זה רק אצלי או שה-GALAXY S4 שותה את הבטריה ? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה רק אצלי או שה-GALAXY S4 שותה את הבטריה ?

kdani

Recommended Posts

אני יכול להעיד שה- S4 החדש שלי, ב- 3G אחרי שעה וחצי שימוש גמר את הבטריה.

בהשוואה לא מדעית (S4 ו-S3 קמנו בבוקר, יצאנו לריצה, שעתיים וחצי אחרי פתחנו את המכשיר) - S3 היה ב-81% S4 ב-70%.... בשימוש כמעט זהה.

היום יצאתי מהאוטו על 100%, חצי שעה אחרי הוא על 86% והשתמשתי בו כמה דקות.

ממש מצטער על הרכישה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני חושב שיש לך בעיית קליטה כלשהי..

הנתונים שהבאתי על המכשיר שלי ב3g וWiFi הם בזמן שימוש ולא בזמן מנוחה, כלומר כשהמסך דלוק.

במקרים האלו יוצא שאני מקבל 4 שעות של שימוש (4 שעות בהן המסך דלוק) עם WiFi, לעומת שעתיים עם 3g.

זה מאוד פשוט אז תפסיק להתעקש על דברים אחרים.

זה שהנתון הזה לא נוח לתיאוריה שלך לגבי מצב מנוחה, זה ממש לא אומר שאני טועה (דבר שמאוד קשה לך לקבל).

אז משהו לא תקין אצלך

3G אכן לוקח יותר, אבל לא עד כדי כך שיקצץ את זמן הפעולה בחצי

מה גם שעדיין הצריכה שלו הרבה יותר נמוכה ממסך פועל וההשפעה שלו ב4 שעות היא עדיין אפסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנים שלך לא סבירים (לא שאצלך זה לא ככה), http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4_i9500_vs_i9505-review-930.php

תוריד תוכנה שמנטרת את הבטריה כמו שהמליצו לך ותראה מה קורה, ותוריד את כל הווידג'טים של מזג אוויר חדשות וכו' שבאים עם רוב המכשירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יעזור לכם היום המכשירים החדשים שותים את הבטרייה יותר לי יש 2 אחרי 3 חודשים המכשיר היה שותה לי את הבטרייה ומה שעשיתי לא עזר בסוף החליפו לי מכשיר אבל גם שם הייתה את אותה בעיה ולפי חקירה שלי זה בעיה במכשירים של סמסונג ואני רואה שלמרות מכשרים דור 4 עדיין סמסונג לא פתרו את הבעיה של זמן הבטרייה כחול שעובר יותר זמן הבטרייה נגמרת יותר מהר

וגם לאנשים יש בעיות במכשירים שלא מזהים את אחוזי הבטרייה נכון אצלי היה טעון ב100% אבל שניתקתי את הכבל המכשיר ירד ל 50% ואפילו פחות מלא בעיות שלא נפתרו בושה בושה בושה לחברה כזאת כמו סמסונג

החום של המכשירים לא נורמלי 50 מעלות ויותר במיוחד המסך שמתחממים וגומרים על הבטרייה וזמן טעינה ארוך ארוך במיוחד שהמכשיר דלוק אפילו במצב חיסכון אני יותר לא חוזר לסמסונג רק בעיות ותקלות אני לא מבין איך הם נהיו חברה כזאת גדולה והסדרה הזאת למ"ס1 זה צריך להיות 0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש לך בעיית קליטה כלשהי..

הנתונים שהבאתי על המכשיר שלי ב3g וWiFi הם בזמן שימוש ולא בזמן מנוחה, כלומר כשהמסך דלוק.

במקרים האלו יוצא שאני מקבל 4 שעות של שימוש (4 שעות בהן המסך דלוק) עם WiFi, לעומת שעתיים עם 3g.

זה מאוד פשוט אז תפסיק להתעקש על דברים אחרים.

זה שהנתון הזה לא נוח לתיאוריה שלך לגבי מצב מנוחה, זה ממש לא אומר שאני טועה (דבר שמאוד קשה לך לקבל).

אני חושב שיש לך בעיית קליטה כלשהי.. אבל בגלל שחזרתי על זה שוב ושוב כבר לפחות 5 פעמים ואתה פשוט לא קולט - אני אפסיק וזהו.

בהצלחה ל-omrij שנכנס למערכה במקומי בניסיונות חסרי הסיכוי לשכנע אותך שאתה טועה ואפילו לא מבין את זה, אבל ממשיך להתעקש בצורה מביכה ולסרב בצורה עקרונית (מעניין למה.....) לבצע בדיקה מסודרת כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ArielYossef - תודה על הקישור, אני אדבר עם החנות שקניתי (ELINE) כי החלפת ROM מבטלת אחריות, ואז אנסה לעבור לגרסה אחרת.

כרגע המכשיר בלתי נסבל, ואני מבין שאני לא היחיד. לכל מי שמשווה פה GSM ל-WIFI, תבינו שיש הבדל גם בהתאם למרחק של המכשיר מהאנטנה ולמרות שזה בטל בשישים לעומת צריכת החשמל של המסך, עדיין, זה פעיל כל הזמן (גם כשהמסך כבוי) ולכן יש משמעות גם לזה. (זמן הפעולה יכול להיות פי 10 מזמן הפעולה של המסך בשעה נתונה ולכן המשקל גדול יותר מהיחס הנקי בין צריכת החשמל של רכיב הסלולר לבין רכיב ה-WIFI וביחס לצריכת המסך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך הכתבה באתר שם רשום על הבאג בזיכרון של המעבד שזולל בטרייה חפשו ברשת יש עוד כמה בגיאם במכשיר

שיפור משמעותי נוסף שלכאורה יביא עימו שבב ה-Exynos 5420 (בהתבסס על

הצהרה

באתר anandtech.com) הוא תיקון של באג בשבב ה-Exynos 5410 שמוכר בשם

CCI Bug

.

מדובר בהטמעה לקויה של ממשק החיבור בין ליבות השבב לזכרון המטמון שבו אשר הביאה לביטולו באופן ידני ב-Exynos 5410, מה שהצריך את העברתו של המידע מזכרון המטמון לזכרון הדינמי של המכשיר בכל פעם שנעשה מעבר בין השימוש בארבעת ליבות ה-Cortex A15 לשימוש בארבעת ליבות ה-Cortex A7 ולהיפך (במקום המצב התקין בו ממשק התקשורת בין שתי קבוצות הליבות איפשר למידע להישאר בזכרון המטמון המהיר ללא צורך בהזזתו למיקום אחר), מה שגרם להרעה בביצועים ולבזבוז חיי סוללה עקב התזוזה המיותרת של המידע.

בהתחשב בכך שסמסונג לא ממש מדברת על באג ה-CCI באופן פומבי, יהיה די קשה לדעת האם הוא אכן נפתר בשבב החדש – נותר רק לקוות שהתשובה היא חיובית.

http://hwzone.co.il/gadgets/news/141705

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kdani הפתרון שלי לכול מי שיש לו מכשיר בעייתי ועוד יש לו אחריות או שיחלפו לו מכשיר או שיחזיר את המכשיר

ויחליף למכשיר אחר כי המצב יכול רק להיות יותר גרועה לי עם הגלקסי 2 לא רצו להחזיר לי כסף או להחליף למכשיר אחר

רק להחליף את המכשיר לגלקסי 2 אחר יותר אני לא קונה מכשרים של

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון, באיזה חברה סלולרית אתה נמצא? יש לך קליטה מלאה תמיד?

זה ידוע שאם הקליטה חלשה הסוללה נטחנת בטיל.

אצלי (XPERIA RAY) כשאין לי קליטה בהוט מובייל, או שהקליטה חלשה יחסית, יורד אחוז ברבע שעה בערך.. אפילו יותר

לעומת זאת בשימוש סביר עם קליטה מלאה יכול להחזיק גם יומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...