המשחקים הכי "קשים" גרפית כיום?? לבדיקה של "מחשב חלומות" - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחקים הכי "קשים" גרפית כיום?? לבדיקה של "מחשב חלומות"

EAD

Recommended Posts

• תגובות 400
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לא ראיתי שהם מוכרים את ה H100I

אם היה אותו, בוודאות הייתי קונה, אפילו את ה 110 :(

לא נראה לי שהם עובדים עם קרוייסר, גם אין ספקי כוח שלהם שם.

מה כן לקחת שיש ל TMS? כי כבר קניתי מהם ולא רוצה לקחת חלקים שונים מחנויות שונות

ועזבו - קחו כעובדה שאקח את ה שלקחתי, שני (שאפילו אעשה להם קצת OC ;) ), וספק 1250W סופר איכותי.

ומארז גדול ומרווח ומרשים.

ו I7.

אז תלמד לבנות מחשבים!

הרבה אנשים מגדירים את זה "לגו למבוגרים". זה לא קשה. בכלל.

לא חסרים מדריכים טובים באינטרנט, בעיקר ביוטיוב. חפש Build Guide ותמצא לפחות שלושה של ליינוס (LinusTechTips) אחד של ניואג, אחד של לוגן (Razethew0rld) ואלה רק מדריכים של אנשים שאני סומך עליהם. יש גם מלא מדריכים של ילדים שהשתנה להם הקול בדיוק...

אתה מבזבז פה טונה כסף.

אני מבין שאתה רוצה ביצועים, רשמתי.

ואתה גם רוצה קצת לנקר עיניים, שייראה טוב. רשמתי.

אתה יכול עדיין לחסוך אלפי (!!) שקלים, בלי התפשרות על פריים אחד לשנייה. ואני לא חסיד של חסכון רצח ולקיחת לוח B85 ...

אתה מתעקש על I7. מובן, אבל עדיין מיותר.

טיטאן זה כרטיס שרק מטומטם יקנה אותו עכשיו. ניחא לפני חודש, עכשיו הוא בטח בוכה. אם אתה לא משתמש בביצועי הדיוק הכפול שלו ובזיכרון שלו (וסמוך עליי, עם על שלושה מסכים בקרייסיס 3 לא תגיע ל-6GB שימוש בזיכרון)

780 עדיף, וגם נראה אותו הדבר!

ספק 1250W... אוי...ווי...זמיר, אפילו. היום חומרה היא כל כך חסכונית, שזה מעשה טיפשי לקחת ספק מעבר ל-850W...

שני טיטאנים, ומעבד 2011 יסתפקו ב-850W ויוכלו לבצע OC בלי מגבלה נראית לעין (כל עוד אתה לא משתגע עם LN2) אז עם מעבד האסוול חסכוני ושני לקחת 1250W!!?

THIS IS MADNESS!

עכשיו, פה, פחות אכפת לי מהכסף שאתה מבזבז (למען האמת, לא אכפת לי בשום מקום) אבל ספק, אתה צריך לבחור, ככה שבמאמץ מלא של כל המערכת, הצריכה ממנו תהיה 60-80 אחוז מכלל ההספק המתמשך (קונקורנט) יותר מזה, הספק יתחמם וירעיש, וגם יאבד מעט מיעילותו, מעט מזה, הספק לא יהיה יעיל.

30-60 אחוז זו הנקודה בה ספק איכותי הוא בנצילות מקסימלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר את EAD עוד מהימים של 2 Quad. הוא מסוג האנשים שרק תתן להם הנהון עם הראש והם יקנו, כי זה מה שהם מחפשים שיתנו להם.

יש אנשים שיבזבזו כמה כסף שצריך, ואין שום דעה שבעולם, הגיונית ככל שתהה, שתוריד אותם מהרעיון. "מה? חזק ב-8 אחוזים מ-GTX780? [לא ה-WF3 כמובן] יאללה, נשלם עוד 2500 שקלים!".

All arguments are invalid, trust me on this one

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר

אני אוהב להשקיע במחשב

יאללה פעם בכמה שנים קונה

למזלי חוסך במקומות אחרים + עובד במקצוע טוב וכו'

קיצר

למה לעשות לי חשבון?

אז במקום להוציא 10, אני מוציא 15, כל כך נורא?!

ומחליף מחשב שנגמרת האחריות וכו', נניח אחרי 4-5 שנים

אז לא נורא מבחינתי פעם ב 5 שנים להוציא ככה.

יותר חשוב

למה אין ב TMS של קרוייסר כמו ה 100 או 110?! :(

ומה לגבי המארז שלקחתי?

ומה עוד אפשר לשפר/להוסיף שיהיה מחשב מגניב וחזק יותר?? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שאתה שורף כסף איפה שאתה לא מקבל עוד ביצועים. לא חבל? לא יותר כיף באותו מחיר לקנות מחשב כל שנתיים שלוש?

עריכה: בעצם אתה אפילו תוכל להוציא ככה יותר כסף על בניית מחשב, כי עוד יהיה ערך לרכיבים כיד שניה. עוד 4-5 שנים אף אחד לא ירצה טיטאן, אבל עוד שנתיים תוכל להוציא אי-אילו מאיות על 780GTX. מה שאומר שתוכל לקנות יותר מערכות ליחידת זמן באותו מחיר, ולהשאר בפסגת הביצועים.

חבל ללכת עם הראש בקיר, כל השיקולים נגדך, ואני אפילו לא מדבר על חיסכון במזומנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שאתה שורף כסף איפה שאתה לא מקבל עוד ביצועים. לא חבל? לא יותר כיף באותו מחיר לקנות מחשב כל שנתיים שלוש?

עריכה: בעצם אתה אפילו תוכל להוציא ככה יותר כסף על בניית מחשב, כי עוד יהיה ערך לרכיבים כיד שניה. עוד 4-5 שנים אף אחד לא ירצה טיטאן, אבל עוד שנתיים תוכל להוציא אי-אילו מאיות על 780GTX. מה שאומר שתוכל לקנות יותר מערכות ליחידת זמן באותו מחיר, ולהשאר בפסגת הביצועים.

חבל ללכת עם הראש בקיר, כל השיקולים נגדך, ואני אפילו לא מדבר על חיסכון במזומנים.

טוב ככה אני רוצה

עוד 3-5 שנים אולי כבר לא אשחק יותר כי יהיה ילדים וכאלו :)

קיצר

תנו להנות, ולהרגיש טוב עם המחשב

תעזרו בלמצוא משחקים מגניבים וחזקים וגם אם יש משהו שאם הייתם משפרים במחשב אז סבבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להנות מהמשחק ולא מהרגע של הבנצ'מרק שתעשה,

תשקיע בציוד היקפי.

הייתי ממליץ לעשות את זה על חשבון דברים יקרים במחשב,

כי אומנם לך לא חבל על הכסף, אבל תחשוב שאתה אפילו יכול לתרום את העודף שישאר (בהקצנה כמובן).

פשוט ח-ב-ל לזרוק פי 2 כסף על עוד 10% ביצועים. חבל!

קנה מקלדת טובה, אם אתה משתמש, עכבר, מסכים..

דברים שבסופו של דבר יתנו לך חווית משחק כיפית וטובה יותר ולא רק תצוגה מרשימה יותר בעוד פילטר קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא רוצה חויית שימוש, הוא משלם את כל הכסף הזה כדי שיהיה לו "הכי טוב". זה הכל, תבינו. חוויית משחק מעניינת לו את השמאלית, 8 אחוז ביצועים בשביל 5000 שקלים מעניינת לו את הימנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אחלה ציוד היקפי

מסך טוב

רמקולים מדהימים

DAC חיצוני

אל חשש :)

עכשו צריך גם מחשב טוב

אני אהנה להסתכל ברכיבים דרך החלון

נו זה כמו ספק כוח

רציתי בכלל את הפליטיניום שלא היה להם :(

אני מסוג האנשים שמתלהבים מחומרה חזקה, מי שאוהב אופנועים יבין אותי, זה כמו לקנות אופנוע דוקאטי עם מנוע 1200 ולנסוע איתו לעבודה כל יום.

ברור שאתה תוציא איזה 180 אלף על האופנוע

ברור שגם קטנוע של 10 אלף יעשה את העבודה ויסע באותה מהירות

ועדיין

מי שלא נמצא בתוך זה לעולם לא יבין.

מבינים אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבין אותך!

וגיל, לא הכנתי שום מדריך להכין מחשב :smile1:

משחקים:

Far Cry 3

Battlefield 3 \ 4 ניתן לחלוק, אבל הם לדעתי משחקים שנראים מעולה.

FSX (יותר מסתמך על מעבד) עם תוספים כמובן של סינרי, טקסטורה, עננים ומטוס נורמלי (PMDG וכד')

Hitman, לא שיחקתי, אבל שמעתי שהוא מעולה בגרפיקה

וקרייסיס 3

MOH Warfighter שדומה ל-BF3 במנוע עם שיפורים קלים

עפו לי הרבה מהראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...