מודם נתב HOTBOX הגירסה החדשה - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודם נתב HOTBOX הגירסה החדשה

avrahmvip

Recommended Posts

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני משתמש בו כראוטר אז אין לי את הבעיות שציינתם, עד עכשיו נראה כמו שיפור. אחרי 3 ימים ו 4 שעות יש 292 Correctables ו 0 Uncorrectables. גם בעיות של DATA LOSS וקפיצות פנגים אין לי יותר למרות שמוקדם לדעת אם זה קשור.

דרך אגב אני לא ראוה על מה אתם מדברים עם הערוץ העולה, יש לי רק 1, האחרים ב Unknown.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום חמישי האינטרנט הפסיק לעבוד ותאורת המכשיר הבהבה.

אתחלתי את ה-HOTBOX והאינטרנט חזר אך כמו אחרים מהירות ההורדה ירדה לאזור ה-80 עד 90 כאשר קודם הייתה 100.

המכשיר אכן עודכן לגרסה שציינתם (2 משהו).

בנוסף הגדרות ה-Wireless היו במצב Enabled למרות שאני בטוח שהעברתי אותם ל-Disabled (אך לא בדקתי את ההגדרה בתקופה האחרונה אז אני לא יודע אם זה קשור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לאחר החלפת ההוטבוקס - המצב לא משהו בכלל

אז לא עובד לך טוב, גם אחרי החלפת HOTBOX וגם אחרי הפיכתו לנתב.

קיצר זה רק פניות ציבור, תמתינו תמתינו ולא יהיה לכם פיתרון גם עוד שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לפני השדרוג יכולתי למשוך רק ip אחד. זה משהו שהם עושים כבר הרבה זמן, פעם יכולתי 3, אח"כ 2 וכיום אחד, אבל בלי שום קשר לגרסת תוכנה של המודם/נתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי יש חידוש, היה אצלי הטכנאי. הראיתי לו את התוצאות 83MB באתר 013 ובהורדות קבצים, ובאתר של הוט הוא כאילו מזייף ומגיע ל 100 אבל רק לכמה שניות. החליף את המודם, המודם היה על הגירסה הישנה, בזמן שלקח לו לקבל את העידכון היינו יכולים לעשות בדיקת מהירות ונכח לעיננו קיבלתי 102MB ב 013 ובהוט יציב, והורדת קובץ מ היה יציב על 102. הטכנאי האמין לי. ויעשה מה שהוא יכול להעביר את זה הלאה אבל לא יגיע ממנו התשואה, לפי מה שהוא אמר כי המנהלים שלו רק ישלחו מייל להנדסה ולא יותר מזה. בעיקרון סוף מסקנה תשובה, זאת תקלה בגירסה 100%. ויש טכנאי שיאמת. והמודם בסוף קיבל את הקושחה החדשה ואז המהירות שוב ירדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...