מפרט למשחקים 8000 ש"ח ללא ציוד היקפי - עמוד 10 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים 8000 ש"ח ללא ציוד היקפי

raviv123

Recommended Posts

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה רבה לכולכם מקווה שהמחשב יגיע בקרוב

הפורום הזה מדהים ויכולים להיות בטוח שעוד שאני ימליץ עליו לעוד הרבה אחרים!

תודה רבה ושיהיה יום טוב לכולכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהקשר לכל הדיון על ההגדרות הגראפיות רציתי לתת סרטון שמדגיש בצורה ממש יפה את הדור הקודם + הדור החדש ברזולוציה של 1080P

שמראה שכפי שאמרו לך כבר פה מעלי שgtx770 מספיק

אבל !!!! , אם אתה הולך לכיוון רזולוציות כמו 1440P (מסכי 27" בדרך כלל תלוי בדגמים)

כן שווה לקחת 780 ולכן הבאתי את הסרטונים האלה כדי לדבר ב-מספרים !

זה הדגמה של 1080P

זה הדגמה ל 1440P

http://www.techoftomorrow.com/2013/pc/nvidia-geforce-gtx-770-2gb-review-featuring-asus-direct-cu-ii/7/

ואת הסרטון הזה בו זה ה 680 מול ה 780 - ה 680 זה מאוד דומה ל 770

אם יש לך כיוון ל 27" תשקול כן על ה 780/770sli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נכון!

אם כבר ברזולציות מעל 1920X1080 הGTX780 והGTX770 מומהר ממש צמודים זה לזה בכל המשחקים הכבדים,העלתי באשכול הזה בנצ'ים על הכרטיס של גיגהבייט המומהר שנמכר בארץ ורואים את זה שם.

גם בסרטון שנתת ממטרו החדש רואים שגם ברזו' 1920X1080 הם מאוד קרובים לזה זה.

הGTX780 זה ביזבוז של כסף,אין בו אף יתרון משמעותי על פני GTX770 מומהר,אני קניתי מחשב חדש לפני שבועיים וחפרתי בזה בלי סוף ובסוף לקחתי GTX770 מומהר של גיגהבייט על 1920X1200.

SLI זה כבר משהו אחר אבל יש לו את הבעיות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא כל כך צמודים יש לך מצבים של הבדלים של 10 פריימים למשל באטמן ( ככה בשלוף מהזיכרון) וזה קריטי ומורגש בין 35 לעומת 45 זה משחקיות הרבה יותר חלקה.

תגיד מה שאתה רוצה יש טבלאות ומספרים. אין זה משתמע לשני פנים. אם 10 פרימים זה קרוב אז תהיה בריא.

מה שכן אני מסכים איתך לא כל אחד רוצה להוציא סכום כזה3617~

לא סתם הוציא כרטיס כזה זה מיועד לרזולוציות גבוהות ותוכל לראות את זה בכל הביקרות של המבקרים המוכרים כמו , techtomarrow , linus וכו'.

וכולם אומרים את זה פה אחד זה לא המצאות שלי אני לא מקבל מזה אחוזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן תראה בבנצ'ים מעשיים במשחקים קיימים ולא במה שנתת שאין בהם הבדל שמצדיק תוספת של 1100 ש"ח.

ואביחי ההבדל ביניהם 10-15 פריימים קיים רק במשחקים לא כבדים ששניהם עוברים את ה60 פריים,במשחקים כבדים הפער קטן מאוד ולא מצדיק תופסת של 1100 ש"ח.

בכל מקרה שכל אחד יעשה מה שבא לו, הנושא הזה כבר נחפר חזק פה :) ,אני לקחתי GTX770 מומהר ומרוצה מאוד,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לקחתי 780 רק בגלל שעברתי למסך 27 ובדקתי את זה לעומת וזה שווה את זה אני מקבל פריימים גבוהים עם פילטרים ונהנה מחווית משחק חלקה.

לכן אני כן חושב שזה שווה את זה.

ולא אמרתי לו מה לקחת רק הבעתי את דעתי כמו שעושים בכל פורום מקובל.

ועם הטענות שלי הצמדתי בנצ'ים לכן אני מצפה לתגובה ראויה מאשר "

ממש לא נכון!"

למנהלים שימו לב לדיון מסודר בקצב הזה יהפוך להיות פה fxp2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך חזק בהרבה??

במשחקים הכבדים שניהם מתחת ל60 פריימים עם הבדלים של פריימים בודדים,אז איפה פה היתרון ? בן אדם קונה GTX780 לא בשביל לקבל 4-5 פריימים מעל GTX770 במשחקים הכבדים באמת כמו מטרו,היטמן,פאר קריי 3,קריסיס 3 ואת זה רואים מצוין ב2 המבחנים שנתתי וגם במבחן האחרון שנתת.

בן אדם קונה GTX780 בשביל לקבל תוספת משמעותית ואת זה ממש לא רואים פה.

הפער ביניהם עולה ל10-20 פריימים במשחקים "הקלים" ששניהם עוברים את ה60 אבל בכל מקרה שאתה מפעיל VSYNC זה יורד ל60 פריימים.

אביחי רואים מצוין ש2 הכרטיסים מציגים ביצועים צמודים מאוד במסכי 27.....לא אני אומר את זה,המספרים מדברים בעד עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן אני בכלל מדבר על GTX770 מומהר של גיגהבייט שנמכר בארץ ספיציפית ואתה מביא לי מבחנים של GTX770 רגיל.

תסתכל בבנצ'ים מ2 אתרים מוכרים על הכרטיס הזה שאני נתתי ושם הפערים יותר קטנים מ10 פריימים במשחקים הכבדים בין 2 הכרטיסים וברזו' של 27 אינץ הם אפילו מאוד צמודים.

עדיף לקחת GTX770 מומהר ולא GTX780 לדעתי והמספרים מדברים בעד עצמם,הפער הקטן ביניהם לא מצדיק את התוספת הגדולה של המחיר,זו דעתי בכל אופן,מיציתי את הנושא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX 780 רגיל עם קירור רפרנס לא שווה לקנות, לעומת זאת הג'יגהבייט המומהר עם הקירור המתקדם זה כבר סיפור אחר, ההבדל ביניהם במחיר זניח.

מההשוואה שעשיתי בין GTX770 מומהר ל GTX780 מומהר (שניהם של ג'יגהבייט) יש הבדל של 10-8 פריימים במשחקים הכבדים ברזולוציה של 1440P. לי זה היה מאוד משמעותי היות ואני משחק ברזולוציה כזאת.

GTX780 המומהר הוא ברמה של ולעיתים אפילו עובר אותו בכמה משחקים. יש לו גם פוטנציאל OC מעולה שנותן עוד תוספת יפה (לא שבאמת יש צורך כרגע לרוב המשחקים).

בכל מקרה למי שמשחק על 1080P יכול להסתפק ב GTX770 המומהר של ג'יגהבייט. לדעתי זה ביזבוז לקנות GTX780 לרזולוציה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשוואה שלי מלכתחילה היא בין GTX770 מומהר של גיגהבייט שקיים בארץ לבין GTX780 רגיל ולפי הבנצ'ים שהעלתי הם מאוד קרובים בביצועים.

אני רואה עכשיו שקיים בארץ גם GTX780 מומהר לכן כדאי ללכת עליו למי שבכיון של להשקיע כסף.

אני משחק ב1900X1200 וכפי שאמרת GTX770 מומהר הוא דיי והותר לכזו רזו'.

צריך גם לזכור ששנה הבאה ייצא המקסוואל שיהיה דור חדש לגמרי וכפי שרואים בכל דור חדש אז הכרטיס השני בחוזקו יהיה יותר חזק מהראשון של הדור שלפני,כמו שGTX770 חזק יותר מהGTX680 שהיה הכי חזק בדור שלפני.

במילים פשוטות שווה לקנות בשנה הבאה את הכרטיס השני בחוזקו שיימכר במחיר שפוי ושיהיה יותר חזק מה780 שהוא הכי חזק היום,הGTX770 מומהר הוא דיי והותר לכל המשחקים שיש.

החרגתי פה את הטיטאן כי המחיר שלו לא שפוי ולא משתלם בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...