אני לא מבין את זה, למה שמישהו יירצה לקנות xbox one? - עמוד 6 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לא מבין את זה, למה שמישהו יירצה לקנות xbox one?

tgen

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 219
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש עכשיו דיווח שמנכ"ל חטיבת XBOX דון מטריק "פורש" מתפקידו ולוקח תפקיד בכיר בחברת זינגה:

http://allthingsd.com/20130701/exclusive-microsofts-entertainment-head-don-mattrick-leaving-to-take-top-role-possibly-ceo-at-zynga/

אני מקווה שזה נכון ושנפתרנו מהאיש המתנשא הזה, שמנותק לחלוטין מקהל היעד שלו. אולי יקחו את עצמם בידיים וימשיכו בשיקום הקונסולה בזמן שנותר עד להשקה. לדעתי הצעד הראשון הוא הורדת מחיר ל-450$, והצעת גירסה ללא ב-350$. אם זה יקרה אני אגשים את חלום הדור הבא שלי, שכבר חשבתי שנופץ לרסיסים, ואקנה את שתי הקונסולות בהשקה.

אם לא, לא אבדה גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו, זה כמו לעבור מיאכטה עם כמה חורים לסירת משוטים טובעת.

כמו שאמרת, אם הוא עבר לחברה מגעילה כמו זינגה, זה רק מראה באמת כמה הוא היה מחובר לקהל היעד שלו. נקווה שזו התחלה של שינוי במנטליות בחטיבת הXBOX.

אני לא מאמין שהם יורידו ל450$ אבל יש מצב טוב שתהיה גרסה ללא קינקט ב400$ או חבילה ב300$ + התחייבות לשנתיים של live gold.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שזה נכון ושנפתרנו מהאיש המתנשא הזה, שמנותק לחלוטין מקהל היעד שלו. אולי יקחו את עצמם בידיים וימשיכו בשיקום הקונסולה בזמן שנותר עד להשקה. לדעתי הצעד הראשון הוא הורדת מחיר ל-450$, והצעת גירסה ללא קינקט ב-350$. אם זה יקרה אני אגשים את חלום הדור הבא שלי, שכבר חשבתי שנופץ לרסיסים, ואקנה את שתי הקונסולות בהשקה.

אם לא, לא אבדה גדולה.

אתה שוכח שסוני מצליחה לתמחר במחיר של 400$ המון בגלל שהם לא מכלילים בכל קופסא

בגדול אף קונסולה בדור הזה לא מלהיבה אותי

לWIIU שיש לי ,יש חוסר גדול במשחקים ,ואני מת כבר שיצא פיקמין 3

בPS4 וXBOXONE ,הרוב הגדול של המשחקים שמענינים אותי יצאו גם לPC ,והPC שלי מספיק חזק לבינתים ,מה גם שהחומרה שלהם לא "מפלצתית " בדיוק

בשניהם הפעם יהיה גם תשלום לשחק מולטי מקוון ,שאותי אישית זה מאוד מעצבן

אין לי בעיה בשרותי אונלין פרימיום ,יש לי בעיה בלחיב את זה בכל משחק ,סך הכל היו יכולים לאפשר שרות חינמי בסיסי כמו שיש לנינטנדו ,ומי שרוצה שישלם על השרות המורכב יותר

כל העניין של משחקים בחינם ,אני חושב שזה יהיה כמו 5+ בכבלים ,מתחילים עם "מתנות " טובות ,ויותר מאוחר מורידים את ערך המתנות

בגדול הקונסולה שהכי מעניינת אותי זה ה3DS XL ,הבעיה המחיר יחסית למה שמקבלים ,במיוחד שאני מעריך שזה רק עניין של זמן עד שתצא גירסה משופרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הדור הקודם וגם הדור שלפני כן לא היו מלהיבות ולא מפלצתיות.

גם אז יכלת להרכיב הרבה יותר חזק.

פשוט התקדמות צפויה של הקונסלויות כמו תמיד. רק שהמחיר הוזל ריאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

עוד נסיגה של מיקרוסופט: מעכשיו קינקט כבר לא צריך להיות מחובר כל הזמן כדי שהקונסולה תפעל. זאת הייתה הגבלה מטומטמת לחלוטין, כי גם ככה הקינקט הוא אביזר נפרד שאפשר לנתק אותו פיזית, ואין שום סיבה בעולם לדרוש שהוא יהיה מחובר כל הזמן. עכשיו רק נשאר שיוציאו קונסולה בלי קינקט ב-400$ או פחות וסוף סוף תהיה לנו תחרות בדור הבא.

במבט לאחור אני פשוט מתקשה להאמין עד כמה מטומטם היה זה שהמציא את כל המגבלות האלה, ואיך לכל הרוחות זה חמק מעייני ההנהלה. אם הם היו עושים אירוע השקה נורמלי כמו ולא את הזוועה שלהם, ומציגים קונסולה שעובדת בצורה נורמלית כמו שקונסולה צריכה לעבוד, הם היו מתחרים עכשיו ראש בראש בסוני, ואולי גם מנצחים בזכות אקסקלוסיבים חזקים יותר בהשקה (שלדעתי כבר יש להם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שגיימר נורמלי ירצה את ה אבל בארה"ב אני מאמין שהוא יימכר בקלות במיוחד בדצמבר.

ולמה לא?

אני רוצה להאמין שאני "גיימר נורמלי" ואני די בטוח אקנה את הקונסולה בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה להעדיף את ה-XB1 על פני ה- (אפילו האקסקלוסיבים של ההשקה הם לא סיבה מספיק טובה), אבל אין לי בעיה לקנות אותה בנוסף, בתור קונסולה שנייה, כשהמחיר ירד מתחת ל-400$ - עם או בלי לא אכפת לי, גם ככה הוא ישכב בפינה חשוכה בארון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתעדיף את הקונסולה הזאת על פני ה PS4?

בעיקר מהסיבות שנתתי פה -

http://hwzone.co.il/community/threads/526917-%D7%90%D7%A0%D7%99-%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%91%D7%99%D7%9F-%D7%90%D7%AA-%D7%96%D7%94-%D7%9C%D7%9E%D7%94-%D7%A9%D7%9E%D7%99%D7%A9%D7%94%D7%95-%D7%99%D7%99%D7%A8%D7%A6%D7%94-%D7%9C%D7%A7%D7%A0%D7%95%D7%AA-xbox-one/page2?p=4728998&viewfull=1#post4728998

כמו כן, כרגע, האקלוסיבים של XB1 נראים לי הרבה יותר מעניינים מאשר PS4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר המדינות שיקבלו את ה XBONE ביום היציאה צומצם מ 21 ל 13, המדינות האחרות שהיו ברשימה יקבלו את הקונסולה רק ב 2014. אלוהים יודע מתי שאר העולם יקבל אותם...

http://www.gametrailers.com/side-mission/59270/xbox-one-delayed-to-2014-in-eight-markets

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...