שלום,אני חדש פה וצריך קצת עזרה בקניית מחשב. - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום,אני חדש פה וצריך קצת עזרה בקניית מחשב.

SpiritKnight

Recommended Posts

תקשיבו, 85 אחוז מהאנשים בארץ לא יודע מה זה Gainward powerpack Ti200, קשה להבין, מה זה? ג'יפורס? איזה?(לי לא איכפת, אני הים קניתי GF4 TI4400 של ויז'ן טק מארה"ב...) ??? תכתבו דף של שורה וחצי שזהו כרטיס 3 Ti200, של החברה הכי טובה, וזהו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקשיבו, 85 אחוז מהאנשים בארץ לא יודע מה זה Gainward powerpack Ti200, קשה להבין, מה זה? ג'יפורס? איזה?(לי לא איכפת, אני הים קניתי GF4 TI4400 של ויז'ן טק מארה"ב...) ??? תכתבו דף של שורה וחצי שזהו כרטיס 3 Ti200, של החברה הכי טובה, וזהו....

רגע,אז זה בעצם ג'יפורס 3?! :-* :-* :o :o :o :o :smoke: :smoke: :hi::jump: :saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד,אני לא כ"כ בטוח שאני הולך לקנות מחשב ב"חנות"של שלושה אנשים...

אבל למרות זאת,האם תוכלו לתת לי את אתרי האינטרנט של אייספקטרום(או איך שרושמים זאת)ופלונטר?

ומהי הרשת הגדולה ביותר ש"מתמחה"במחשבים,כמו שאתם ממליצים על זיגזג,שעדיף לקנות אצלה?

והכרטיס הזה שרשמתי במפרט,הוא עדיף על הריאדרון?

ושאלה אחרונה:הוא נמצא בארץ?

בתודה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה גדולה שמתמחה במחשבים.

חנויות כמו עתיד ובאג, כמו שכבר ציינתי קודם, מעוניינות דבר ראשון לעבוד על הלקוח ולהרוויח עליו הרבה כסף.

כמו כן, ב90% מהמקרים הם מוכרים מפרטים מוכנים מראש ולא גמישים כיוון שזה לא משתלם להם להביא חלקים טובים ויקרים יותר, כי אז הרווח שלהם יהיה קטן יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור... אתה יכול לקנות את ה- 8500LE של Hercules ולעשות לו ותגיע לביצועים של ה-Radeon8500 בחצי מחיר....

לפי הביקורות הוא לא כלכך מגיע לביצועים של הATI Radeon8500 המקורי..

אגב, מישהו כבר קנה את הRadeon8500LE של הרקולס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...