להתקין אנטיוירוס על Android? - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתקין אנטיוירוס על Android?

card

Recommended Posts

אפשרות אחת, היא לקנות אותן, מה-PlayStore.

אפשרות שנייה, היא לחסוך את הכסף הזה ולהוריד מאתרים אחרים.

מה הגישה שלך לגבי זה?

אחת הסיבות שבגללה אני לא שמח לשלם על התוכנות כסף, היא כי בטח מקשרים את הרכישה למכשיר,

מה שאומר שאם בעוד שנה/שנתיים אחליט להחליף מכשיר,

כל התוכנות שקניתי, אצטרך לשלם עליהן שוב..

א. אני מקווה שברור לך שהאפשרות השניה שלך היא לא חוקית - זאת גניבה בדיוק כמו גניבה של תוכנות רגילות למחשב.

ב. הנחות הבסיס שאתה עושה שגויות. לא מקשרים שום דבר לשום מכשיר ואף אחד לא ידרוש ממך לשלם שוב אם תחליף מכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
הנחות הבסיס שאתה עושה שגויות. לא מקשרים שום דבר לשום מכשיר ואף אחד לא ידרוש ממך לשלם שוב אם תחליף מכשיר.

נחמד מצד :)

avast בחינם יותר מוצלח מ nod 32 בכל מה שקשור להגנה.

גם במחשב רגיל?

אז שווה להפטר מ-NOD32 ולהתקין Avast גם על המחשב?

אוקיי נבדוק את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד מצד :)

זה לא "נחמד" מצידם, זה היגיון בריא.

אם היית צריך לקנות את אותן מחדש כל פעם שאתה מחליף מכשיר, היו קורים אחד מהשניים:

א. לא היית קונה מכשירים חדשים עם אנדרואיד

ב. לא היית קונה אפליקציות

שתי האופציות הנ"ל הן לא האינטרס של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של גוגל הם נותנים לך אפילו יותר גמישות - כל שאתה קונה, אפשר להתקין על כל מכשיר שבבעלותך. ככה שאם יש לך לדוגמה שני טלפונים וטאבלט, אתה יכול לקנות פעם אחת ואז להתקין אותה על שלושתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אם avast בנייד ומאוד מרוצה.

הוא לא לוקח משאבים כמעט בכלל, הוא מתריע לי שיש קבצים חשודים וכו' (קרה לא פעם), הוא הרבה יותר טוב ונוח מAVG והוא חינמי לעומת eset שעולה כסף על בערך אותה , אני חושב שכולם הם אותו דבר עם שינויים קלים בעיקר בממשק ופחות בביצועים (לא מרגישים שהוא פועל ברקע בכלל למעט מקרים חריגים שבדרך כלל לא תתקל בהם).

חשוב לציין שהוא לא רק אנטי וירוס הוא הרבה יותר מזה

אם המכשיר אבד אפשר לגלות את מיקומו ולחסום אותו (גם שהוא כבוי) ואפילו לחסום אותו כך שסים אחר לא יפעל בו.

אפשר למחוק מידע מרחוק עם יש מידע חשוב על המכשיר שאנו לא מעוניינים לחלוק עם ה"גנב וכו'.

למרות שעל זה פחות שמחתי בגלל זה יש לי גם cerberus שהוא מצויין ובמחיר קטן אבל נותן הגנה מקיפה למכשיר.

אפשר לחסום הודעות SMS ושיחות ממספרים מסויימים ולתכנן את זה לשעות מסויימות וימים מסויימים (מצויין ועובד כמו שצריך).

firewall אין יותר מידי מה לפרט.

הממשק מאוד נוח ויפה (צבעי אפור ככה שגם חוסך מהביצועים של המסך באפליקציה עצמה).

ניסיתי לפני את eset ואת AVG

כולם דומים מאוד למעט הממשק, AVG נחמד אבל משום מה לא הרגשתי בטוח והממשק לא היה נוח למרות שמאז הם החליפו אותו.

את ה eset ניסיתי אבל הוא בדיוק כמו הavast רק ממשק עם אייקונים צבעוניים יותר והרוב לבן וכמובן תוספת מחיר (אני פשוט לא רואה סיבה לשלם אם יש בדיוק את אותה האפליקציה בחינם).

אני ממליץ לך על avast אבל תנסה גם אחרים אולי יותר תאהב את הממשק של האחרים.

בלי קשר לגבי מה שאמרת על בכסף זה לא נכון, אם קנית בעזרת חשבון ועברת למכשיר חדש או אפילו הוספת עוד מכשיר (טלפון עסקי או וכו') כל האפליקציות מאותו חשבון ינתנו להורדה בחינם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני בלי רוט כרגע אבל אני יעשה אחד בקרוב כי המכשיר מתחיל טיפה לשעמם ואני רוצה להעניק לו יכולות חדשות.

מכשיר ללא רוט לא מנוצל כראוי, בין היתר אני רוצה להחליף רום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...