המשחקים הכי "קשים" גרפית כיום?? לבדיקה של "מחשב חלומות" - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחקים הכי "קשים" גרפית כיום?? לבדיקה של "מחשב חלומות"

EAD

Recommended Posts

חבל שאי אפשר להרכיב אי אילו חלקים שאני רוצה מאיזה חנויות שרוצה

ואין להם את הסיסינויק 1000W פלטיניום :(

הייתי גם שם זכרונות של 2400, אולי לוח אם אחר (אם כי הוא סבבה, אבל נניח או משהו אחר), וכל מיני שכאלו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 400
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר, זה נקרא הרכבה עצמית.

זה היופי בדבר! אתה לא מוגבל לחנות!

אני, מרכיב למכרים וחברים מחשבים, ובניתי שמרכזת לי את כל החלקים מארבעת החנויות שאני סומך עליהן* : KSP, אייבורי, TMS ו-IQPC וככה אני בונה להם מפרט, מרכיב והם מרוצים עד השמיים! :)

זכרונות בכזה תדר לא יתנו לך כלום. מה גם שהאסוול לא מסוגלים להגיע לתדרים גבוהים של זכרונות (גם אם הם באים 2400) כאשר עושים למעבד.

בסטוק של המעבד, האסוול תותחים ב-OC לזיכרון ותוכל לדחוף רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מגמה הזויה יש פה, כל הזמן אובר להתחשב במה ש"משתלם", יש אנשים שהפרוטה מצויה בכיסם, ולא מעניין אותם מה משתלם (בית, וכו'), במיוחד אחרי שבנאדם כבר רכש את המחשב, ממש מיותר...

בפורומים בחו"ל אתה לא נתקל בזה בכל שרשור.

זה מעמוד 2. עכשיו אנחנו בעמוד 13.

אתם יכולים כבר לצאת לבנאדם מהכיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף מיים, אכן נראה הרבה יותר יפה.

וזכרונות שקונה שהם 1866 ועם תזמונים מעולים (9-9-9-24), יעשו את העבודה, כן? מניח שעם OC גם יגיעו ל 2000 בערך בסבבה

2400 אם אעשה OC כבד למעבד, כנראה במילא לא יבואו לידי ביטוי :(

לא?

אז טוב, TMS מספקים לי כל מה שצריך, לא? הלוח האם לדוגמא שקניתי ה גרסת OC של ה Z87, מספיק טובה? של ג'גבייט? כי יש גם לוחות של MSI ו וכו'

המארז 820

ספק כוח 1250W

וכו'

נראה לי שחוץ מהקירור, אין עוד משהו מסויים לשפר שיתן אפילו שיפור למערכת בצורה קריטית, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, כמו שעידן אמר, קח את הסיסוניק פלטינום 1000W. גם יפה יותר, גם עם ניצולת טובה יותר.

חבל להשקיע בזכרונות בתדר גבוה.. ברגע שתעשה OC למעבד תצטרך להוריד להם את התדר...

הלוחות של אסוס (חוץ מה- וה-TUF) ממש מכוערים בדור הזה, לא הייתי לוקח.

MSI נהדרים, ה-GD65 גיימינג הוא מעולה, אני לא בטוח אם יש MPOWER בארץ כרגע, אבל לי יש את גרסאת ה-Z77 ואני מרוצה ממנו.

איזה לוח של גיגהבייט לקחת?

OC או OC Force ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבעל של אחד כזה הוא באמת לוח מעולה אבל יש לי הסתייגות אחת רצינית ממנו. אין לו Offset V - זאת אומרת שצריך מתח ידני שלא יורד במנוחה. בנוסף , גם התדר בלוח לא יורד ל1.6GHZ במנוחה (למרות שהמעבד כן נכנס לC6\C3 ומגיע לצריכה של 10-8 וואט).

עכשיו בנוגע לקירורים - כדי שקירור מים יהיה יותר טוב מקירור אוויר על מערכת האסוול (ואני מדבר על קירורים בעלי רדיאטורים של 280 מילימטרים) הוא צריך להיות יחסית רועש- כשהמאווררים שעל הרדיאטור עובדים לאט (כמו בD14) הקירור מציג ביצועים פחותים בהרבה.

שים לב למבחן הזה בguru3d שבו מעבד 3770K (שהוא המעבד שהכי קרוב ל4770K שאפשר למצוא בביקורות קירורים היום) הD14 משתווה לH110. ושים לב גם שהD14 הדממתי (מגיע עם מתאמים של נוקטואה) עוקף בקלות את הX60 (שזהה לH110 מבחינת רדיאטור ומשאבה) כשהX60 במצב שקט

http://www.guru3d.com/articles_pages/noctua_nh_u12s_u14s_review,11.html

ואל נא נשכח שקירור מים מפיק רעש מהמשאבה ויכול למות כמו כל רכיב אלקטרוני(משאבה מתה) לעומת קירור אוויר שהוא מכאני לחלוטין

בנוסף , עידן מדבר על אבק , אי פעם פירקת מאוורר מרדיאטור אחרי כמה חודשים ? אתה יודע כמה אבק מצטבר שם?

נ.ב

אם לוקחים בלי גופי מפלצתיים הD14 הגבוה לא חוסם את הזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...