דיון אחרון על ה-ABPower. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון אחרון על ה-ABPower.

saarxee

Recommended Posts

תקשיבו, כרגע אמרו לי שעם המערכת הנוכחית שלי (I3 2100 ו-GT430), הספק שלי לא עושה סכנה וכנראה שהמחשב תקין ואין צורך לשדרג את הספק. רק במידה וארצה לשדרג את כרטיס המסך, רק אז באמת אצטרך לקנות ספק, אבל כרגע הכל סבבה ואין סיכון.

מה אומרים על זה?

זה באמת דחוף להחליף את הספק? המחשב עובד שנה וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אני יאמר לך לקנות ספק איכותי, אתה תוציא כסף שאין לך על מחשב ששווה מעט מאוד.

אם אני יאמר לך להישאר עם הספק, אתה תאשים אותי אם מזלך עם הספק יעלה על שרטון.

ספק גנרי זה סוג של הימור.

גם ספק איכותי זה סוג של הימור(קטן יותר).

המחשב שלך לא שווה הרבה.

שיקול מרכזי בהחלטה אם להשקיע באיכות או לחכות לשדרוג הבא כדי ליישם את מה שלמדת.

עכשיו אתה צריך להחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצינות עכשיו, זה הדיון האחרון ואני מבטיח על זה - והוא לא יהיה ארוך. אני יכול לקנות את הספק גם בעוד כ-10 ימים בערך.

הבנתי שהמערכת שלי לא צורכת הרבה וכעת אין ממש סיכון, רק במידה וארצה לשדרג את הכרטיס אז באמת אצטרך להחליף ספק - אז מה הטעם להחליף כרגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם להחליף גם ככה המחשב שלך כבר לא חדש, כמו שהסביר לך 100010101001 בעבר, יש רמות של ספקים ג׳נרים ו-abpower יחסית עוד מתקבלת על הדעת למערכת חלשה כמו שלך, תשאר עם הספק הזה כל עוד לא תבצע שינוי של כרטיס מסך, העיקר שתפסיק עם הדיונים החוזרים ונשנים על הספק הזה..

הספק תקף רק למערכת הזו, באם תשקול החלפת מערכת אפילו ללא כרטיס מסך תהיה חייב להחליף את הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סער, מכיוון שאתה דורש רציניות ומבטיח שזאת תהיה הפעם האחרונה, אענה לך ברצינות.

אתה זוכר את משל ההרים שדימיתי לך בפעם הקודמת?

אתה עומד על קצה ההר, וכשאתה מגיע לקצה אתה נעמד על אבן סדוקה שמתפוררת עם כל צעד שאתה עושה. אם תלך יותר מדי האבן יכולה להישבר ואתה תיפול לתהום. או שאתה יכול לרדת מהאבן ולעבור לאזור יציב ובטוח יותר.

ככה זה עם ספקים ג׳נרים, אם חס וחלילה יהיה קצר, יכול להיות לך נזק גדול, זה יכול לקחת איתו חלקים שלמים מהמפרט.

זה לא משנה המתח שאתה לוקח, זה משנה שהחלקים הזולים יכולים ליפול בכל רגע!

אז פה זה נתון לשיקול דעתך, אתה יכול להמשיך ללכת על הסלע הלא יציב, אבל אז תהיה מוכן שיום אחד אתה תיפול מהסלע. אבל אולי יתכן שלא תיפול, זה הכל עניין של מזל כשמדובר בספקים הג׳נרים.

אישית, הייתי מחליף לספק איכותי,

תחשוב על זה שאם אתה קונה עכשיו ספק איכותי של סיסוניק/קרוסייר/כל חברה איכותית, אתה לוקח גם את הספק למערכת הבאה שלך ועשית לעצמך דיל לטווח ארוך.

שיהיה לך בהצלחה סער.

כל השאר,

אנא הפסיקו להגיב פה אם אין לכם עניין לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין, ה-ABPOWER לא מסכן כרגע את המחשב שלי? ומה זה משנה האם המחשב שלי ישן או חדש?

אגב, FURMARK זו התוכנה הכי כבדה שקיימת, אני בטוח שגם המחשב שלך ישרף עם הבדיקה הזה. (גם אם ספק איכותי)

תודה גיא, מעריך את זה. כנראה שאבצע את השינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...