ספק למפרט הבא - - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק למפרט הבא -

smarkk

Recommended Posts

בחור נחמד מהפורום בנה לי את המפרט הבא -

http://www.tms.co.il/preview/spec/f5mtqbky

קצת חששתי מהספק הספק, אך הרגיעו אותי בפורום.

לאחר מכן, שמעתי מעוד מספר אנשים שהספק אולי קצת חלש מידיי.

ראיתי שהפרשי המחירים לא כאלו גדולים, ובשביל השקט הנפשי אני מוכן להשקיע עוד 100-200 שקל.

אני הולך להשאר עם אותו המארז.

ראיתי מספר ספקים ב-TMS שלא דורשים להוסיף הרבה.

אפשר המלצה למשהו ספציפי שיתאים למפרט?

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הספק הוא ספק מצויין ויעבוד טוב מאוד עם המערכת. אם זו הייתה כל מערכת חוץ מהאסוול הייתי אומר שאין טעם להחליף אבל בגלל שזה האסוול והספק לא 100% תואם להאסוול (אינו תומך במצב שינה הסופר חסכוני של האסוול) אז אני מציע להחליף את הספק לסיסוניק 550 RT שיעבוד מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לא הגדרת לנו בכלל מה חשוב לך במחשב, הצגת כאן באנדל שונה לחלוטין. מארז Fractal 3000 הוא קל משקל יחסית (8 ק"ג) ולא מבודד רעש בכלל. המארז R4 שוקל טונה (עם חלקים בפנים צפה למערכת של 20 ק"ג +), מגושם, אבל כן מבודד רעש.. אם אתה מתנייד הרבה או לוקח את המחשב למסיבות , R4 אינו בחירה טובה. בקשר לספק, אל תתקמצן - קח SeaSonic G-Series 650w בשביל שקט אמיתי. האופנה של כרטיס מסך אימתני וספק זבלי לקוחה מעיתונים מקומיים, בארץ זה ממש תפס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, אני אעתיק את ההודעה הקודמת לפה:

"1. מה התקציב המקסימאלי? 5K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? אפשר לנצל הכל. (אפשר גם הצעות בקצת פחות)

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500-600

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים, תכנות, סרטים, וירטואליזציה (לא משהו רציני, אבל שיוכל להחזיק VM או שניים)

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: כן

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

Cods, BF4, Flight simulator...

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 23" רחב, 1920 X 1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? שום ציוד היקפי (גם לא מסך)

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 6-7

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? כרגע לא, אולי בעתיד

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

לא.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

איזור המרכז

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?

לא, אבל מעדיף שתיהיה אפשרות כלשהי לשדרוג.

בגדול אני מחפש מחשב שיוכל לשמש אותי לצרכי עבודה, וגם יחזיק את המשחקים החדשים על הגדרות גבוהות.

בגדול אני מחפש מחשב לטווח דיי רחוק. (שיסתדר עם משחקים גם בעוד מספר שנים)."

לגבי לנייד את המחשב - הוא כנראה לא הולך לזוז ממקומו בכמה שנים הקרובות.

והספק שהמלצת דיי מייקר את העסק - עד כמה באמת תיהיה השפעה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגם שאתה לא מנייד את המחשב, 3000 זול יותר אז הייתי נשאר איתו (וגם לא ברור מה היתרונות שתשיג בR4, אין לך מערכת כזאת מרעישה). בקשר לספק, כולה עוד 200 ש"ח.. אתה בחרת GTX 770 לא אני. תעדיף שהספק שלך לעולם לא יעבור 60% load כי: זה מרעיש, זה מתחמם ומקצר אורך חיים. חוץ מזה שהספק המקורי שבחרת לא תומך בכל המצבים החדשים של .. אם ממש לחוץ לך גם SeaSonic G-Series 550w יעשה ת'עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מפזר בכל הפורום את השטויות שלו עם הספק הזה.

יוגב זה כבר הת׳ארד השלישי שאתה נכנס אליו ומנסה לגרום לאנשים לבזבז כסף, מערער להם את הביטחון ולא מקשיב לאנשים מנוסים ממך שחקרו ובדקו בעזרת מכשירים, לא נשענו על המלצות של חברות הכרטיסים.

בפעם ה-1001, מערכת עם כרטיס שכזה תגרד את ה-450W ולכן גם ספק של 500W יהיה די והותר, אפילו עם מרווח בטחון.

אתה נשמע כמו אחד הילדים ב-FXP..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשה לי לגחך..

אסביר פעם אחת ואחרונה ולא אחזור על כך אז תשתדל הפעם להקשיב:

הסרטון שפרסמתי היה תחת בדיקה לכרטיסי המסך, הבדיקה הקשה ביותר furmark שמה.

בעת הבדיקה כרטיסי המסך התאמצו והמאווררים עבדו ב100%, כך שצליל דחיפת האוויר הגיע מהם ולא מהספק שלי.

רוץ מזה רוב הזמן מאוורר הספק לא עובד.

עכשיו אם אתה חושב שSeasonic פלטינום ספק לא משהו עם 92% נצילות, כדאי שתשב ותעשה שיעורי בית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר 92% נצילות? הוא רק single rail כשיש חלופות multi (ובלי ביקורות משתמשים שליליות), אדרבה 94% נצילות. ניכר שאתה מתוסכל מכך שלא התיעצת איתי, ובזבזת המון כסף על מערכת רועשת.. ככה זה כשאתה קורא לעצמך כתב אך בפועל לא מעלה חדשות. נ.ב.

מערכת עם כרטיס שכזה תגרד את ה-450W ולכן גם ספק של 500W יהיה די והותר
אם היא תגרד 450 משמע תגרד 90% load. אתה לא מודע למושג העומס כלל, אם מערכת צורכת x וואט מצמידים לה ספק שנותן לפחות 1.4x, כדי למנוע את הרעש המחריד כפי שמדגים סרטון המחשב שלך.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ה520 ספק מעולה, איכותי עם קבלים יפנים מי שחשוב לו המצב שינה שלא יקנה להאסוול, ניתן לבטל מצב שינה בחלונות, יוגב אתה מדבר כאילו זה איזה ספק ג׳נרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוגב אתה מקשקש. סיסוניק P לטעמי ולדעת הסוקרים בג'וני גורו - הספק הכי טוב בעולם.

פותח הת'רד אני ממליץ לך להתעלם מכל תגובה של יוגב

עובדתית הקשקושים באים ממך: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16817151105 מתוך 72 מדרגים ה"ספק הכי טוב בעולם" שלך מקבל 15 כוכב בודד, ועוד כמה בטווח ה-2-3 כוכבים. מה לעשות, אינך מהתחום לכן ממליץ על ספקים עממים שמוכרים בחנות השכונתית מתחת לבית. נ.ב. הספקים ששולחים לג'וני ושאר אתרי החומרה מראש נבחרים בקפידה ע"י היצרן. תמים

- - - תגובה אוחדה: - - -

גם ה520 ספק מעולה, איכותי עם קבלים יפנים מי שחשוב לו המצב שינה שלא יקנה להאסוול, ניתן לבטל מצב שינה בחלונות, יוגב אתה מדבר כאילו זה איזה ספק ג׳נרי

הוא בחר GTX 770, לא 650.. לא אירופה. חם פה, לבנות על 70% load זה לא מחושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...