המעבד נטחן, גם לאחר "ניקוי" המחשב - לא מצליח להבין למה. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המעבד נטחן, גם לאחר "ניקוי" המחשב - לא מצליח להבין למה.

Ido.G

Recommended Posts

היי

המחשב שלי בעבודה (מחשב נייד עם i3 ו 4GB זכרון) כל הזמן "טוחן". אינני מצליח להבין מדוע. מדי פעם זה מתבטא בתקיעה שהוא חוזר ממנה ומדי פעם בתקיעה שדורשת RESTART.

עשיתי בדיקה עם MEMTEST, הרצתי אנטיוירוס, ניסיתי לבטל את פעולת האנטיוירוס, הורדתי מלא Services, הסרתי מלא תוכנות...

המחשב מתחמם קצת (לדעתי בגבול הסביר), אבל זה קורה גם כשהוא לא חם באופן מיוחד.

למישהו יש רעיון?

צירפתי תצלום מסך של Process Explorer שבה רואים שהמעבד נטחן - אך אין שום פרוסס שברור שהוא המקור לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה SQL SERVER לא עושה דבר כרגע. הוא לא אמור לטחון את המעבד כששום דבר לא רץ בו. זה כבר חודשים במחשב והוא עבד בסדר גמור.

לא הבנתי - מה הכוונה בצילום מסך כאשר המעבד ב 100%?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הקטע - שגם כאשר שום דבר לא רץ, המעבד נטחן.

בדקתי אצל מישהו פה עם מחשב מאוד דומה ויותר אינטנסים של SQL SERVER שרצים אצלו - והגרף לא ככה. הגרף תואם אצלו לתהליכים שרצים. את ה System Idle Process לא רואים בגרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב resource monitor תחת CPU יש לך עמודת average שאתה יכול לראות איתה מה לרוב תופס את משאבי המעבד. אין דבר כזה שהqueue של המעבד נתפס ע"י כלום.

חבל שסתם ניסית כל מיני דברים שבכלל לא בטוחים קשורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני לא רואה דבר?

ניסיתי להעלות את ה Performance monitor אולם הוא אפילו לא עולה... :-/

דרך אגב, העלתי את המחשב ב Safe mode ושם אין את הקטע הזה. איך אני אמור להבין מה ההבדלים בין מה שעולה ב SM לבין מה שעולה במצב הרגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בזה שכל צריכת הCPU היא באדום (כלומר kernel mode) - אני נוטה להסכים עם Ivan. זה כמעט בוודאות דרייבר דפוק (או חומרה דפוקה) שגורמים לעומס בלתי-סביר של interrupts/DPCs.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.

הסרתי את דרייבר ה ועשיתי Disable ל module. בנוסף הסרתי גם את האנטיוירוס (ZONEALARM) וחזרתי ל Defender. הבעיה הסתדרה סוף סוף. אני די בטוח שזה הב"ט, משהו במודול ב"ט במחשב הזה ממש דפוק.

לא אוהב את המחשב הזה, הוא לא בנוי טוב. אבל זה מה יש (ASUS X54HY). העיקר שהסתדר. תודה ! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין את ההגיון מאחורי הדברים שלך, אבל במקרה המסויים הזה, כנראה שזה לא נכון. למודול הבלוטות' פה יש מלא שטיקים, יתכן שזה בגלל תקלה חומרתית... לא יודע. היו לי איתו מלא בעיות.

יש לי זון אלארם גם במחשב הנייח שלי ואין לי את הבעיה הזו שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...