Call Of Duty: Ghosts - כל המידע כאן ! האשכול הרישמי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Ghosts - כל המידע כאן ! האשכול הרישמי

Fadida

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמעו, לא רוצה לפתח פה ריבים, אבל גרסת נראת די זהה לגרסת XBOX360 שזה די גרוע.. לא הרגשתי בהבדל גדול. לעומת זאת BF4 נראה פשוט "וואוו" בPC לאחר ששיחקתי בו בXBOX360.

ולשאלה: הסינגל ממש זוועתי. כאילו ניסו בכל כוחם להוציא ממני "wow" עם כל הפיצוצים המפגרים.

השאלה שלי כזאת: המולטי שווה משהו? בXBOX360 קשה לי לשחק מול אנשים כי אין לי שליטה טובה בשלט והExtinction ממש שעמם אותי (אני פאנבוי גדול של מצבי זומבים של משחקי COD ופשוט נרדמתי במשחק היחיד שאתמול שיחקתי בXBOX במצב Extinction).

אז לסיכום: שווה לקנות בשביל מולטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סתומים, הורדתי כבר את ה-30 ג'יגה ועכשיו סטים המפגר דורש ממני להוריד הכל מחדש! אז למה לעשות פרילואד?! ומה גם שאני צריך עכשיו חדש בשביל המשחק הזה כי 4GB לא מספיק (למרות שזה מספיק לבאטלפילד 4 ו+לגירסה הפרוצה של גוסטס).

פשוט אסור לקנות משחקים! כל פעם שקניתי משחק התאכזבתי, לא ייאמן שחובבנים מ-4DELTA1 עושים עבודה יותר טובה מאינפיניטי שצריכים לשנות את השם ל"אינפינטיל ווערד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כאילו הדרישה ל 6G באמת שקרית ובפועל המשחק משתמש בבערך 2G (כלומר אמור לעבוד גם עם 4G).

ריכזו בקישור הזה הרבה תיקונים שעשו בעזרת מודים וכו', אתם מוזמנים לקרוא ולנסות:

http://segmentnext.com/2013/11/05/call-of-duty-ghosts-fov-ram-fix-lag-crashes-freezes-stuttering-errors-and-fixes/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל זה מתאים רק לסינגל וגם אם זה למולטי אז אפשר לקבל באן בסטים... פשוט טמטום, מילא לשדרג את הזיכרון בשביל באטלפילד או קרייסיס אבל בשביל קוד?! ועוד איזה האקר רוסי מראה שאפשר לפתור את הבעיה בדקות, לעזאזל עם האקטיויז'ן האלה והילדים הממזרים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבדיקות נראה כאילו המשחק עובד על 4G אבל צריך לסגור כל מה שעובד ברקע, לבטל הרבה דברים וגם אז מידי פעם יהיו נפילות פריימים. נראה כאילו בעתיד הקרוב יצאו הרבה משחקים שידרשו 6G אז שווה לחשוב על שדרוג. לא מבין כל כך מה הקטע שלהם, זה מבטל את האפשרות לשחק עם מחשב נייד, הם אמורים לדעת שזה רעיון רע.

IW אישרו שאין שום בעיה להשתמש בשינוי FOV ולא נראה כאילו יש בעיה עם ביטול ההגבלה על הזיכרון, השאר לא דורש שינויי תוכנה שיכולים לעשות בעיה עם VAC.

עדכון: נראה כאילו דרשו שימחקו את הקישורים להורדה של FOVELY, נראה אם הם יוציאו עדכון שיסדר את החרא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD משתמש ב והנתונים האלה חופשיים לכולם, אני חושב שיש להם אפילו גישה לנתונים נוספים. דרך אגב, לסטים יש 60M משתמשים אז גם חצי מזה זה יותר ממספר האנשים שקונים COD (קונסולות+מחשב).

המשחק פחות יציב מ BF4 ונראה כמו חרא. FOV נוראי, FXAA נראה נוראי, בכללי הטקסטורות זבל. אין שום הצדקה לדרישות של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה כבר הזמנתי עוד 4GB ואני מתחיל להתבעס מהקנייה, המשחק באמת נראה כמו MW2...מרגיש כמו אדיוט, נקווה שלא יהיו לפחות.

זה ממש לא נראה כמו MW2 יותר בכיוון של MW3, ואין ממה להתבאס במיוחד אם תבוא ותשחק בקהילה התחרותית של HWzone ותשחק עם כל הישרלאים שכאן ואפילו תרכיב לך קבוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח זה לא מנחם אותי, אני חושב ש-MW2 נראה הרבה יותר טוב מ-MW3... איכסה על MW3, מפות מלאות בלכלוך שחור, זבל וטחב.

אבל אני מתגעגע למשחקים עם ישראלים, נמאס לי לשחק עם גרמנים וערבים ב-4D1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...