מודם נתב HOTBOX הגירסה החדשה - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודם נתב HOTBOX הגירסה החדשה

avrahmvip

Recommended Posts

היה אצלי טכנאי והחליף את ההוטבוקס - לטענתו יש תקלה ידועה בהוטבוקס שעושה ריסטרטים בעת קבלת שיחת טלפון.

לאחר ההחלפה הטכנאי ראה שהמהירות לא יציבה - לטענתו מדובר בתקלות ברמת ההנדסה ו cmts - הסברתי לו את ההודעות בפורום והוא אמר שיצור קשר עם האחראיים שלו לעידכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
היה אצלי טכנאי והחליף את ההוטבוקס - לטענתו יש תקלה ידועה בהוטבוקס שעושה ריסטרטים בעת קבלת שיחת טלפון.

לאחר ההחלפה הטכנאי ראה שהמהירות לא יציבה - לטענתו מדובר בתקלות ברמת ההנדסה ו cmts - הסברתי לו את ההודעות בפורום והוא אמר שיצור קשר עם האחראיים שלו לעידכון

יופי מצויין, מה הכוונה מהירות לא יציבה, אתה יכול להראות תמונה סוף סוף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שHOT הולכים לשדרג את הקצב ההורדה כי סתם הם לא שדרגו מערוץ הורדה 1 ל4 ערוצים

מתיי זה יקרה עם יקרה גם בשרות לא יודעים או לא רוצים לדעת מה היה שאנחנו לא נדע וגם שבזק לא ידעו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שHOT הולכים לשדרג את הקצב ההורדה כי סתם הם לא שדרגו מערוץ הורדה 1 ל4 ערוצים

מתיי זה יקרה עם יקרה גם בשרות לא יודעים או לא רוצים לדעת מה היה שאנחנו לא נדע וגם שבזק לא ידעו

התכוונת ערוץ העלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הבעיה קרתה תקלה דומה לפני כמה ימים (לפני העדכון האחרון אם אני לא טועה) אם כי אני בחבילת ה-30 מגה, והמהירות בקושי הגיעה ל-15.

לנתק את הממיר מהחשמל לא עזר. הבעיה כן נפתרה אחרי שעשיתי לו ריסט "חזק" (סיכה בחור ה-reset למשך כמה שניות) מספר פעמים.

אגב, מה הרעיון בכפתור ה-bridge mode שנוסף למי שהמכשיר מוגדר כמודם בלבד? אחרי שמפעילים את זה המכשיר מרסט את עצמו, ואז שוב חוזר להגדרות הקודמות (אחרי שריסט את עצמו עוד פעם)...:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוגדר בשירות לקוחות כנתב אז האפשרות כן פעילה (bridge)

מוגדר כמודם, האפשרות מופיעה אבל לא עושה כלום (המכשיר משחזר את ההגדרות של שירות לקוחות ברגע שהוא מופעל מחדש).

...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי עובד תקין לאחר ששוחחתי עם שירות הלקוחות והוגדר כנתב - כעת אני שולט בו
המהירות אצלי הסתדרה. בבדיקות מול , 013,014 ו speedtest.net

אז רגע ?? מה עשיתם, העברתם לנתב והכל הסתדר ? כי עשו לי איפוס לחשבון בשירות לקוחות, אני יעשה אכבה אותו ואדליק נראה אם זה יסדר את זה. בכל מקרה צריך להגיע טכנאי היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע ?? מה עשיתם, העברתם לנתב והכל הסתדר ? כי עשו לי איפוס לחשבון בשירות לקוחות, אני יעשה אכבה אותו ואדליק נראה אם זה יסדר את זה. בכל מקרה צריך להגיע טכנאי היום.

לא עשיתי כלום (אצלי לא היה מוגדר מעולם כנתב)

חזרתי מהעבודה וזה הסתדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...