כבלים קצרים ב Seasonic m12II 520 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבלים קצרים ב Seasonic m12II 520

amit.w1986

Recommended Posts

מארז - Fractal R4

בעיה מעצבנת במיוחד.

כבל 8 הפינים של הספק לא מספיק ארוך בשביל שאוכל להעביר אותו מאחורה.

מישהו נתקל?

ועוד שאלה, המאוורר של הספק פונה לחלקו התחתון של המארז, יכולה להתעורר איזשהי בעיה?

היה נראה לי הגיוני שהוא יגיע מלמעלה למטה ולא להפך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- קנה מאריך

- זה תקין, המאוורר צריך להיות כלפי מטה, לשאוב אוויר קר מבסיס המארז לספק. אך ראיתי גם מערכות שבהן הספק מותקן הפוך עם המאוורר כלפי מעלה. תלוי בסירקולציה שאתה רוצה במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמתי שלא ניסיתי להפוך את הספק, לא בטוח בכלל שאפשר לחבר אותו הפוך עם הברגים. צריך לבדוק את העניין.

ומוזר שיש לך את אותו הספק ואותו מארז ואין לך בעיה של אורך.

הכבלים שמגיעים built in עם הספק, מגיעים קשורים עם אזיקון אחד גדול יחסית ועוד אחד קטן שמחובר ממש ליד הכניסה לתוך הספק.

פירקת את האזיקון התחתון במקרה? זה יכול לתת אולי עוד קצת אורך לכבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק לא מגיע עם אזיקון (לפי מיטב ידיעתי) אולי החנות שמה אותו כשהרכיבה לך את המחשב..

כמובן שאם ניתוק האזיקון יאפשר לך עוד אורך, לך על זה.. אין שום סיבה שאזיקון יגביל אותך

אני גם משתמש באותו ספק והכבלים ארוכים במיוחד.. כמעט לכולם יש שארית ואפילו די גדולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את ה-M12 בעבר ואכן הכבלים שלו קצרים יותר, מה שגרם לי אז להזמין מאריך ל-4 פין ללוח.

היה פה ת׳ארד שפתחתי על זה בעבר בשם:

זה מה שקורה כשעושים חיבורי קומבינה..

[ATTACH]3177[/ATTACH]

[ATTACH]3178[/ATTACH]

הזמנתי אחד סיני מאיבי וזה מה שקרה, תוודא שאתה מזמין אחד איכותי, ההוא כנראה היה דק מדי כולל הגידים והבידוד שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הספק הזה בגרסאת ה620W והכבל 8פין שלו באמת לא מספיק להגיע במארזים גדולים(ברשותי C70) ולהתחבר מאחורה,אני כרגע בחיפושים אחרי מאריך טוב(מישהו יודע מאיפה לקנות? לרוב החנויות אין) בינתיים חיברתי אותו מקדימה כרגיל למרות שזה מכוער....והספק אצלי הפוך עם המאוורר כלפי מעלה, כמו שאמרו הכל תלוי בסירקולציה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הדעות חלוקות,

נחפש מאריך איכותי....

לא ניסיתי עדיין להפוך את הספק, הברגים מתחברים אותו הדבר ?

אם תמצא משהו תעדכן אותי,אני גם בחיפושים למאריך....=] ולא צריכה להיות לך בעיה עם הברגים...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לחבר את הספק בשני הכיוונים (כשהמאוורר פונה לכיוון מטה זה המצב המומלץ , וזאת הסיבה שיש חור מלמטה ומסנן) , אבל זה לא יועיל לך מבחינת אורך הכבל , כי זה בדיוק אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי Seasonic m12II 520 ו Fractal R4 וגם לי היה קשה לחבר את כבל 8 הפינים ללוח האם מלמעלה. לבסוף אחרי ששיחקתי עם הכבל והזעתי כהוגן הצלחתי לחבר אותו איכשהו. תנסה למשוך אותו בזהירות ולהביא אותו בזוית הנכונה לחיבור, זה אמור להצליח היות ויש לנו את אותו הספק והמארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שמתיחה של הכבל גורמת לו לשבת במתיחות על אחת מזוויות הפח, הפח החד עלול לחרוץ את הכבל בגלל המתיחות, החום גם יוסיף

לכך שהבידוד יתרכך ואפשרי שיגרם קצר(תלוי בעובי הבידוד).

הייתי ממליץ לך היכן שהכבל מונח על פינות הפח לשים משהו שיחצוץ בין הכבל לפח(לתוספת בטיחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...