מפרט HTPC עד 1500 ש"ח. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט HTPC עד 1500 ש"ח.

OR2OOO

Recommended Posts

אחרי הרבה זמן אני מתכנן לקנות מחשב HTPC לסלון, שתחובר למסך 42', רציתי לקבל את ההמלצות שלכם.

אני מעוניין שהמחשב יבוסס על המעבד G2020, יחד עם 4GB זיכרון, בנוסף למארז קטן שלא תופס הרבה מקום, אני מעוניין לעבוד עם הליבה הגרפית המובנית במעבד, אז אין צורך לכלול כרטיס מסך.

1. מה התקציב המקסימאלי? 1500 ש"ח.

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנסות לחסוך.

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עדיף שלא, אבל ניתן 100-150 ש"ח חריגה.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עבודה משרדית ותכני HD.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 8.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. TMS.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). USB3.0, SATA3, , DVI, מארז קטן וקומפקטי.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? אם יהיה אפשר להוסיף כרטיס מסך בעתיד זה יהיה נחמד, אבל אין צורך לתת לזה חשיבות.

תודה רבה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע HTPC שקט שקט יעלה הרבה יותר מ-1.5K, מצד שני מערכת כזו מינימלית לא תיהיה רועשת מידי.

אני מניח של-HTPC צריך נפח איחסון מכובד, מניסיון שלי עם כל התוכן ב-HD שנצבר בקשיח כדי ללכת על משהו כמו 2TB לפחות.

בנוסף, מארז קטן מאוד יכיל לוח מיני ITX בלבד, מה בהתאם לדרישות יעלה בערך 120 שקלים יותר מלוח בסיסי, אבל אתה מקבל

פיצ'רים רבים ויתכן ששימושיים ל-HTPC כמו יציאה אופטית, שני יציאות HDMI, יציאת DVI, בנוסף ל-SATA3\USB3 המבוקשים.

אם אתה מוותר על הצורב, זה הנוסחה הכי זולה שהגעתי אליה שתתאים לדרישות, בלי לרדת לקשיח בנפח נמוך יותר:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Ivy Bridge Dual-Core Pentium G2020 2.9Ghz 3MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪263

קירור למעבד:

Intel Original LGA1155-1150 ליבת נחושת - עד 95W

כמות: 1 - מחיר: ₪44

לוח אם:

Gigabyte GA-B75N Mini ITX for 1155

כמות: 1 - מחיר: ₪425

מארז:

Thermaltake Element Q 200W A.PFC Black

כמות: 1 - מחיר: ₪294

זיכרון:

Crucial 4GB DDR3 1600Mhz 1.5V CL11 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪146

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪456

סה"כ: ₪1628

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 1596 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/c9bvgjlx

מעבר לזה בתקציב הזה תוכל לבדוק מערכות מיני מבוססות אטום, רק שבמקרה הזה סביר שתאלץ להוסיף קשיח חיצוני נוסף

למטרות איכסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני קשיחים חיצוניים למטרות (כל אחד 2TB), אין לי צורך ביותר מ-1TB, כי הם הם יחוברו אליו כל הזמן.

אחרי הירידה הזאת אני יוסיף צורב (אחד סטנדרטי יתאים?)

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיובי, אחד בסיסי ב-100 שקלים בערך יעשה את העבודה. תעשה את החשבון אם יש צורך בצורב בכלל כיום, אני לעולם לא משתמש

בצורב שאצלי ב-, עכשיו שאני חושב על זה בכלל פירקתי אותו משם. כדי להעביר תוכן מידי פעם ממחשב למחשב אני משתמש באחד

מה-DOKים שברשותי. יותר מהיר ופחות מסורבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה אופציות למארזים נמוכים יותר לדעתי, אבל מכוון שהתקציב דחוק אין הרבה מקום למשחק, יש

מספר אפשרויות זולות אחרות שכוללות באנדלים עם ספקים ג'נרים, מה שמן הסתם לא מומלץ.

תביט באתר שלהם, אולי תראה משהו שיהיה לדעתך שווה לחרוג בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...