בזק שוב משדרגת את המהירויות - הפעם ל-VDSL - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק שוב משדרגת את המהירויות - הפעם ל-VDSL

sxs

Recommended Posts

איך יכירו אם רושמים לך שזה מתחיל עוד 3 שבועות?

שים לב, רשמו שהשדרוג של המהירות יימשך 3 שבועות.

אבל המחירים לכאורה כבר ירדו.

במקביל, בזק הורידה מחירים ללקוחות חדשים בלבד. לקוחות חדשים שיצטרפו ל-20, 30 ו-40 מגה ישלמו 85 שקל (במקום 95 שקל -30 מגה עד כה). 50 ו-100 מגה יעלו 110 שקל. זו ירידת מחירים, אך לא המחיר הכי טוב שבזק הציעה ל-100 מגה: בעבר הציעה בזק, במסגרת מבצע, 100 מגה ב-100 שקל.

לפי מה שכתוב בynet זה רק ללקוחות חדשים. קראתי את הידיעה באתר אחר וזה לא צויין שם.

בכל מקרה, אני לא זקוק ל40 מגה. רציתי להשתמש בזה בתור קלף מיקוח כדי להוריד את המחיר המופקע שאני משלם כיום על 15 מגה (90 ש'ח לעומת 65 ש'ח ששילמתי בתוכנית הקודמת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
הלקוחות המשומשים יאכלו חצץ כרגיל לפי הניחוש שלי. אני חושב שאם יש לך אפשרות לקבל 40 במקום 100 בפחות כסף אולי כדאי לרדת במהירות כי מהניסיון שלי עם 014 לקבל היום יותר 50 לא הכי אפשרי ולרוב גם ככה בהורדת חוקיות מ סטים למשל עובדות על 40.

להיות עם מאה היום זה כמו לנסוע הביתה מהעבודה עם כולם. אולי האוטו נוסע במהירות המותרת ללא בעיה אבל נוסעים בפועל בחצי מהירות בממוצע

האם הם כבר החלו במבצע?

המטרה שלי הוא לחסוך בכסף, כרגע אני על 30 מגה ומשלם על זה 120 לחודש, אמנם המהירות מספיק לי אך אם יש באפשרות לקבל 100 מגה ב110 שקל אז לכאורה כדאי ללכת על זה, אני לא מאמין שהם יורידו לי ל 85 כי זה אותו מסלול, אם כן הייתי מיד הולך על זה, אבל 100 מגה זה כבר מסלול אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בדיוק , זה רק שינוי תוכניות.

אם אתם רוצים מחיר טוב יותר תגיעו לשימור לקוחות. ולא הנציג שירות שעונה לכם ואומר שהוא גם שימור הוא לא שימור והוא לא יכול לתת לכם את אותם מחירים.

שאלה פשוטה לאותו נציג שירות שאומר שהוא גם שימור "אם בסוף השיחה אני מחליט להתנתק אתה זה שמנתק אותי או שאתה מעביר אותי למישהו אחר?" "יופי אז תעביר אותו לנציג הזה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכניות החדשות כבר בתוקף, ניתן לראות את התקנון באתר של ולהזמין בשירות עצמי.

מעניין שאני התקשרתי להתנתק מבזק ופשוט ניתקו אותי בלי להציע אף אלטרנטיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכניות החדשות כבר בתוקף, ניתן לראות את התקנון באתר של ולהזמין בשירות עצמי.

מעניין שאני התקשרתי להתנתק מבזק ופשוט ניתקו אותי בלי להציע אף אלטרנטיבה.

תלוי מה ואיך אמרת.

אם ביקשת להתנתק ולא הסכמת לשמוע אפשרות שימור בכלל אז הנציג לא יבזבז זמן לנסות אם לא נראה לו שיש סיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הם לא מאפשרים להתחבר ל100 מגה , למרות שאני רוצה.

הם טוענים שאין להם את האפשרות הזאת במחשב , אבל הם גם טענו שאני יכול רק 30 מגה , ועובדה שהיום אני מקבל 40 מגה , אז אני לא בטוח במה שהם אומרים.

top 100 זה מינימום 50 , זאת אומרת 10 מגה מעל המהירות שאני מקבל היום , ויש סיכוי טוב שהתשתית שלי תומכת בזה מכיוון שהיא תשתית חדשה.

אז , האם יש לבזק איזה שהוא אינטרס לא לספק לי 100 מגה?

והאם יש דרך שבה אני יכול לשנות את דעתם ולשכנע אותם כן לשנות לי את המהירות ל top 100 (כמובן שבתוספת מחיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בHOT+HOTNET תיראו בחתימה שלי אני תמיד בקשר אתם ולפני חודש שאלתי אותם בקשר לשדרוג של קצב ההורדה

ואז הם אמרו שהם בודקים כי אמור להיות משהו גם דיברתי אתם בקשר לשדרוג ערוצי ההורדה מ 1 ל4 אמרו לי שיבדקו

אחרי שבועה שדרגו ל4 ערוצים רק שהם עדיין בשדרוגים והתאמות והערוצים עוד לא פעלים כבר עברו 3שבעות

אני מאמין שבקרוב הם ישדרגו ללקוחות עם לא תהייה בעיה אני ימשיך לבדוק מה המצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הם לא מאפשרים להתחבר ל100 מגה , למרות שאני רוצה.

הם טוענים שאין להם את האפשרות הזאת במחשב , אבל הם גם טענו שאני יכול רק 30 מגה , ועובדה שהיום אני מקבל 40 מגה , אז אני לא בטוח במה שהם אומרים.

top 100 זה מינימום 50 , זאת אומרת 10 מגה מעל המהירות שאני מקבל היום , ויש סיכוי טוב שהתשתית שלי תומכת בזה מכיוון שהיא תשתית חדשה.

אז , האם יש לבזק איזה שהוא אינטרס לא לספק לי 100 מגה?

והאם יש דרך שבה אני יכול לשנות את דעתם ולשכנע אותם כן לשנות לי את המהירות ל top 100 (כמובן שבתוספת מחיר).

עד לפני שבוע לא היתה אפשרות של 40 מגה אז לא יכלו לתת לך את זה.

אין להם שום אינטרס לא לתת לך אם הם יכולים. יש איזורים שעדיין אי אפשר (אצלי אפשר עד 50 ואני רואה שאני מסתנכרן על 59 ככה שזה יהיה המקסימום שאני יקבל ככה שלא יתנו לשדרג ל-100).

אגב, טופ 100 זה מינימום 60.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מינימום 50 בתוכנית החדשה , מה שאומר שאם תתקשר אליהם הם ישנו לך את התוכנית בלי עלות נוספת לtop 100.

תשנה את התוכנית שלך ותודיע לי כמה אתה מקבל בתוכנית החדשה.

מצדי שאני אקבל 50 , מה אכפת להם אם אני רוצה לשלם יותר...

זה לא כל כך מעניין אותי השדרוג מהירות כמו שאני סקרן לדעת מה המהירות המקסימלית שאני יכול לקבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כל כך מעניין אותי השדרוג מהירות כמו שאני סקרן לדעת מה המהירות המקסימלית שאני יכול לקבל...

תסתכל בראוטר על כמה אתה מסתנכרן

אתה לא צריך לשדרג בשביל זה

וכן, אני רואה באתר שלהם שהם שינו את זה למינימום 50

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שרשום בסינכרון של הראוטר לא מייצג את המהירות המקסימלית של התשתית , אלא את הסינכרון , שתמיד גבוה מהמהירות שאליה אתה באמת מחובר.

לפניזה , כשהייתי מחובר ל30 הייתי מסונכן על איזור 30 , ועכשיו אני מסונכן על 43 בערך , אבל אני מקבל 40...זה לא אומר כלום.

כשהייתי מסונכרן על 30 הייתה לי בעיה שבזק היו צריכים לאפס את המנוי שלי , למרות שבנתב היה מסונכרן 30 , בשביל שאני אקבל 30.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם , והם לא מוכנים לשנות לי לrate adaptive , כנראה בגלל שאני לא על מהירות של 100 , והם לא רוצים שתהיה לי האפשרות לקבל מהירות מקסימלית (למרות שהם טוענים שאני לא יכול לקבל אפילו 50 מגה...).

משהו לא נשמע לי טוב בכל הסיפור הזה עם ההגבלה של , והם אחרי מספר דברים מסריחים שהם עשו בעבר ועושים היום , זה גם לא נראה לי...

בזק הופכים להיות החברה השנואה עליי...

אתה על rate adaptive ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Transparent.pngHenry55 היה פה דיון אם אני זוכר נכון , בנוגע ל RA , בעבר היו נותנים את זה ואחד מהגולשים פה היה על זה מספר חודשים ....

כשהייתה לי תקלה באינטרנט לפני כשבועיים , שמו אותי על RA והנציג אמר לי שה RA מוגבל ל 24 שעות / עד שהטכנאי יגיע יום למחרת בכדי לפתור את התקלה ...

ככה שנראה כי הם שינו את הגישה בנוגע ל RA ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...