תחרות מחסלי הלאגים | פרס: לוח אם MSI GD65 - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחרות מחסלי הלאגים | פרס: לוח אם MSI GD65

RnG

Recommended Posts

אז ככה לא קשור למחשב אבל עדיין לאג מטורף שגרם לי שרשרת אירועים לא נעימה-

ישבנו לנו בשיעור סימולציה ארבעה חברים באוניברסיטה ,

ומרוב שיעמום פתחנו משחק פאן ראן ,וכדי להוסיף עניין למשחק עשינו התערבות קטנה

שמי שמגיע אחרון מזמין את השאר לארוחה ב"מסעדה" של האוניברסיטה,

הכל טוב ויפה אנחנו מתחילים לשחק כמובן שהכל באמצע השיעור, המשחק מותח ומורט עצבים!,

כל אחד רוצה לנצח ולזכות בכבוד, כולם בתוך האייפונים מכונסים ,

הפתעות אחד על השני זורקים ,ורק רצים רצים רצים,

מדי פעם נשמעת קללה באוויר או "איך עקפת אותי יא חרא!",

המרצה כמובן לא מבין מה קורה וממשיך בשיעור הלאה,

אני מתקרב לקו הסיום קולט שאין אף אחד בטווח שלי מתקרב מתקרב ולוקח מקום ראשון!

כולי שמח וטוב לבב הראש בעננים ואוו שיגעון !,

פתאום מגיעים למסך הנצחונות ואני קולט שהגעתי רביעי ואחרון!

מסתבר שהיה לאג מטורף שהראה שהובלתי!

אני מרוב עצבים צרחתי

"כוס אמ....., לא יכול להיות בן ...." ועוד כמה קללות עסיסיות,

המרצה שהפעם נמאס לו מכל הקללות

וגם הבין מה אמרתי ,

זרק אותי קיבינימאט החוצה מהכיתה,

ככה יצא שגם הזמנתי את כל החבר'ה לארוחה!,

גם הפסדתי שיעור חשוב ביותר, וגם כמעט עליתי ועדת משמעת כי המרצה חשב שקיללתי אותו ולא אחר!,

אז פעם הבאה עדיף שבשיעור אשן

ולא אשחק לי במשחק החביב והקטן פאן ראן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שיחקתי בcombat arms בערך שנתיים+ עד שהגעתי לרמה 3 כוכבים (2 רמות לפני הסוף) ופתאום באמצע המשחק האינטרנט החליט להישתגע (5 מגה) ופתאום אני רואה את כול השחקנים נעלמים וחוזרים וכולם רוצחים אותי בלי שאני מצליח להחזיר מלחמה , חבר שלי מתקשר אלי ואומר לי "למה אתה מעופף והורג את כולם " , ואני תמים לא מבין כלום ...,בקיצור יצאתי ,מנתק את המודם,ריסטרט למחשב ,מה לא?,רק שיעבוד כרגיל ,מנסה ליתחבר יום לאחר מכן למשתמש ופתאום רשום : "you have banned" :shocked: , לא ידעתי על מי ליתחרפן באותו רגע !!!,מה לא עשיתי בשביל להחזיר את המשתמש לחיים , וגם היום הוא חסום , וכולה מה עשיתי?,כלום !!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסעתי לתחרות lan party בצרפת בשם GameOnLive בתור קבוצת ה-Cod:MW3 של ארגון NOM-. מכיוון שלא יכולנו להיסחב לצרפת עם המחשב והמסכים נאלצנו לשכור מחשבים שם. המחשבים היו גרועים מאוד ולא הריצו את המשחק בצורה חלקה לחלוטין. בנוסף, הרשת של התחרות הייתה לא משהו בלשון המעטה (30 פינג בלאן זה לא משהו) . הגענו לחצי הגמר של התחרות למשחק הטוב מ-3 נגד קבוצת P-Line הצרפתית. לאחר שניצחנו במפה Seatown והפסדנו בLockdown הגענו לפה המכריעה שהייתה Mogadishu.במצב של 12-11 לקבוצת P-Line (בזמן ש12-12 גורר הארכה) היינו ביתרון מספרי של 3 על 2. התגנבתי מאחורי אחד השחקנים שלהם והתחלתי לירות , אך פתאום לאג במחשב. שכשעבר גילה לי שנהרגתי ע''י אותו שחקן. מיותר לציין שבמצב של 2 על 2 הפסדנו את הסיבוב ועפנו מן התחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD MW3 שיחקתי

בטורניר השתתפתי :rolleyes:

Searce & Destroy 2-2 וכבר התחממתי

שובר שוויון - נלחצתי :shocked:

כל הקבוצה כבר מתה :cool2:

1 על 1 ברגע

הלאג פתאום הופיע:facepalm:

וRPG לפנים הכריע... :surmene:

מאז לא הראיתי פניי :scared0018:

וכך נהרסו חיי

הלם קרב עד היום

ועם רסקיו פעם ביום :character0074:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני זמן מה החלטתי לנטוש את הוינדוס ,לאחר שהפך לוירוס אחד גדול ולבדוק מה כל המהומה סביב מערכת ההפעלה לינוקס ..

אז התקנתי ודי היתרשמתי מהעיצוב והמהירות , אך בכל זאת דבר אחד היה חסר לי .. תקיית המשחקים ! מסיקור קצר באנטרנט הבנתי שלינוקס ומשחקים לא הולך ביחד

אחרי כמה ימים ללא משחק רשת ,סרקתי את האינטרנט מתחילתו ועד סופו למציאת פתרון כלשהו לבעיה .. ואז נתקלתי בתוכנה בשם WINE !

התוכנה מאפשרת להפעיל תוכניות של על וראיתי שניתן גם משחקים! ללא מחשבה שנייה הורדתי את התוכנה והתחלתי בהתקנה של COD MW2 .

בהרצה ראשונה - אחרי שסוף סוף הכל עבד כשורה ,המשחק נפתח והחלטתי לנסות את המולטי פלייר , התפריט נראה בסדר ואפילו ניסיתי לסדר את ההגדרות מסך -

בכללי מסך הפתיחה נראה טוב , נכנסתי לשרת וכשהמשחק עלה הכל נראה בסדר - יחסית , כמובן שהיו אין ספור בעיות בעצמים גרפיים במשחק אבל ציפיתי לזה...

אחרי בסביבות עשר דקות של מולטי פלייר ושהשחקן כבר איבד את הראש, החלטתי לעודד את הקבוצה בצאט ! רשמתי אחלה משחק ולחצתי אנטר. . . . . ובופ!

לרגע המסך נהייה שחור וכשאני חוזר למפה אני נמצא בגובה 50 מטר עם ידיים לצדדים... באותו רגע התחלתי להספיד את המשחק וכבר הושטתי את היד ללחוץ על ריסטרט ופתאום בשניה הכל חוזר לקדמותו .. כאילו שום דבר לא קרה ואני כן נמצא במקום אחר במפה אבל ממשיך לשחק , שיערתי שזה דבר חד פעמי אך תופעות כמו אלה חזרו על עצמם מספר פעמים בהמשך וגרמו למשחק להיות כמעט בלטי אפשרי ואת השחקן שלי לבלטי הריג.

חיפשתי באינטרנט לפתרון - אבל הקהילה של לא גדולה דייה כך שאין עם מי לדבר .. שבוע אחרי חזרתי לוינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנסה את מזלי בסיפור ואקווה שלא אהיה ללעג,

על יום בו אבד מזלי על קוצו של לאג.

היו אלה זמנים שקיימתי "והגית",

אמרו עלי במשחק realm of the mad god כעגלי מרבק ישבת.

כך עברו להם עיתים של שיטוטים ברחבי העולם,

למצוא את השרת המושלם.

כי במשחק זה ממש כמו בחיים,

כאשר מתים- אז מתים.

וכאשר נמצא השרת המיוחל-

צעדנו לתוכו כמו שחל.

ששים אלי קרב,

עם הניסיון- שצברנו עד עכשיו.

אך אבוי – כעבור ירח ימים,

בשעת קרב מאוד אלים,

צפיתי במדד הבריאות צונח לו- ונלחצתי,

במהירות על כפתור המצוקה לחצתי.

אך קברי צץ לפני- ממש כך,

כי הלאג האכזרי בשעת מעשה נכח.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=21462746

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעת לילה מאוחרת...:sleep:

BF3 בעיצומו של הקרב,

מחפש היכן להסתתר עכשיו. :biggrimjackbox:

המפה היא GULF OF OMAN,

בידי M98B ואנוכי צלף מיומן.

רחוק מהעיר וכל הבלאגן,

מסתתר מאחורי שיח קטנטן.

דרך הכוונת אני משקיף,

ומחפש עוד ראש להעיף.:behead:

בביניינים הגבוהים במפה,

מחכה לטרף וההמתנה ארוכה. :sleep:

האצבע הימנית מתחילה לרעוד,

לא ניכשל עכשיו להרוג אני רוצה עוד ועוד :t2819:

הלחיצה על הכוונת נראית לי נצחית,

אני מחזיק ביד כלי משחית. :bash:

משום מקום מגיח צלף,

על נישקו פנס אני מכוון לו לאף. :cwm31:

לא אסתפק בלפצוע אנושות,

חייב להוסיף למאזן עוד - Hhead shot

הצלף אותי מיד קולט,

איך זה? אני שוכב וממש לא בולט. :t3608:

מילישנייה מהירייה המיוחלת,

לפתע השתחררה הלחיצה המקוללת. :smiley-computer012:

נורתה ירייה מעבר ה-TOWN

beng beng he shot me down.

Logitech G700 ובעיית הלחצן הימני המשתחרר + חוק מרפי = :mavet:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שאת הסיפור הבא אני זוכר בדמעות.

השנה 2005, דאז אני תלמיד שקט וחביב בכיתה י"א. כל רצוני היה לשרוד את השבוע בבית הספר להגיע הביתה ביום חמישי, ללכת לישון שעתיים, להתעורר, לפתוח את המקרר, למזוג כוס קולה ולהתחיל לשחק Battlefiled 2.

אחחחח BF2 איזה יופי של משחק, שעות על גבי שעות הייתי משחק בך על מנת לקבל את ה K/D הטוב ביותר, לעלות דרגה, ולשחק בצוות בצורה האופטימאלית ביותר...

אך באותו יום חמישי הכל השתנה...

אני לתומי משחק באחד השרתים הספורים הישראלים, היו עוד כ 10 אנשים פחות או יותר במפה, אני בחרתי את קיט הAssault על מנת להוכיח לכל הנובים שסחבק יכול להרוג ללא שימוש במטול הרימונים.... כשלפתע, מישהו.... אומר.... R.I.P(הכינוי שלי אז) נוב!!!111!!!!!1111!

אני הגבתי ב"שתוק שתוק יא טמבל אתה חמש דקות בשרת" באנגלית המעוברתת. הוא לטענתו המשיך לקרוא לי נוב!

שם איבדתי את זה, כבר לא הייתי השחקן המחושב, הקטלני, איש הצוות הבלתי נלאה, המנהיג! שBF2 לימד אותי להיות. אלא הפכחתי למכונת הרג בלתי ניתנת לעצירה!

היעד במשחק כבר לא שינה לי... כל מה שרציתי זה לגרום לשמוק הזה לסבול, כל ריספאון לגרום לו להרגיש שהוא בגהינום.... לגרום לו לראות שהוא הנוב האמיתי.

ואז האינטרנט שבק חיים, בהתחלה זה הראה את עצמו כפינג של 600 פחות או יותר, ואז הוא נפל לגמרי.

באותו רגע כשראשי מופנה לתקרת החדר זעקתי כשעיניי עצומות "לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא! איזה נוב!!!!!!!!!!!! למה!?!?!?!?!? אההאאהאהאהאאהה!" אכן הזעקה הבהילה את אמא שלי, אבל אני הייתי בעולם אחר, עולם של נקמה ווירטואלית, הנקמה הכי קטלנית שיש...

מאותו יום למשך כחודש חיפשתי את הבן אדם ההוא בשרתים, הייתי כמו זאב בודד שעזב את הלהקה שלו על מנת להיות הצייד הטוב ביותר.

זהו סיפורי חברים, סיפור של נקמה ותיסכול שגורמת לך להיות בן אדם אחר, או יותר נכון חיה אחרת.... גרררר(קול נהמת זאב).....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה, אני שחקן BF3 משחק במשחק עוד מהבטא, ונתקלתי בחיי כגיימר בהמון סוגים של לאגים, קרה לי מקרה שארך משהו כמו חודש... הלאג גרם לי לחוויה עגומה של משחק וכמעט עד כדי שבירת המקלדת על הרצפה וזריקת העכבר מהחלון, בעודי רץ במערכה, אני מגיע למצב שבו אני רץ קדימה מפסיק ללחוץ על מקש ה ''W' ואני שם לב שאני חוזר אחורה על צעדיי בלי ללחוץ על כלום, כאילו אני מעין קופסא תלת מימדית הנשלטת ע''י השרת עצמו,

ובכן ניסיתי אולי לנהוג בטנק אבל לא האמנתי שהדבר יהווה בעיה של ממש, אי אפשר לגעת בכלום להחליף נשק לצאת מהטנק זה אפילו בעיה, אתה לוחץ E ואמור לצאת ושום דבר לא קורה אז אתה לוחץ שוב ואז פתאום הוא יוצא מהטנק אבל שוב נכנס כי לחצת שוב E, שלא נדבר על מסוקים, לפני שבכלל המראת כבר התרסקת, הלאג הזה היה כחלק מסידרה אנונימית של שפרצו לשרתי EA במטרה ליצור שיבושים עקב סיבה לא ברורה, אני אישית לא חווה את זה יותר אבל זה היה סיוט מהלך, אי אפשר לזרוק רימון אפילו אתה מנסה להוציא אותו מהנצרה וכבר מתפוצץ מרוב שישנו לאג ענק כל כך! למזלי.

והכי חשוב לא להכנס לסרברים שעובדים על הארדקור שבו יש אש חברותית, וכשאתה בלאגים ועף לך רימון על הנעל כי זה לא באמת זרק אותו, אתה מגלה שעוד מספר שניות אתה הולך לעוף מהשרת כי הרגת מספר גבוהה מדי של חברים.

הסיפור שלי משדה הקרב של BF3,

MONGOOSE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם שיחקתי במשחק והצלחתי לבד להרוג קצובה יריבה שלמה

אבל מה קראה שפתאום התעורר לו הלג שבאותו הרגע הייתי צריך להתרחק ממכשול ו.... ו.... ( המסך נתקע)

לצעוק מדיק כבר לא עוזר כי הלג כבר התפרס

ואני מוצא את עצמי בקבוצה המפסידה , איך קראה , מה קראה , אני יודע

רק הלאג יודע את התושבה

בא הלג , ונעלם לו הלג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כחלק משגרת היום יום, כשהייתי בן 14+-, הייתי משחק במשחק תפקידים המוני שנקרא Tibia.

יום אחד, החלטתי לעשות משימה (Quest) עם חבר.

המשימות במשחק הזה הם לא כמו משימה רגילה במשחק MMORPG, צריך לתכנן מראש מי עושה מה, איך זה מתנהל והכל (כמו Raid ב WOW).

הגענו למקום של המשימה, וכחלק מהמשימה היינו צרכים להרוג מספר יצורים.

אני באותו הזמן הייתי הטנק (מניח שאתם יודעים מה זה)

המשימה שהחלטנו לעשות הייתה באותה תקופה אחת המשימות הקשות.

באמצע המשימה, שאני מטנקר את אחד המפלצות הכי חזוק במשחק BOOM יש לי לאג ומספיק שנייה אחת שאני לא בפוקוס ואני מת.

כמובן שמתתי... הבעיה היא לא שמתתי, אלא שברגע שמתים במשחק, יורדים רמות, ונאבדים חפצים!!!!!!!!!!!!!!!!

שוב, גם זה לא כל כך הפריע לי. היה לי חפץ אחד ששווה המון - הנשק שלי, וכל שאר השיריון והכל... (שתבינו את היחס, הנשק שלי היה שווה 10 פעמים את כל הציוד שלי).

זה היה הנש'ק הכי חזק באותה תקופה והוא עדיין בין החזקים במשחק, דווקא הוא נפל לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

פרשתי מהמשחק בגלל הדבר הזה ואני עד היום, 6 שנים עדיין זוכר את הרגע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גייטס ביל הוא שמי

השנה 1998 לספירתי

תערוכת קומדקס מקומי

ומערכת הפעלה חדשה בהצגתי

וחידוש נפלא באמתחתי

PLUG&PLAY יהיה נצחוני

אך אוי לי וואי מעוזרי

הסורק שחיבר בזמן דיבורי

הביא מסך כחול אכזרי

שאותי מאד הביך לבושתי

ולצחוקו הרם של הקהל הברברי

אתחול זריז תוך תירוץ טיפשוני

ומאז ועד היום יש בדיחה לשברי

PLUG&PRAY יקרא לטכנולוגתי

אך מאכפת לי אני?

כשמיליארד ועוד אחד נוספים לחשבוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...