טמפ' בבדיקה עבור I5 4670K + Mugen 3 rev B ללא המהרה - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפ' בבדיקה עבור I5 4670K + Mugen 3 rev B ללא המהרה

ramivei

Recommended Posts

או המעבד או חיישנים של הלוח פגומים יש בעיה שצריכה פתרון זה מחשב חדש ושום תרוץ לא מתקבל אני לא מבין כך מתנהגת חנות מומלצת באתר

כול עוד המחשב חדש ולא עברו 14 יום ולא רוצים לטפל בי לפתור את הבעיה ורק תירוצים אני הייתי מחזיר להם את המחשב ולוקח את הכסף

כי עכשיו לא נותנים שרות למרות שהמחשב חדש ויש אחריות מה היה שתיגמר האחריות יש יותר מדיי בעיות עם החנות הזאת אני לא הייתי מממליץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
או המעבד או חיישנים של הלוח פגומים יש בעיה שצריכה פתרון זה מחשב חדש ושום תרוץ לא מתקבל אני לא מבין כך מתנהגת חנות מומלצת באתר

כול עוד המחשב חדש ולא עברו 14 יום ולא רוצים לטפל בי לפתור את הבעיה ורק תירוצים אני הייתי מחזיר להם את המחשב ולוקח את הכסף

כי עכשיו לא נותנים שרות למרות שהמחשב חדש ויש אחריות מה היה שתיגמר האחריות יש יותר מדיי בעיות עם החנות הזאת אני לא הייתי מממליץ

אני לא כ"כ מבין ממך מה ההמלצות האופרטיביות? לבוא עם המחשב ולומר שהוא דפוק ושיעשו עוד בדיקות (למרות שכאמור, הם טוענים שעשו טרם ההוצאה שלו, וגם נראה כי הם שיחקו בביוס)? או לחילופין שיבדקו את איך שהם מרחו את משכת הקירור / חיברו את גוף הקירור? אני יודע שזו בקשה מעט גדולה, האם מישהו מחברי הפורום יסכים ללוות אותי ביום שישי במידה ואחליט לעשות כן? התחושה שלי היהא שהם לא רוצים להתעסק עם זה ומנסים לנפנף ולי אין מספיק ידע בנידון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה במחשב שיפתרו אותה אותך לא צריך לעניין ואתה לא צריך לשבור את הראש איך יעשו את זה זה האחריות והעבודה שלהם

לפתור בעיות במחשבים שקונים אצלם אחרת שלא ימכרו מחשבים שימכרו מצדי גרעינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתנהגות של החנות לא תקינה, מומלץ לא לעבור במעבד הזה את ה80 מעלות tjmax-20, בכל מקרה משהו פה לא בסדר כמו שאמרו, או שהטמפ' או המדידה החנות צריכה לסדר את זה, זה שמעבד יכול לשרוד ב100 מעלות לא אומר כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, קצת חבל לי מכל הסיפור כי התעקשתי ללכת על חנות שממליצים עליה בפורום על מנת להמנע מכל השטויות הללו (וכמובן שנפלתי :embarrassed:). האם אתם אומרים לדבר בטלפון או לחילופין לגשת אילהם פיסית ולוודא את העבודה?

בנוסף, שימו לב כי גוף הקירור גדול מאד ומגיע כמעט עד לדלת המארז השמאלית (זו שמול לוח האם) ולכן ייתכן כי יש דיסיפציה של החום עוד לפני הנקודה בה אני לוחץ. כך או אחרת הטמפ' לא נראות לי הגיוניות.

אשמח אם מישהו יועיל בטובו להצטרף אליי /להשתתף בשיחהטלפונית עם הטכנאי הראשי / כל אמצעי שיציג את אמיתות טענותיי. התחושה שלי היא שהטכנאי מנפנף אותי בנתונים נכונים אם כי לא רלוונטים שאין לי עליהם תשובה.

תודה,

רמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הייתה בעיה דומה המעבד הגיע ל90 מעלות במאמץ (תראה את המפרט שלי בצד) קניתי באייבורי והם אמרו שזה בסדר. בגלל שאני מבין בזה קצת יותר מבנאדם רגיל (כנראה גם יותר מהם) אמרתי שחייבת להיות בעיה או במאווררים של הקירור של המעבד או במשחה בטרמית פתחתי את המארז יחד עם הטכנאי וראיתי ישר שהוא הרכיב את המאוורר של הקירור הפוך כך שהאוויר החם נכנס למארז התעקשתי שישים מחדש את המשחה (של נוקטואה) הוא אמר שהארקטיק טוב יותר אמרתי שלא (הנוקטואה טוב יותר) הוא שם מחדש הרצנו את המחשב והטמפרטורה יושבת על 35 במצב רגיל ובסביבות 60-70 במאמץ עם (והמארז שלי חם יחסית כי יש חומרי בידוד). בקיצור יש לנו דומה תן להם את המחשב ואם יגידו שאין בעיה תגיד להם שבדקת והטמפרטורה חריגה וצריך לבדוק את המאוורר ולשים משחה מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמי שלום.

מניסיוננו עם הדור החדש של המעבדים (האסוול) נראה כי המעבדים הללו נוטים להתחמם הרבה מעבר ל"נורמלי" ביחס לדורות הקודמים. במעבד אחד אתה יכול לקבל טמפרטורות סבירות עם מתח מסויים כאשר עם אותו מתח על מעבד שונה מאותו הדגם באותו המתח תקבל טמפרטורה גבוהה בהרבה. הבעיה בסדרה החדשה של המעבדים היא המשחה הטרמית הפנימית במעבד שהושמה בזמן הייצור במפעלים של שהיא ברמה נחותה ולכן במקרים מסויימים ממתח מסויים כבר לא משנה איזה גוף תרכיב על המעבד, תמיד תקבל טמפרטורות גבוהות כל עוד לא תוריד את המתח. כאשר המעבד מתחמם החום נשאר במעבד ולא עולה לכיוון הקירור מהסיבה שהמשחה לא מספיקה להעביר את החום בגלל איכותה.

אף אחד לא מנסה חס וחלילה לנפנף אותך ולהתנער מאחריות אלא להפך, אנחנו תמיד משתדלים את השירות הטוב ביותר והמקצועי ביותר.

אם אתה חושב שקיבלת מערכת לא תקינה ויש לך חשש שהמעבד מתחמם מעבר לרגיל נשמח לבצע בדיקה חוזרת למערכת ולבדוק תקינות משחה טרמית\קירור\מתחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במארז סגור, בטמפרטורת סביבה פושרת, תחת מבחן מאמץ כבד כ-LINX (לא מדובר פה בשטות של פריים אלא שרפה אמיתית) המעבד יכול בכיף להגיע ל-90 מעלות צלזיוס. אשמח גם להדגים עם D14 שזה מגיע קרוב לשם במצב כזה

עם התחתית העבה המפרידה שלו, מוגן 3 הוא בהחלט לא הבחירה הראשונה או השניה למעבד האסוול. הוא למעשה ממוצע למדי למעבד הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמי שלום.

מניסיוננו עם הדור החדש של המעבדים (האסוול) נראה כי המעבדים הללו נוטים להתחמם הרבה מעבר ל"נורמלי" ביחס לדורות הקודמים. במעבד אחד אתה יכול לקבל טמפרטורות סבירות עם מתח מסויים כאשר עם אותו מתח על מעבד שונה מאותו הדגם באותו המתח תקבל טמפרטורה גבוהה בהרבה. הבעיה בסדרה החדשה של המעבדים היא המשחה הטרמית הפנימית במעבד שהושמה בזמן הייצור במפעלים של שהיא ברמה נחותה ולכן במקרים מסויימים ממתח מסויים כבר לא משנה איזה גוף קירור תרכיב על המעבד, תמיד תקבל טמפרטורות גבוהות כל עוד לא תוריד את המתח. כאשר המעבד מתחמם החום נשאר במעבד ולא עולה לכיוון הקירור מהסיבה שהמשחה לא מספיקה להעביר את החום בגלל איכותה.

אף אחד לא מנסה חס וחלילה לנפנף אותך ולהתנער מאחריות אלא להפך, אנחנו תמיד משתדלים את השירות הטוב ביותר והמקצועי ביותר.

אם אתה חושב שקיבלת מערכת לא תקינה ויש לך חשש שהמעבד מתחמם מעבר לרגיל נשמח לבצע בדיקה חוזרת למערכת ולבדוק תקינות משחה טרמית\קירור\מתחים.

שלום ותודה על המענה. בהתבסס על כל הדיון כאן ומה שקראתי בעולם (ראו קישור לPC ADVISER) אני נוטה להאמין שלמרות שהטעינה שלכם הגיונית עדיין המספרים לא מסתדרים. יש לי תחושה שמשהו כאן לא בסדר. מוזר לי שנציג שירות אומר לי שטמפ' של 100 או אף 110 מעלות במאמץ למערכת כזו היא נורמאלית ללא .

תודה על ההבהרה.

האם יש בסיס לטענות שלי או שהמספרים והתיאור נכונים ו"זה המצב" ואני לא אוכל לבצע המהרות בעתיד (תראה את הטמפ' עכשיו)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...