רעש מדאיג מהמחשב - אני חושד בספק כוח - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעש מדאיג מהמחשב - אני חושד בספק כוח

avilavi

Recommended Posts

היה לי רעש דומה במחשב הישן שלי, ומקור הבעיה היה ה Enermax Liberty 400W . היה רעש של ציקצוקים כאלה בהדלקת המחשב, רעש די חזק. ואחרי כמה הדקות הרעש היה נעלם עד הפעם הבאה שהייתי מדליק את המחשב. הרעש היה חוזר כשהייתי מעמיס על המחשב אבל לא ברמה חזקה כמו בהדלקה של המחשב.

מרוב טיפשותי לא חשבתי אפילו לבדוק את מקור הרעש וגם כאשר הבנתי שזה הספק לא מיהרתי להחליף אותו ועבדתי ככה כ 3 חודשים עד שהחלפתי אותו בסופו של דבר ב Seasonic 430W.

פתחתי את הספק כדי לבדוק האם ויזואלית אפשר לראות את מקור הבעיה אבל הקבלים והסלילים נראו לי תקינים ולא היה ריח שרוף.

הספק עדיין ברשותי אבל אני לא מתכוון להתשמש בו יותר. כנראה שהוא בשלבי גסיסה אחרי ששירת אותי 4.5-5 שנים.

עריכה:

עכשיו שאני נזכר הרעש היה טיקים כאלה של זרם חשמלי, וזה רק הלך והחמיר עם הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון- בדקתי ואין קבלים מנופחים על הלוח-אם

מה שכן, שמתי לב לדפיקה על הקופסא של הספק כוח, וגם קרע קטן במדבקה, נראה כאילו הספק נפל או נחבט מתישהו במהלך ההרכבה בחנות.

או שהם הרכיבו לי ספק משומש/תקול שעבר תיקון במעבדה שלהם .. האם יש דרך לגלות דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קנית בKSP אז כן הם ידועים בהרכבת רכיבים משומשים. אבל בשביל מה אתה שובר את הראש אם יש אחראיות לך לחנות ותן להם לשבור את הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שזה רק ליופי וצורך בקושי 3 וואט , רק שלא יפילו את האשמה עליי בגלל ש'התעסקתי' עם הביפנוכו של המחשב

למישהו יש נסיון עם מעבדות אייבורי ברשצל"צ או תל אביב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...