כבלים קצרים ב Seasonic m12II 520 - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבלים קצרים ב Seasonic m12II 520

amit.w1986

Recommended Posts

הבנתי. האמת לא חשבתי על זה אף פעם. המחשב ככה כבר 3 חודשים.

אני אבדוק בהזדמנות איך הכבל יושב על פינות הפח.

אם אני זוכר נכון אחרי שכבר חיברתי את הכבל ללוח האם הוא היה יותר משוחרר, רוב המתיחה הייתה לפני החיבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

המממ גם אני נתקלתי בבעיה הזאת, בסופו של דבר עיקמתי טיפה את אחת הפינות של המארז (זאת שממש ליד השקע ועליה יפול כל הלחץ). עיקמתי את הפינה עד הסוף שזה יהיה חלק ולא משהו שיכול לקרוע את הכבל וזה נתן לי את החצי סנטימטר הנוסף שהייתי צריך כדי להצליח לחבר אותו. לא פתרון מומלץ אבל עם הכלים הנכונים ועבודה עדינה אני חושב שאני לא בסכנה כרגע.

בכל מקרה אם מישהו יודע על מאריך איכותי אני גם אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה ימים בדקתי איך כבל ה 8 פינים אצלי יושב במארז ושמתי לב שהפינות של R4 מעוגלות ככה שאין כל סכנה. שיחקתי קצת עם הכבל וגיליתי שהוא לא מתוח. הבעיה הייתה רק בחיבור אח"כ הכבל כבר יותר משוחרר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע, אבל חלון הוא לא הדבר היחיד שמצדיק סידור כבלים נחמד, עד לפני חודש לא היה לי חלון ב-R4, וגם לפני כן סידור כבלים היה לתפארת.

סידור כבלים תורם לזרימת האוויר, ונותן מראה כללי נקי יותר,

יש משוגעים (כמוני) שאכפת להם איך המחשב שלהם נראה מבפנים כמשהו פסיכולוגי.. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור. אני הרכבתי ביום שישי מחשב חדש וגם הקפדתי על כך - אבל לא צריך גם להגזים. אם יש כבל בודד שקצר מדי, שיעביר אותו מקדימה וזהו. (זה גם מה שהיה אצלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אין לי חלון במארז.

כבל 8 פינים אצלי ממש קצר אז בלית ברירה, העברתי אותו ליד המאוור של המעבד.

אבל בלי שום קשר, חלון או כן חלון, ציפיתי להעביר את כול הכבלים בצורה מסודרת ונקייה( זאת גם הסיבה שהשקעתי במארז כזה) ולא להעביר את הכבל מעל הכרטיס מסך וכו'.

קצת מאכזב, אבל שוב פעם, בסופו של יום רואים את הקופסא השחורה ולא את הבפנים של המחשב למרות שפסיכולוגית זה מעצבן, אחריי יומיים כבר שוכחים מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...