שאלה לגבי מייצב מתח של מנורת לד לגינה - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי מייצב מתח של מנורת לד לגינה

ofeky1

Recommended Posts

מצורפות של מעגל התאורה של ווינקרים ברכב מסוג גולף דור 5. הווינקרים מותקנים במראות.

בזמנו ווינקר צד שמאל הפסיק לעבוד אצלי ברכב ולהפתעתי לא ניתן לפרק את הבקליט והעדשה של הווינקר מבלי לשבור או לגרום נזק בכדי

לנסות לתקן את המעגל החשמלי.

בכול זאת ניסיתי ובדקתי את התכונות החשמליות של המעגל האלקטרוני.

המעגל מורכב מ-3 לדים המחוברים בטור באריזת SMD וצריכת הזרם במתח של 14 וולט היא בסביבות 30 מיליאמפר.

בטור למתח המבוא מותקנת דיודת שוטקי ולאחריה 2 נגדי SMD (במקביל).

המעגל הזה מחזיק בדרך כלל מעמד כ-5 שנים או 50-80 אלף קילומטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הלדים נשרף ומכיוון שהלדים מחוברים בטור כול הלדים לא עבדו.

בכול מקרה לא ניתן להרכיב את הפלסטיקה מחדש מכיוון שכול הפלסטיקה היא ללא ברגים אלא בהדבקה מיוחדת שלא ניתן להפריד ללא שבירה של החלקים.

מחירו של פנס איתות מושלם הינו 120-150 שקלים.

דרך אגב היום ברוב הרכבים החדשים קיימת התראה על מנורה או תאורה חיצונית לא תקינה בלוח השעונים לכן מבחינה בטיחותית הייצרן מכסה את עצמו בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שמעבר לעלות ולחיסכון של היצרן הוא גם רוצה להרוויח עוד... והוא ירוויח שתקנה מנורה כזאת חדשה ממנו בגלל שהיא ייחודית לסוג הרכב וממש לא אכפת לו כמה היא תחזיק הוא רוצה למכור יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי שיש לך התראה, לרכב שעומד להיכנס בך מאחור אין אותה

אל תהייה קיצוני. יש שלושה אורות בלימה (לפחות) בכל . אף אחד לא יכנס בך אם נשרף אחד.

מלבד זאת, פולקסוואגן זו דומה מצויינת לקונצרן שמייצר גם רכבים פשוטים וגם רכבי יוקרה. ברכבים הפשוטים יחסית הוא שם תאורה שמחזיקה 5 שנים וזה סבבה. בדגמים היוקרתיים, הוא יכול לשים מעגלים אמינים יותר (מספיק לחבר את הלדים במקביל כדי לשלש את האמינות) ועקרונית אפשר לייצר כאלה שיחזיקו עשרות שנים אם רק רוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כל סיבה ש LED יישרף או יתנתק אם הוא מולחם כמו שצריך כדיי שלא יהיה פגיע לזעזועים (למשל, בלי פסי מתכת שמולחמים TH על מעגל שיש לו רק צד מוליך יחיד - זה מתכון אמין לשבירת המוליך של ה PCB מסביב להלחמות האלה), ולא עובד על זרם גבוה מידי

אם הייתי רוצה זול הייתי מחפש שמורכב מצינורות 1.5 צול ופיברגלס. אבל סורי ברכב שמתגאה באיכות גרמנית אני רוצה לראות איכות גרמנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות גרמנית תמצא ברכבים שעולים 100K$ ומעלה. ברכבים הזולים איכות ההרכבה היא סינית לחלוטין.

לא סתם בארץ מעדיפים מכוניות יפניות (שגם הם לא מה שהיו פעם) שאיכות ההרכבה והחלקים בהן טובים יחסית לגרמניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות גרמנית תמצא ברכבים שעולים 100K$ ומעלה. ברכבים הזולים איכות ההרכבה היא סינית לחלוטין.

לא סתם בארץ מעדיפים מכוניות יפניות (שגם הם לא מה שהיו פעם) שאיכות ההרכבה והחלקים בהן טובים יחסית לגרמניות.

נכון מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...