נכנס לעולם הרמקולים לראשונה. רסיבר, מגבר, קדם מגבר...? - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נכנס לעולם הרמקולים לראשונה. רסיבר, מגבר, קדם מגבר...?

RayZ

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אור, אתה מרשה לי להיות איתך סחבק לרגע? בקטע טוב.. אור, גבר גבר, אודיופיל בנשמה, עיוני.. לא בא לנו בנאדם כמוך עם תקציב כזה בפורום כבר הרבה זמן. אולי מעולם. חבל לי שתעשה טעות. אני רוצה לראות אותך מעמיד מערכת לתפארת HwZone. ברצינות, אתה ממשיך בעקשנות ללכת בדרך שתביא אותך למפח נפש. אתה קולט מה אתה כותב? אתה רוצה ללכת בצורה עיוורת על הרוטל, לבנתיים, עד שתשמע.. מה הטעם? למה בכלל להתכוונן על אופציות אם אתה מודה שמבחן השמיעה עלול לזרוק הכל לפח?

אי הבנה קלה. כשאני אומר "בינתיים" אני מתכוון לכיוון מסויים, שאותו אני אשמע בהתחלה אבל גם אנסה פתרונות נוספים כמובן.

שום דבר לא יעבור את הארנק שלי לפני שאני אשמע או אנסה אותו. שוב, אני רק מקווה שיתנו לי לשחק עם זה מספיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלחו לי כול הדבורים הפילוסופיים תשאירו למי שלמד ולפחות מוצלח בתחום שיש לו קבלות כי יכול להיות בסאונד או ההפך המוחלט לא יוצלח אז מספיק לנסות עם הפה והעניים והמוח להתחיל לאמן את האוזן שלכם להאזין נכון ( ויש הרבה שיטות)

כי 90% לא מסוגלים לזהות אפילו את המערכת שלהם גם עם תשמיע להם אותה מלא פעמים ואפילו עם תשנה קצת את ההגדרות כמו בס וטרבל ועוד כי בכול זאת זה רכבים אלקטרונים מוגבלים

לעומת זאת האוזן שלנו לא מגבלת היא לא מוגדרת היא אפשר לקטלג אוזניים כי כל אחד שונה

לאומת רכבים האלקטרוניים שיש להם דגם ו"כ

וגם למוצרים אלקטרוניים יש דגם וכן הרוב מזהים אותם ויודעים במה מדובר אחרת על אתו מודל שאנשים לא יודעים רק שומעים ואפילו עם אותם ואפילו ששמעת אותם כבר אתה יכול לחשוב דברים שונים ואחרים ממה שהייתה חושב כאשר אתה יודעה את הדגם

לכן מי שקונה מערכת צריך קודם לבחור את המגבר שהוא רוצה תהייה הסיבה אשר תהייה ואז לנסות שונים

כול מני יקרים זולים לא חשוב הסדר ואז להחליט זה הכי חכם לעשות ועם לא מרוצים מחלפים את המגבר לאחר

ומנסים שוב כך מגעים לתוצאה שהכי מתאימה לאוזניים שלך הרי בספו של דבר שום רכיב אלקטרוני לא יכול לנצח דבר אנושי

רק עם הוא משבית אתו או הורג אתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוכריות MאנדM - יכול להיות שמה אתם אומר הוא נכון וחכם , אבל פשוט אין לי מושג בקריאה שטחית של הטקסט מה כתוב , וזה כמו שפה אחרת בשבילי.

אני לא יודע מה שפת האם שלך , אבל זה נראה לי עדיף שתכתוב תקין בשפה כלשהי , מאשר שתכתוב בשפה שהיא לא קיימת...

ואין לי כוח לנסות לפענח מה אתה כותב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא 85%, הרמקול והמגבר נשענים זה על זה. המגבר יכול להפוך את הרע או לגרוע יותר או לנסבל.

אתה יכול לשמוע עם מגבר מסוים ולחשוב שהם נהדרים, מבלי לדעת שהמגבר מחפה על האישיות הבעייתית של הרמקול.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אסתייג ואומר כי ברוב המקרים הרבה יותר קל לשמוע השפעה של מגברים שונים על הרמקול מאשר להפך.

אם כי אין בזה בכדי להפחית מהקשר הסימביוזי ביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...