בזק שוב משדרגת את המהירויות - הפעם ל-VDSL - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק שוב משדרגת את המהירויות - הפעם ל-VDSL

sxs

Recommended Posts

אני ויותר מחצי מהאנשים כאן נמצאים על RA.

אין קשר למהירות. RA משפר פינגים לכל מי שמחובר ב-VDSL ככה שזה משפיע גם אם היה לך 20 מגה.

-

- - - תגובה אוחדה: - - -

כשהייתה לי תקלה באינטרנט לפני כשבועיים , שמו אותי על RA והנציג אמר לי שה RA מוגבל ל 24 שעות / עד שהטכנאי יגיע יום למחרת בכדי לפתור את התקלה...

מה קרה בפועל? הורידו אותך לך את זה אחרי 24 שעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הייתה הבעיה שלך , שבגלל הם העבירו אותך ל rate adaptive??

כמה פינג זה לא תקין היום בשביל בזק??

אני מקבל 15 ping בבדיקה מול , אז אם אני אגיד להם שאני מקבל נניח 54 ping , אז הם יעבירו אותי לrate adaptive??

הנה התוצאות שלי כרגע:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פינג תבדוק דרך CMD לא באתרים כאלה.

לא היתה לי בעיה של פינגים, רק אמרתי שיש לי לאגים במשחקים. אז לפחות זה היה תלוי בנציג שאתה נופל עליו. אצלי זה עבד בניסיון השני.

פינג של 15 זה תקין. עם RA אני מנחש שהפינג ירד ל-8-10.

אם אתה באמת רוצה להוריד את הפינג, תתעקש ותדבר גם עם מנהל אם צריך בטענה שיש לך לאגים במשחקים ואתה רוצה לשלול תקלה מבזק לפני שאתה נכנס בהוטנט.

אם בסופו של דבר אתה רוצה לדעת מה המקסימום שתקבל עם טופ 100, פשוט תשאל את הנציג על איזה מהירות את מסתנכרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הם שינו לי את זה לra (אמרו שזה רק להיום...) , ואין ממש שינוי לטובה במהירות - העלאה עולה לאיזה 6 ויורדת ל3...

הסינכרון של העלאה הוא 10 מגה , אבל אני מקבל בפועל רק 3...

בפינג דרך הcmd לבזק אני מקבל 7 ms , אז פה יש שיפור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שיהיה שיפור במהירות.

אמרתי שיהיה שינוי במהירות סינכרון וככה תוכל לראות מה המקסימום שאתה יכול לקבל ושיהיה שיפור בפינג.

ההורדה שלך מסתנכרנת על 47 מגה ככה שבפועל תוכל לקבל מקסימום 45 מגהביט או משהו באיזור הזה ואתה לא מגיע למינימום של 50.

זה הסיבה שהם לא משדרגים אותך לטופ 100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כרגע , למרות שהנציגה טענה שאני אמור לחזור לתוכנית הרגילה בלילה, אני עדיין על ra...

מבחינתי אני לא רואה איפה החסרונות בra , כי הרי האיטרנט מהיר יותר ויש לי פינג כמעט אפסי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...