסידים כסף כשלא קונים את המשחק שלהם למחשב ולכן הם לא משקיעים בפורט נורמאלי למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...