תכנת פירמוט שלא משאירה אחריה עקבות (קבצים) - מנטרלת שחזור קבצים ישנים שהיו על הדיסק - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תכנת פירמוט שלא משאירה אחריה עקבות (קבצים) - מנטרלת שחזור קבצים ישנים שהיו על הדיסק

swg

Recommended Posts

אחרי פירמוט רגיל בתוך מערכת ההפעלה, שלא מסמנים פירמוט מהיר ניתן לשחזר קבצים, אפילו אם מה שהתכוונת אליו אולי בזמן התקנת מחשב עושה write zeroes בשחזור חומרתי אפשר להחזיר קבצים, בשביל להקטין את הסיכויים צריך לעשות passes כמה שיותר יותר בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על תוכנות כמו שהעלת, אלה על שחזור במעבדה כמו שהגיבו אחרי, לא נראה שאתה מתייחס למה שאחרים כותבים או שיש לך בעיה בהבנת הנקרא רשמתי שחזור חומרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשכותבים מעבדה - זה מה אני חושב על.....

ואם הכוונה שלכם לחברה שמתמחה בשיחזור נתונים אז או שכן או שלא ומה שבטוח שאולי.

השואל עובד ב"מוסד" ? ב CIA ? ומי ישקיע אלפים של דולרים בשביל לנסות לשחזר אולי

חלק מנתונים שלו ? ה FBI ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צפיתי פעם בתוכנית שדברה על ירידה מתחת לראדר והעלמות. כמובן שבעידן המודרני אחד הדברים שיש לעשות במקרה כזה זה להעלים את המיידע מהמחשב.

אם אני זוכרת נכון, לדבריהם, הדרך היחידה שבטוח תעלים את המידע מהמחשב בצורה שאינה ניתנת לשחזור בשום אופן כוללת את הצעדים הבאים:

1.פרמוט מלא של הדיסק,

2. כתיבה אפסים עליו לפחות 7 פעמים

3. השמדה פיזית של הדיסק,

אומר גם השמדה בעזרת פשיטים כבדים, גם שריפת הדיסק וגם גריסה פיזית שלו..

אם השלדים אצלך כ"כ מפחידים, אולי בדרך הזו תוכל לסלקם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתיבת מידע אקראי X פעמים (למה שווה X - נתון לחילוקי דעות ותלוי באמצעים שבהם ינסו לשחזר את המידע). את הפרמוט וכדומה עושים בסוף והמטרה שלו היא לא למחוק את המידע אלא להכין את הדיסק לשימוש מחדש מה שאומר שמספיק quick format, אם רוצים "ליופי" שהדיסק יהיה מלא ב 0000 (כמו דיסק חדש) ולא חומר אקראי (חסר משמעות אבל מבולגן) אז full format

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...